Przewodnik po Bali Wodnych Hotspot Tanjung Benoa

Posted on

Przewodnik po Bali Wodnych Hotspot Tanjung Benoa
Bali Tanjung Benoa plaża zajmuje wschodnie wybrzeże Południowej Bali, bezpośrednio na północ od Nusa Dua swanky enklawę ośrodków. W przeciwieństwie do wielu innych odcinkach surfowania w obsłudze Bali wybrzeża, Tanjung Benoa brakuje mechaniki falowej, które wprowadzają w Wielkim kahunów.

A może to wszystko na korzyść Tanjung Benoa za: a fale są zbyt słabe dla surferów, ale tylko w prawo za wszystko jeszcze można zrobić dla zabawy na wodzie morskiej (lub poniżej). Charlie nie może korzystać, aby mylnie cytować płk Kilgore , ale na pewno można zrobić niemal wszystko inne na wodzie.

Pierwsze Twoje Łożyska na Tanjung Benoa

Tanjung Benoa jest dalekie jako środek antyseptyczny jak Nusa Dua, ale nigdzie nie jest tak hałaśliwy ani jako downmarket jak Kuta, albo. Klimat Obszar ten jest bardziej dojrzały i dla rodzin z dziećmi – surferów raczej omijać statecznych fal Tanjung Benoa, pozostawiając wody jasne dla łodzi kajaki, skutery wodne, Parasailers i bananów.

Jalan Pratama , przy głównej drodze serwisowania kurorty i hotele podszewka plaży Tanjung Benoa, biegnie pionowo z południa na północ, jeśli idziesz z lotniska.

Droga jest wyłożona duży wybór restauracji, spa, wekslarzy i sklepów odzieżowych po zachodniej stronie ulicy i wielu ośrodków Fronting plaży na wschodniej stronie jezdni, począwszy od eleganckiej Conrad Bali do bardziej przystępne opcje, takie jak Rdzeń Hotel Benoa .

Północny kraniec Jalan Pratama prowadzi do wioski rybackiej, przejście z odcinka turystycznej Tanjung Benoa jest w backstreets zaludnionych przez mieszkańców. Ulice na zachód od Jalan Pratama nadrobić kwitnącej społeczności balijski, ze świątyni na północnym krańcu i tętniącego życiem portu w dół zachodnim wybrzeżu półwyspu.

Wodnych na Tanjung Benoa

Nie trzeba się zatrzymać wzdłuż Tanjung Benoa, aby wybrać odpowiednią opcję z lokalnych działań wodnych. (Ale to na pewno pomaga.)

dostawców sportów wodnych oferują wiele opcji (i mnóstwo konkurencji), aby zapewnić szeroką gamę niedrogich opcji. Większość dostawców pakiet jedną z następujących czynności w ich usług – przejażdżki banan, wodne, parasailing, wakeboard i nurkowania. Można porównać różnych dostawców, aby uzyskać cenę chcesz.

Jeśli nie jesteś na pobycie w hotelu turystycznym w Tanjung Benoa (które zwykle mają swoje własne dostawców sportów wodnych), można wynająć jeden z tych sportów dostawców do badania wody dla siebie:

Bucking trendu, niektórzy dostawcy sportów wodnych w Tanjung Benoa specjalizują się w jednej czynności, takich jak kilku dostawców poniżej:

Bali Seawalker działa z hotelu Grand Mirage i usługi oferuje seawalking – patronami są wyposażone w wąż oddechowy wyposażony kask i ciężarami, a następnie spadł do morza na głębokości około 10 stóp. Konfiguracja pozwala patronów chodzić i podziwiać podwodne zabytków. Jl Pratama 74 Tanjungbenoa; Telefon: +62 81 338 016780, seawalkerdiving.com

Flyboard Bali specjalizuje się w flyboards, stąd nazwa. Flyboards są woda zasilane plecaki odrzutowe, które napędzają noszących jakieś osiem do dziesięciu stóp w powietrze – wykwalifikowani flyboarders można zrobić spektakularne skoki, salta, a nawet nurkowania i narusza wodę jak delfiny! Jalan Segara Windu No.112, Tanjung Benoa; telefon: +62 272 335 2030, flyboard-bali.com

Kultura i Natura atrakcje na Tanjung Benoa

Oprócz plaży, Tanjung Benoa nie jest szczególnie znana z atrakcji turystycznych, ale jest w porządku trochę lokalnego kolorytu na półwyspie, które warto zobaczyć. Na północnym krańcu półwyspu, można znaleźć dwie świątynie, położone w niewielkiej odległości od siebie:

