Skip to main content

Przewodnik do asiatique brzegu rzeki – Night Market w Bangkoku

Asiatique Night Market w Bangkoku

Jest to zwyczajne targ, to centrum handlowe z klasy średniej, to ekskluzywny Riverside doświadczenie kulinarne wraz z rozrywki. Że około sum co Asiatique, najnowszy w Bangkoku zakupy tuż na południe od Chinatown, stara się być. Jeśli brzmi to trochę zbyt ambitny, to jest, ale nie pozwól, by powstrzymać się od spędzenie popołudnia lub wieczorem.

Czy szukasz pamiątek przynieść z powrotem do rodziny i przyjaciół, miłe miejsce na kolację i zobaczyć pokaz lub cel na spacer wokół na zewnątrz z widokiem na miasto i rzekę, Asiatique naprawdę jest doskonałym miejscem, aby przejść , To również dojechać środkami transportu publicznego (rzeka promowej), rodziny z dziećmi i zabierze Cię do części miasta, która nie zawsze jest postrzegane przez osoby z zewnątrz. A ponieważ przyciąga zarówno turystów i mieszkańców, nie czujesz się jak w wydzielonym pułapka.

Czego można oczekiwać od Asiatique Rynku

Znajduje się na Charoen Krung Road, najstarszej arterii Bangkoku, zbudowany wokół odrestaurowane molo wybudowanym w 1900 roku, Asiatique ma wywołać potężne obrazy z historii kultury Tajlandii. Większość sklepów jest otwartych w dużych budynkach przeznaczonych do replikacji ogromne magazyny że będziesz jeszcze znaleźć w części Bangkoku. Są fałszywych wagonów kolejowych, a nawet posągi kierowców Pedicab i dokerzy worki ryżu unosząc. Jak krytycy zwracają uwagę, programiści asiatique miały swój pomysł trochę zbyt daleko, w wyniku czego w nadmiarze „doświadczenia”, że czuje się bardziej jak wizyty w parku rozrywki zbyt dużo sklepów niż przy nostalgiczne spojrzenie na fascynujący i uroczy przeszłości.

To wszystko prawda, ale w taki sposób, że nie ma znaczenia, ponieważ temat jest tylko mydlenie Asiatique co ma do zaoferowania.

Co to ma do zaoferowania jest to, że to po prostu na zewnątrz Riverside mall z zakupów zabawy, wielki wybór miejsc do jedzenia i jakiś bardzo fajne, bardzo Thai rozrywki. Są uporządkowane stragany w jednej sekcji, sklepy z wyższej półki w innym, casual food court i wiele restauracji autonomicznych. Wiele stoisk handlowych znajdą Państwo w Asiatique są bezpośrednimi przeszczepy od starego Suan Lum Night Market naprzeciwko Park Lumphini. Oznacza to, że zabawa, tanie buty i ubrania turystycznie gospodarstwa domowego, koszulek i inne upominki (losy i losy słoni), ale także kilka większych ubrań końcowych wykonanych przez pączkowanie lokalnych projektantów, kosztowny Konstrukcje i słodkie, przypadkowe przedmioty, też.

Są stragany, które sprzedają produkty wykonane lokalnie nawet małe spa i uzdrowisk, gdzie można zatrzymać i skorzystać z masażu lub twarzy.

Żywności, napojów i żywość

Jeśli chodzi o jedzenie, czy chcesz wydać 100 bahtów na kolację lub 1000 bahtów znajdziesz coś. Jak stary targ nocny, główny obszar jedzenie jest otwartym food court z dziesiątkami dostawców oferujących głównie tajskiej. Jeśli szukasz czegoś mniej zwyczajne, są też klimatyzowane restauracje sit-down (głównie średniego szczebla lokalnego łańcuchy tym Pizza Company i kilka restauracji Thai-japoński), a tuż przy nabrzeżu, a bar piwny oraz restaurację z owocami morza , Ale nie trzeba wydawać dużo, aby cieszyć się pięknym widokiem na Chao Phraya w Bangkoku w wieżowców na północy, jak nic nie paraliżuje cię tylko spacery wzdłuż rzeki.

Jeśli chodzi o rozrywkę, Asiatique ma dwa najbardziej zabawnych pokazów kulturalnych Tajlandii. Pierwszego, Joe Louis Teatr Lalek , który stracił swój dom po zamknięciu starego Night Market, prezentuje sztukę lalek Thai z hoon Lakorn lalkarzy lek. Artyści wykonują historie z mitologii Thai ze swoimi lalkami iw przeciwieństwie do lalek pokazuje gdzie lalkarzy są ukryte, oto one częścią spektaklu. Spektakl jest piękny i mnóstwo zabawy dla dzieci, jak i ich rodziców.

Asiatique jest także domem dla Calypso Cabaret , jeden z długo działającą transwestytów pokazach odmian Bangkoku. Jeśli ufaliśmy oglądać słynne „ladyboys” Tajlandii ubranych w drag, taniec i synchronizacja ruchu warg do występów klasycznych melodii i azjatyckich hitów, masz szczęście. Nocne pokazy są dużo zabawy i choć nieco drogie w ponad 1000 bahtów za bilet, na pewno doświadczenie raz-w-życiu.

W sumie trudno się pomylić przy Asiatique. Pewnie, że nie będzie żadnych nagród dla autentyczności, ale jeśli szukasz zabawy, interesujące miejsce na spędzenie wieczoru będzie można znaleźć mnóstwo jedzenia, zakupów i zobaczyć tam.

Jak się tam dostać

Aby dostać się do Asiatique, albo wziąć taksówkę do Charoen Krun Soi 72, lub wziąć Skytrain Saphan Taksin a następnie wskoczyć na jednym z asiatique jest bezpłatny transfer rzeka promowe, które biegną od 5 pm do 11 pm nightly. Istnieje kilka sklepów i restauracji otwarte w ciągu dnia, ale jest to głównie docelowe wieczorem.

You may also like