Przewodnik do lotniska Changi, Singapur

Posted on

Brama do Singapuru, lot Hub do pozostałej części Azji Południowo-Wschodniej

Przewodnik do lotniska Changi, Singapur

Singapore Changi Airport (kod IATA: SIN, kod ICAO: WSSS) jest jednym z najbardziej ruchliwych portów lotniczych w regionie: ruchliwy kompleks trzech Terminal w północnym Singapurze obsługuje ponad 100 linii lotniczych latających do iz państwa wyspie.

Na przestrzeni tygodnia, około 6000 lotów latać do iz lotniska Changi, przetwarzania ponad 46 mln pasażerów latających na zewnątrz (lub z) ponad 60 krajach i terytoriach na całym świecie.

  • Położenie lotniska Changi: 1 ° 21’45.8496 “N, 103 ° 59’27.9254” E ( Google Maps )

Ten artykuł jest pierwszym z dwóch części:

  • W pierwszej części omówimy, czego się spodziewać, kiedy lecisz w Singapurze przez Changi Airport, i jak dostać się do reszty Singapurze kiedy już wyszedł strefy odlotów.
  • W drugiej części omówimy, co robić, gdy masz postój w Changi Airport – swój wybór noclegów, zaplecze lotniska dla czekających pasażerów (w tym salony premii takich jak Green Market), i jak spędzić swój postój zwiedzania kompaktowy wyspa-państwo.

Lecą w Changi Airport

Changi Airport można łatwo dojechać lotów z Los Angeles (porównaj ceny), San Francisco (porównaj ceny) i Nowym Jorku (porównaj ceny). Stamtąd zwiedzający mogą latać praktycznie wszędzie w Azji Południowo-Wschodniej, jako główne nośniki regionu i tanich linii lotniczych regularnej loty z Changi.

Posiadacze paszportów USA nie są wymagane do uzyskania wizy, aby odwiedzić Singapur; Wejście Pass umożliwia maksymalny pobyt 30 dni. Dla innych informacji na temat podróżowania na wyspie-państwie, przeczytaj to: Singapur Essentials – Informacje dla początkujących Odwiedzający Singapurze .

Singapur jest bardziej ostrożny niż w większości innych krajów, w których zakazane przedmioty są zaniepokojeni: pasażerowie zostali aresztowani za nieświadomie przynosząc kilka kul w ich bagażu. (Zobacz więcej: Aussie ostrzegł po żywej amunicji znaleźć na nią w Changi Airport – ChannelNewsAsia.com ) Niektóre elementy wymagają pisemnej zgody Singapuru Policji Licensing & Departamentu Regulacji; ważne dokumenty mogą być wymagane po przyjeździe.

Twój status Changi Airport Flight

Poniższe linki do aktualnych informacji Lot z lotniska Changi, w tym przylotów i odlotów:

Dojazd do iz lotniska Changi

lokalizacja lotniska Changi w Singapurze północno pozwala gościom dotrzeć w centrum miasta w ciągu 40 minut po opuszczeniu ich lotu.

Od lotniska Changi, podróżni mogą podróżować do reszty Singapurze za pośrednictwem jednego z następujących środków transportu:

Autobus: dworce autobusowe w piwnicach każdego terminala zapewniają bezpośredni dostęp do Singapuru. Najprościej jest Autobus nr 36, który pętle z lotniska do centrum miasta iz powrotem, przechodząc Suntec City, The Ritz-Carlton Millenia w dzielnicy Marina Bay i Orchard Road (ze sklepów i hoteli bród) po drodze. Autobusy zaakceptować dokładnie zmiany, ale jest to o wiele bardziej wygodne w użyciu karty EZ-Link z terminala MRT w Changi Terminal 2, jeśli szukasz podróżować dalej wokół Singapuru w nadchodzących dniach.

Pozostałe numery autobusów odpływają z Changi – SBS 24, 27, 34, i 53, i SMRT Trunk Służby 858 – podmiejskich „Heartlands” usługa Singapuru, do domu rządowych obudowy wieżowców i mało interesujące dla turystów.

MRT: Terminal MRT w podziemiach Terminalu 2 zapewnia bezpośredni dostęp pociągiem do reszty Singapurze. Ostrzegam: może trzeba przenieść pociągi as you go. I liczy nie mniej niż trzech transferów pociągu podczas podróży z lotniska Changi Marina Bay Sands.

Taxi: Postoje można dojechać bezpośrednio na zewnątrz terminali przylotów w Changi. Taryfy są dozowane z dodatkowych dopłat dodawanych do dostępu do portów lotniczych oraz podróże późno w nocy.

Wypożyczalnia samochodów: SIXT i AVIS wynajem samochodów działają skuteczne dla osób, które chcą prowadzić własne przejażdżki na całej wyspie. Porównaj ceny na wynajem samochodów w Singapurze.

Marina Bay Sands Shuttle: Goście zatrzymujący się w Marina Bay Sands dostać dedykowanej transfer do siebie. Autobus odjeżdża terminali 1, 2 i 3 co pół godziny każdego dnia. Wystarczy przedstawić wydruk emailu potwierdzającym operatorowi autobus przy wejściu do autobusu. Więcej informacji tutaj: transfer z lotniska autobusem – MarinaBaySands.com .

  • Zatrzymać chwilę: przeczytaj naszą recenzję doświadczenia Marina Bay Sands. Lub dowiedzieć się o sztuce publicznej w Marina Bay Sands: schodził Path Art Marina Bay Sands w Singapurze .

Pozostawienie Changi Airport

Odwiedzający Changi Airport są doskonale usytuowane latać praktycznie w dowolnym miejscu w regionie – setki lotów nonstop, obsługiwanych przez największych przewoźników w regionie i tanich linii lotniczych, lot z Singapuru do każdego zakątka Azji Południowo-Wschodniej.

  • Nonstop, w imię miłości: do listy miejsc turystycznych w regionie, które można osiągnąć Nonstop z Singapuru, czytany: Bezpośrednie loty z Singapuru do pozostałej części Azji Południowo-Wschodniej.

Po opuszczeniu przez Changi Airport, można wykupić 7% wszystkich towarów i usług (GST) podatkowe nakładane na zakupy w Singapurze przed wylotem; Electronic Program turystyczny Zwrot (ETRS) upraszcza cały proces.

ETRS samopomocy kiosków w Changi pozwalają dodać swoje zakupy i obliczyć zwrot należnych ci; można odkupić zwrot podatku w kilku liczników refundacji w hali odlotów.

Przystąpić do drugiej części naszego wprowadzenia Changi Airport – postój w Changi Airport, Singapur .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *