Przewodnik dla początkujących do odwiedzenia Włochy – Jak zaplanować włoskiej wakacje

Posted on

Przewodnik dla początkujących do odwiedzenia Włochy - Jak zaplanować włoskiej wakacje

Włochy Położenie i Geografia:

Włochy to kraj śródziemnomorski na południu Europy. Jej zachodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego jest i wschodnie wybrzeże jest Adriatyku. Francja, Szwajcaria, Austria, Słowenia i tworzą jego północną granicę. Jej najwyższy punkt w Monte Bianco, jest 4748 metrów. Kontynent to półwysep i Włochy należą również dwie duże wyspy Sycylii i Sardynii.

Główne Miejsca podróży we Włoszech:

Top cele podróży we Włoszech obejmuje 3 miasta Rzymu (kapitał włoski), Wenecji i Florencji, w regionie Toskania, i wybrzeża Amalfi.

Transport i we Włoszech:

Istnieje rozbudowana sieć kolejowa na terenie całych Włoch, a podróż pociągiem jest dość tani i skuteczny. Włochy Pociąg porady Są też dobre systemy magistrali jest więc możliwe, aby dostać się do prawie każdego miasta czy wsi przez jakąś formę transportu publicznego. Można również wynająć lub wydzierżawić samochód we Włoszech. Dwie główne międzynarodowe porty lotnicze znajdują się w Rzymie i Mediolanie. Istnieje wiele lotnisk na całym Włoszech dla lotów wewnętrznych i europejskich.

Klimat i kiedy na wakacje we Włoszech:

Włochy cieszy się głównie śródziemnomorskiej (łagodne) klimat z chłodniejszego klimatu alpejskiego w górach na północy i gorący i suchy klimat na południu. wybrzeża Włoch są przyjemne niemal przez cały rok, choć czynny jest przeważnie ograniczony do miesięcy letnich. Wiele z Włoch jest bardzo gorąco w lato i lato to wysokość wakacyjnym. Prawdopodobnie najlepsze sezony do odwiedzenia Włochy to późna wiosna i wczesna jesień.

Włoch Regiony:

Włochy podzielona jest na 20 regionów z 18 na kontynencie i dwóch wysp, Sardynii i Sycylii. Chociaż wszystkie są włoski, każdy region nadal posiada kilka własnych zwyczajów i tradycji, a istnieje wiele regionalnych specjalności żywnościowe.

Włoski Język:

Język urzędowy we Włoszech jest włoski, ale istnieje wiele regionalnych dialektów. Niemiecki jest używany w północno-wschodniej części Trentino-Alto Adige i istnieje małe francuskojęzycznych populacje w regionie Valle d’Aosta na północnym zachodzie i Słoweniec mówiącym mniejszości w obszarze Triest do północnego wschodu. Wiele Sardinians jeszcze mówić Sardo w domu.

Włoski waluty i strefy czasowej:

Włochy używa euro, tę samą walutę używaną w większości krajów Europy. 100 eurocentów = 1 euro. W czasie Euro została przyjęta, jej wartość została ustalona na poziomie 1936.27 lirów włoskich (poprzedniej jednostki waluty).

Czas Włoch jest 2 godziny przed Greenwich Mean Time (GMT + 2) i to na czas środkowoeuropejski. Czas letni obowiązuje od ostatniej niedzieli marca przez ostatnią niedzielę października.

Wprowadzanie Włochy:

Spoza UE odwiedzających Włoszech należy posiadać ważny paszport. Maksymalna długość pobytu dla obywateli USA wynosi 90 dni. W przypadku dłuższych pobytów, odwiedzający będą potrzebować specjalnego zezwolenia. Goście z niektórych krajach może być wymagane posiadanie wizy, aby wjechać do Włoch. odwiedzający UE mogą wjechać do Włoch tylko z narodowej tożsamości.

Religia we Włoszech:

Główną religią jest katolikiem, ale są pewne małe wspólnoty protestanckie i żydowskie i rosnąca populacja imigrantów muzułmaninem. Siedziba katolicyzm jest Watykan, rezydencja papieża. W Watykanie można odwiedzić Bazylikę Świętego Piotra, Kaplicy Sykstyńskiej i bogate Muzea Watykańskie.

Włoskie hotele i kwatery na wakacje :

włoskie hotele są oceniane od jednej do pięciu gwiazdek, chociaż system oceny nie znaczy to samo ma to miejsce w Stanach Zjednoczonych. Oto wyjaśnienie europejskich gwiazd hotelowych z Europy dla zwiedzających. Dla Najlepiej oceniane hotele w najbardziej popularnych miejscach zobaczyć najlepszych miejsc na pobyt w Najlepsze miejsca

W przypadku dłuższych pobytów, wynajem agroturystyczne lub wakacje to dobry pomysł. czynsze te są zwykle przez tydzień i często zawierają pewne zaplecze kuchenne.

Włochy mają także dobrą sieć hosteli, oferując opcje zakwaterowania budżet. Są pewne wspólne FAQ Hostel.

Oszczędność pieniędzy na wakacjach:

Nawet ze wzrostem kosztów i obniżenie wartości dolara, Włochy mogą nadal być przystępne. Zobacz darmowe Atrakcje we Włoszech i wskazówki dla Italy Travel budżetowej na sugestie, w jaki sposób zaoszczędzić pieniądze na wakacje.