Przewodnik po Pensjonat Noclegi we Francji

Posted on

Przewodnik po Pensjonat Noclegi we Francji

Chambres d’hotes lub łóżko i śniadanie rynek we Francji jest boom. W całej Francji, z dużych miast, takich jak Bordeaux i Marsylii, miasteczek jak Arras i Antibes do najgłębszych obszarów wiejskich Francji, w Owernii, właściciele domów okazały swoje domy na łóżko i śniadanie przedsiębiorstw.

To ma sens dla właścicieli, a to sprawia, że ​​bardzo dobre wyczucie dla osób chcących zamówić coś innego, który jest zabawa i dobra jakość. W ciągu ostatnich kilku lat, hotele francuskie z trudem. Z regulacje rządowe dokręcania, z pominięciem autostrad małych miast i wsi, i tanie wakacje pakiet biorąc ludzi z Europy, wielu małe hotele nie były w stanie sprostać. Można również zauważyć, że uroczy mały hotel na rynku, który tak cieszył się w ubiegłym roku jest obecnie wrócił do domu lub do mieszkania.

Czego można się spodziewać

 • Prawdziwie przyjazne powitanie
 • Pomoc przy planowaniu zwiedzania z lokalnego eksperta
 • Śniadanie w cenie
 • Wgląd francuskiego życia rodzinnego
 • Poszanowanie prywatności
 • Maksymalna liczba pięciu sypialni
 • W łazienkę o wysokim standardzie

W wielu łóżko i śniadanie znajdziesz książki do czytania w kilku językach, gry do gry i informacje na temat lokalnych atrakcji turystycznych. Gospodarze znają swoje regiony, więc będziesz mieć up-to-date i uczciwy porad na temat, gdzie iść i co zobaczyć. Nie może być również żeglarstwo, kajakarstwo, tenis lub bule grać.

W niektórych regionach oddalonych, gospodarze mogą zorganizować dla ciebie na dworcu lub miasta i zabierze Cię z powrotem następnego dnia.

Co nie oczekiwać

 • Możesz znaleźć dom, w którym życie rodzinne jest wokół ciebie, a to nie jest tak dziewiczy (lub jako anonimowy) jako hotel
 • Nie może być blokada na drzwi sypialni
 • Nie może mieć prywatny stolik na kolację lub śniadanie
 • Bar na napoje
 • Wejście do domu w ciągu dnia

Jedzenie w Twojej Pensjonat

Wszystko zapewni dobre śniadanie kontynentalne wliczone w cenę pokoju, często z domowej roboty dżemy i domowe pieczywo.

Niektóre z nich oferują również wieczorny posiłek, chociaż należy zarezerwować z wyprzedzeniem. Znowu te są bardzo dobrej jakości i to wino i co najmniej 3-daniowy posiłek. Często warzywa są uprawiane w ogrodzie kuchennym i nie można dostać świeższe niż to. Koszty średnio około 25 euro za osobę , która jest znacznie lepszy niż w restauracji.

Wybierz swój styl

Istnieje tak wiele różnych domów i pokoi, ile jest łóżko i śniadanie. Są stare kamienne zabudowania głęboko w Prowansji; inteligentnych kamienic w miastach, załączniki, stajnie, stodoły, stare przeoratów i ogrodem skrzydeł domu. Głównie właściciele mieszkają w części domu, ale nie zawsze tak jest. Niektóre Pokoje gościnne mają proste kuchnie gotować własne posiłki.

Za co płacisz

Koszty różnią się z miejsca na miejsce. Choć wielu łóżko i śniadania są w € 60 do € 100 zakres dla pokoju i śniadanie dla dwóch osób, niektóre z tych najlepszych, dziwnym zamku lub fantastycznej wiejskiej w Luberon za ponad 200 euro za noc. Ale wszystkie są dobre wartości; na pewno dostaniesz za co płacisz.

