Przeglądaj Sea Life London Aquarium

Posted on

Przeglądaj Sea Life London Aquarium
Sea Life London Aquarium jest jednym z największych ekranów w Europie globalnego życia wodnego i dysponuje jedną z największych na świecie kolekcji promieni Cownose, chodnik szkło tunelu otoczonych gigantyczny szkielet wieloryba i rekina Walk.

Jak również tysiące ryb, odwiedzający mogą zobaczyć pingwiny, koniki morskie, ośmiornice i kraby. Sea Life ma 30 atrakcji w Wielkiej Brytanii i Europie i Sea Life London Aquarium to najlepsze miejsce marki.

Kluczowe Highlights The Sea Life London Aquarium

  • Tysiące stworzeń morskich w ustawieniach tematycznych
  • Jeden z największych na świecie kolekcji promieni Cownose
  • pingwiny gentoo
  • Chodnik szklany tunel zamknięty w niebieskim szkielet wieloryba
  • Spacer rekina
  • Publiczne karmienie udział
  • Więcej razy karmienia i rozmowy

Sea Life London Aquarium weryfikacja

Istnieją obszary tematyczne w całym akwarium i pierwszej strefie przy wejściu zawsze tłoczno. Nie martw się, jak to zwykle, że nie jest zatłoczone przez całą drogę akwarium.

Musisz chodzić nad zbiornikiem rekina, aby wejść do akwarium, które na pewno dostaje pompowanie adrenaliny. Jest wtedy winda / windy z soundtracku atmosferycznego zabrać cię do rozpoczęcia wystawy.

Istnieje wiele wyświetlaczy blisko ziemi i platform dla intensyfikacji, więc jest to idealne dla dzieci. Informacja Wystawa prezentowana na ekranach wideo, które obracają się, gdy istnieje więcej niż jeden gatunek w zbiorniku.

Ray Lagoon
Basen ray ma dwie szklane boki tak zostawić je dla krótszych gości i przenieść okrągły do innych stron, jak widać tylko tyle. Uwaga: Istnieje również pokój dla buggy się wokół krawędzi bez blokując drogę. Czy oglądać promienie Californian Cownose ale należy pamiętać, że nie należy ich dotykać, ponieważ może to uszkodzić skórę. Pracownik jest zawsze pod ręką, aby odpowiedzieć na pytania. Istnieje dogfish w promieniami i są bardzo przyjazny więc nie powiesić swoje ręce za burtę!

Miałem wspaniały pokaz tańca z pomocą Rekinek shimmying tyłu natomiast pionowe!

Rock Pools
Nie czujesz już oszukany przez nie mogąc dotknąć promieni jako następny odcinek jest o interakcji i istnieje kraby, ukwiały, rozgwiazdy i dotknąć (urządzenia do mycia rąk są dostępne).

Szklany tunel Chodnik
To ekscytujący sposób, aby zobaczyć tropikalnych ryb i żółwi jak oni pływają tuż nad głową. Tunel jest wykonana z olbrzymiej rzemieślniczej 25 metrowej wieloryba szkieletu. Jak można się spodziewać, że tunel jest bardzo popularny, więc nie blokują drogę dla innych użytkowników w tym obszarze.

Top Wskazówka: Można zobaczyć rekiny ze wszystkich piętrach – to ogromny zbiornik. Więc nie tłum wokół pierwszego okna na Wrak Pacyfiku . Spacer wokół na drugą stronę i jest prawdopodobne, aby mieć czas na siebie.

Dezorientującego
spróbować i trzymać się znajomych / rodziny jako zakręty w ciemności może być dość dezorientującym. Nie zawsze są strzałki na ścianach, aby poprowadzić Cię przez. Zdecydowanie trzymać rąk swoich dzieci, jak to może być bardzo łatwo stracić je w ciemnych galeriami, zwłaszcza gdy są podekscytowani.

Lasy deszczowe Świata
Wypatruj karłowatych krokodyle, piranie i rodziny Poison strzałek żaby. Dowiesz się, że jesteś w tej części, gdy czuje się jak podłóg miękkich liści i gałązek.

Thames Spacer
Po zakończeniu na najniższym piętrze znajduje się winda / windy i schody ruchome, aby zabrać cię o jeden poziom do „Thames Spacer”, który wyświetla życie rzeka z okolicy.

Ice Adventure
To dom pingwinów Gentoo i można je oglądać i wyjść z wody.

Pazury
To jest skorupiak wyświetlacza w tym gigantycznym japoński krab pająk (która może wzrosnąć do 12 stóp długości) i kolorowe tęczy Crab.

To jest to słodki sklep wizyta przed „opuszczeniem przez sklep z pamiątkami”, który Zapasy zabawek i pamiątek.

London Aquarium Visitor Information

The London Aquarium znajduje się w dzielnicy South Bank w budynku County Hall. Jest to obok London Eye i po drugiej stronie rzeki od Big Ben i Houses of Parliament.

Adres:
The London Aquarium
County Hall
Westminster Bridge Road
Londyn
SE1 7PB

Najbliższe stacje metra: Waterloo i Westminster

Użyj Journey Planner, aby zaplanować trasę komunikacją miejską.

Telefon: 020 7967 8000

Bilety:
Sprawdź aktualne ceny w Internecie. Znajdziesz najlepsze ceny, jeśli zarezerwować z wyprzedzeniem. Uwaga: Dzieci do lat 3 bezpłatnie przejść.

Najlepsza rada rezerwacja: Zarezerwuj bilety  online i odwiedzić po 3 po południu i nie tylko można dostać bilet najlepszej jakości, ale można również uzyskać na spacer atrakcją podczas gdy jest cicho i złapać pingwiny ostatni paszy dnia (4 godziny).

Połączone bilety są dostępne na London Eye, London Dungeon i Madame Tussauds.

Godziny
The London Aquarium jest czynna 7 dni w tygodniu (z wyjątkiem Bożego Narodzenia).
Od poniedziałku do piątku: od 10 rano do 6 po południu (ostatnie wejście godzina siedemnasta)
w soboty i niedziele: 10 rano do 7 wieczorem (ostatnie wejście godzina osiemnasta)

Odwiedź Czas trwania:  1 do 2 godzin.

Dostęp
Pełny osób niepełnosprawnych z windy / windy do wszystkich poziomach. Istnieją również niepełnosprawni toalety na każdym piętrze.

Buggy Friendly
Wózki spacerowe i mogą być stosowane w całym i nie ma windy / winda dostęp do każdego poziomu. Uwaga: Nie ma parku buggy.

Nie jedzenia i picia
London Aquarium ma ścisły bez jedzenia i picia polityka, ale jest wiele kawiarni i restauracji.

Fotografie
można robić zdjęcia do użytku osobistego, ale nie można używać statywów lub lampy błyskowej.