  • Pura Taman Beji jest w zasięgu wzroku od morza, tradycyjne balijskie świątyni, która kiedyś była własnością miejscowej rodziny królewskiej. Wykończenia świątyni są interesującym studium kontrastów: trzy złote bramy świątyni wyposażone malowane drzwi ustawione w misternie rzeźbione białego piaskowca. Nie będzie mógł wejść, jeśli nie jesteś odpowiednio ubrany, ale posągi na zewnątrz jest warte zobaczenia. ( Google Maps )
  • Klenteng Caow Eng Bio jest najstarsza chińska świątynia Tanjung Benoa. Czerwona kolorystyka ustawia go pięknie przeciwko szarej ulicy; wewnątrz, rzeźba smoka łódź stoi pod tradycyjnym pagody. Świątynia jest najbardziej interesujące w okresie chińskiego Nowego Roku i święta Waisak. ( Google Maps )
  • Pura Taman zarówno Beji i Klenteng Caow Eng Bio są w niewielkiej odległości od siebie, tak wielu odwiedzających zobaczyć zarówno na tej samej podróży.
  • Klasa gotowanie Bumbu Bali jest doskonałym miejscem, aby uzyskać więcej praktycznego doświadczenia z Bali żywności . Expat kuchni Heinz von Holzen, wspomagana przez balijskich kucharzy, podejmują gości w trąby wycieczkę lokalnej kuchni, począwszy wycieczkę do lokalnego rynku, a kończąc goście degustacji własnej starannie spreparowane dzieło. ( Google Maps )
  • Bali Turtle Conservatory wycieczka zabiera zwiedzających do sanktuarium żółwia na zachodnim brzegu półwyspu. Żółw sanktuarium można osiągnąć poprzez szklanym dnie łodzi, która oferuje widoki na korale w morzu. Samo sanktuarium schrony szereg zagrożonych żółwi morskich, z jaj w pełni dojrzałe żółwie w dużych zbiornikach holdingowych. ( Google Maps )

Kolację w Tanjung Benoa

Jalan Pratama jest wyłożona restauracji o różnej wielkości i budżetów. Większe hotele mają własne zakłady gastronomiczne, z których niektóre są na tyle znaczący, aby przyciągnąć uwagę outsidera.

Dla drobnych balijski obiadem, przejdź do Bumbu Bali (Jalan Pratama, Google Maps ; Telefon: +62 361 774 502; balifoods.com ). Bumbu Bali został uznany przez Miele Guide za jeden z pięciu najlepszych indonezyjskich restauracji. Nie można pomylić z rijstaffel w Bumbu Bali.

Dla bardziej nowoczesnego baru i partii doświadczenie, przejdź do Sakala (Jalan Pratama 88, Tanjung Benoa – Google Maps ; telefon: +62 361 774 499; sakalabeachclub.com ) , przyjemnie nowoczesne miejsce na Tanjung Benoa na napoje i owoce morza.

Dla nowoczesnej kuchni azjatyckiej, spróbuj Tao Bali (Jalan Pertama 96, Tanjung Benoa phone: +62 361 772902, taobali.com ), przy plaży restauracja serwująca szeroki wybór wietnamskich, chińskich i tajskich ulubionych w romantycznym otoczeniu al fresco podkreślone przez krzywego basen w środku.

Hotels & Resorts na Tanjung Benoa

hotele i ośrodki Tanjung Benoa są usytuowane głównie we wschodniej części półwyspu, gdzie plaża przyciąga wschodzącego słońca. Oswojonego prądy na plaży Tanjung Benoa stworzyć doskonałe miejsce dla zakładów wyrastają wzdłuż wybrzeża kurortu; wielu z nich oferują sportów wodnych i innych działań doskonale nadaje się dla fal.

Jest to ośrodek dla prawie każdej potrzebie na Tanjung Benoa – oto mały wybór:

Rodzin miejscowosc: sprawdź w Grand Mirage Resort , rozległym czteropiętrowym, 310-pokojowy nadmorskiej miejscowości z klub dla dzieci, basen, masywny i dostępu do obu zmotoryzowanych i niezmotoryzowanych sportów wodnych. Ich pobyty all-inclusive zapewniają niemal nieograniczony dostęp do udogodnień ośrodka, przez około 80% więcej niż w zwykłej cenie.

Luksusowe zakwaterowanie: sprawdź w Conrad Bali , ośrodek luksusowy nadmorski z 353 pokoi roztacza się panoramiczny widok na ocean. Położony w odległości 6,8 akrów ogrodów tropikalnych i lagun, Conrad ma kaskadowe wodospady i przy plaży kaplicę ślubną określone na molo oceanu.

Opcja budżet: Rdzeń Benoa Hotel oferuje 24 pokoje, niektóre z widokiem na mały basen. Plaży Tanjung Benoa to trzy minuty spacerem od hotelu. Darmowe Wi-Fi jest dostępny w całym budynku.

Linia brzegowa Tanjung Benoa mogą być narażone na tsunami – jeśli jest to problemem, przeczytaj nasz artykuł o tsunami gotowy hoteli w Bali.

Zakupy w Tanjung Benoa

Tanjung Benoa nie jest szczególnie znany ze swojej sceny handlowej – a ulica ma sporą liczbę rynków sztuki i sklepów odzieżowych, sklepów przy Jalan Legian oferuje dużo więcej możliwości i wartość. Czy spróbować idąc zachodniej stronie ulicy i zbadać ich wybór sztuki, biżuterię i ubrania (zarówno prawdziwe i fałszywe).

Najbliższe centrum handlowe w Tanjung Benoa jest Bali Collection w Nusa Dua, która jest częścią naszej liście centrów handlowych w południowej Bali. Bezpłatny autobus łączy hotel Tanjung Benoa i Nusa Dua z Bali Collection.

Dla sklepów w pobliżu, sprawdź nasz artykuł na zakupy w Południowej Bali; lub przeczytaj nasze podsumowanie zakupów sceny Bali.

Transport Tanjung Benoa, Bali

Tanjung Benoa jest blisko lotniska Bali, około dwadzieścia minut jazdy od hotelu w minimalnym ruchu, ale nawet godzinę drogi w trudnych warunkach drogowych. Jalan Legian Kuta jest około 30-45 minut jazdy od Jalan Pratama.

Sprawdź, czy hotel oferuje transfer na lotnisko. Jeśli nie, taksówki są bardzo łatwe do zdobycia w tej części południowej Bali.