Find Your Bed and Breakfast

 • Wielu wydawców przyniósł roczne przewodników. Spośród nich jeden z najlepszych jest przez Alastair Sawday który został produkujących przewodników z noclegu sposób, w Europie od dziesięcioleci.
 • Jeśli podróżujesz po Francji i nie rezerwować z wyprzedzeniem, udać się do lokalnego biura turystycznego, które będzie mieć listę łóżko i śniadanie w swoim regionie wraz z listami hoteli i gites.
 • Gites de France – Gites de France organizacja ma 58 lat i jest największą siecią gościem w Europie. Wiele osób używa go do rezerwacji domków letniskowych na weekend, tydzień lub dłużej w całej Francji. Ale stanowią one również ponad 10.000 właściwości łóżko i śniadanie, więc jesteś zobowiązany do znalezienia jeden chcesz w regionie, którą chcesz odwiedzić.

Celami Gites de France są jasne. One:

 • promować wygodne, przyjazne pobytów wakacyjnych
 • zaspokojenia szczególnych potrzeb turystów poszukujących autentycznych, convivial wakacje w naturalnym otoczeniu, cisza i spokój, nowości i otwarte przestrzenie
 • pomaga w ochronie i promocji francuskiej wsi i jej szczególnego dziedzictwa kulturowego
 • uczestniczyć w rozwoju lokalnym i przynieść stabilność ludności wiejskiej poprzez zapewnienie dodatkowych środków poprzez turystykę

System Gite de France jest łatwy w użyciu. Aby dokonać rezerwacji on-line, wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami z ich strony internetowej.

 • Figaro Magazine i inne publikacje przygotowuje coroczne przewodnik po najlepszych (Figara wychodzi na początku kwietnia); więc zwrócić uwagę na te, kiedy użytkownik odwiedza kiosk. Oni mogą być bardziej aktualne niż przewodnika.

Co o właścicielach?

Niektóre pensjonaty są prowadzone w przedsiębiorstwach; inni mogą to robić, ponieważ autentycznie cieszyć się spotkania z ludźmi. Dla niektórych właścicieli, oznacza to, że mogą żyć w lepszym domu niż normalnie. Dla wielu osób jest to sposób na wycofaniu się z wyścigu szczurów i żyć prostsze życie.

Wiele łóżko i śniadanie są prowadzone na liniach ekologicznych, pracując w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko naturalne i zaopatrywaniu wszystkie swoje potrawy z lokalnych plantatorów.

systemy ratingowe

Nie ma jednej rząd system oceny regulowane. Każdy region posiada swoje własne systemy. Ale wielu użycia „kłosy” jako symbolu; bardziej „kłosy”, tym wyższa ocena (4 jest najwyższa).

Rozpoczęcie i zakończenie

Pamiętaj, że często jest to dom rodzinny, więc nie ma recepcji. Powiedzieć, kiedy przyjeżdżacie (zazwyczaj po 4 po południu), więc Twój komputer może być tam powitać was. A jeśli są opóźnione, telefon do niech wiedzą, szczególnie jeśli masz zarezerwowane kolację.

Zapłata

Jeśli książka z góry, to może lub nie może zapłacić z góry. To zależy od tego, jaki system używasz.

Jeśli płacisz łóżko i śniadanie bezpośrednio w dniu wyjazdu, przekonasz się, że płatności kartą kredytową są rzadkie. Można płacić euro czeki podróżne, czeki obce, choć często nie są akceptowane z powodu wysokich opłat bankowych. Prawie wszystkie miasta w Francja ma bankomatów, które będą miały Visa i MasterCard.

Można znaleźć lokalną taxe de sejour dodawane do rachunku. Jest to bardzo mała, od 0,52 do 2 euro za osobę.

Tipping

Właściciele nie oczekują napiwków. Jeśli mieli szczególnie dobry czas, a potem mały prezent jest mile widziane. Jeśli wrócisz ponownie i ponownie, a następnie zabrać im coś z własnego kraju.