Przewodnik po londyńskich najlepszych parków

Posted on

Turystów i mieszkańców mogą odkryć połacie zieleni w Londynie, każdy z miejskich parków oferuje wytchnienie od zgiełku stolicy Wielkiej Brytanii. Choć popularne miejsca jak Hyde Park i St. James Park są dobrze znane wśród turystów, Londyn jest pełen trawiaste połacie łąk i leśnych, z których niektóre rozciągają się kilometrami. Przez cały rok, w parkach Londynu są idealne na długi spacer lub spokojnej chwili kontemplacji – a nawet kąpieli w jednym z basenów kąpielowych.

Hyde Park

Położony w samym sercu Londynu, Hyde Park jest ulubionym miejscem spotkań w ciepłe dni weekendowe. Jest przywiązany do Green Park i Buckingham Palace Gardens na wschodzie i graniczy Pałac Kensington do zachodu, a Hyde Park jest uważany za część parków królewskich, co czyni go idealnym do zwiedzania. Serpentine, długie, wąskie jezioro w środku Hyde Parku, zaprasza gości do lounge w słońcu lub wykupić jeden z kajaki, podczas gdy w pobliżu Serpentine Gallery oferuje zmieniające się wyświetlacze. Nie przegap Księżna Diana Memorial Fountain, ogrody włoskie i Holocaust Memorial Gardens.

Regent Park

Regent Park jest domem dla zoo w Londynie , a także długim, spokojnym odcinku Kanału Regenta. Rozległy zieleni znajduje się również malownicze jezioro The Open Air Theatre i niekończące się plamy na osiedlenie się na popołudniowy piknik. Także część królewskich parków, Regent Park jest podłączony do Primrose Hill, który oferuje niesamowite widoki na panoramę Londynu idealne do zdjęć. Jak odejdziesz, koniecznie zatrzymaj się przez The Espresso Bar , maleńkiej kawiarence wzdłuż parku Broad Spacer na pick me up.

Hampstead Heath

Ojciec północ, Hampstead Heath jest popularnym miejscem dla mieszkańców na spacer, piknik lub popływać w jednym z basenów kąpielowych, które są oddzielone dla mężczyzn i kobiet. Jest dużo do zwiedzania w całym parku, od kortów tenisowych do jazda konna tereny do ukochanego Secret Garden. Głowa do zachodnioniemieckich Łąka na trochę słońca, lub pobiegać przez zalesione East Heath. Ponieważ jest to jeden z bardziej rustykalnych zielone przestrzenie w mieście, że niemal czuje się jak jesteś odkrywając jakieś odległe lasy zamiast park metropolitalnych.

Park St James

Ponieważ St. James Park to siedzi obok Pałacu Buckingham małych central park słynie z kolorowych, doskonale wypielęgnowane klomby i dziesiątki łabędzi (z których wszystkie są własnością królowej). The Royal Park jest domem dla wielu kultowych uroczystości, w tym Trooping the Colour, a zmiana warty, co dzieje się w pobliżu na Mall. Wizyta Świętego Jakuba Kawiarnia na przekąskę w ciągu dnia z widokiem na park lub wypożyczyć jeden z leżakami, które są dostępne na całym godzinowa trawiastych obszarów. Bo to jest w sąsiedztwie wielu atrakcji turystycznych, park jest również idealnym miejscem na przerwę od wydatków podczas męczącym dniu zwiedzania.

London Fields

Dawniej teren wypasu dla zwierząt gospodarskich, London Fields to jeden z East London najpopularniejszych zielonych przestrzeniach, zwłaszcza w weekendy. London Fields Lido , znajduje się w północnej części parku, wita pływaków do podgrzewany basen przez cały rok. W soboty, Londyńczycy udać się do Broadway Market , tygodniowym odkrytym rynku żywności, aby złapać obiad i kilka piw, aby cieszyć się na trawie. Istnieje także kilka pubów i lokalne browary wzdłuż granic parku ( pub na terenie Parku jest szczególnie zalecane).

Victoria Park

Victoria Park, najstarszy publiczny park w mieście, często odbywają się festiwale muzyczne i imprezy w roku, podobnie jak w listopadzie Bonfire Night, ale park Wschodni Londyn jest wielkim wycieczka każdy przypadkowy dzień. To jeden z londyńskich większych zbiorów pól, placów zabaw i zalesionej scenerii, a tam łodzią staw wraz z japońskiej pagody i Pavillion Café. Nie pomiń Old English Garden i upewnij się, że spacer po Regent Canal, która rozciąga się wzdłuż południowo-zachodnim skraju parku, i tych z dziećmi znajdą nieskrępowaną rozrywkę w Victoria Park Splash Pool (przynieść ręcznik).

Haggerston Park

Trzeba wiedzieć, gdzie szukać szukać Haggerston Park, stosunkowo zwartą otwartej przestrzeni w obszarze Hackney. Zawiera on również Hackney City Farm , zbiór Barnyard zwierząt, który oferuje bezpłatny wstęp do dorosłych i dla dzieci, i istnieje kilka place zabaw przeznaczone dla rodzin. Aktywni goście mogą znaleźć cyklu tor BMX, a także obszary gry dla piłki nożnej, a nawet w tenisa stołowego. Jest to często o wiele ciszej niż w większych parkach, zwłaszcza, że jest on wykorzystywany głównie przez miejscowych, więc goście mogą łatwo znaleźć spokojne miejsce z ławki lub trawy, aby cieszyć się na ciepłym pogody po południu.

Battersea Park

Up-and-coming obszar Battersea, na południe od Tamizy, posiada uroczy park z łodzi jeziora, galerii sztuki i zoo dla małych dzieci. Sub-tropikalne ogrody, którego historia sięga 1858 roku, jest znaczącym punktem kulminacyjnym, uprawy roślin jak bambus i drzew bananowych w ciągu całego roku. Zrób zdjęcie na nabrzeżu Peace Pagoda Londynie lub wypić filiżankę herbaty w Pear Tree Cafe . W parku znajduje się obok Battersea Power Station , który jest obecnie odnowiony do sklepów i mieszkań, a pobliskim błyszczącą nowej ambasady amerykańskiej w.

Holland Park

Odkryć bujnej ziemi obcego w Kyoto Garden, ogród japoński ukryte w Holland Park (wraz z pawie). To najlepszy powód do podróży do zachodniego Londynu, chociaż Holland Park oferuje również kilka innych pożądanych atrakcji, w tym boiska do piłki nożnej, korty tenisowe i kawiarni. Ponieważ park jest położony w samym środku dzielnicy Notting Hill, Kensington i Chelsea, to łatwo połączyć z przespacerować Portobello Road lub wizyta w Pałacu Kensington.

Richmond Park

Zdecydowana murem Richmond Park, pierwotnie 17-ground wieku polowania, mogą być odkryte na południowy zachód od centrum Londynu i jest pełen ukrytych narożników. Część Royal Parks i uważane za naturalny rezerwat przyrody, najlepiej znany jako domu do setek jelenie, którzy przemierzają tereny swobodnie. Jest też golf, jazda konna stajnie, wypożyczalnie rowerów i Isabella Plantation , zalesiony ogród, który datuje się na 1830. To prawie niemożliwe, aby zobaczyć cały park, tak aby plan przed wyjazdem (i nie przegap Kopiec król Henryk, który oferuje panoramiczne widoki na Tamizę i górujący panoramę miasta).