Przewodnik po Wielkanocy w Londynie: Festiwale, wydarzenia, miejsca warte uwagi

Posted on

Przewodnik po Wielkanocy w Londynie: Festiwale, wydarzenia, miejsca warte uwagi
Zawsze jest dużo do zrobienia w okresie wielkanocnym w Londynie, podczas gdy większość planowanych działań odbywać się w weekend Bank Holiday, imprezy często odbywają się w ciągu dwóch tygodni (w czasie z ferii wielkanocnych).

Wielkanoc to święto chrześcijańskie, które daje do Zjednoczonego Królestwa dwa święta banku: Dobry Piątek i Poniedziałek Wielkanocny. uczniowie UK dostać dwa tygodnie wolnego, więc można się spodziewać głównych atrakcji Londynu, aby być bardziej ruchliwe. Dodatkowo, choć większość ludzi świętować Wielkanoc, jedząc zbyt dużo czekoladowych pisanek, istnieje wiele innych sposobów, aby cieszyć się tym wiosenny urlop na wyjazd do Anglii w tym roku.

Chodzi do kościoła Services

Ponieważ Wielkanoc to święto religijne, a Londyn jest miastem o wielu kościołach, można oczekiwać, aby znaleźć szereg atrakcyjnych usług posiadanych w całym mieście z okazji Wielkanocy w tym roku.

Czy jesteś religijny, czy nie, należy rozważyć uczestnictwo takie usługi Wielkanoc w jednym z miejsc przełomowych kultu takich jak Westminster Abbey, Katedra św Pawła, czy Southwark Cathedral, nawet jeśli nie obchodzić ducha wakacji, będziesz onieśmielony wspaniałej architekturze i uroczystym wielkością masy religijnej. Dodatkowo, St. Martin-in-the-Fields na Trafalgar Square Church ma zazwyczaj korekty imprez prezentujących koncerty chóralne i muzykę orkiestrową podczas Wielkiego Tygodnia.

Kupuj lokalnie robione czekoladowe jaja wielkanocne

Jeśli szukasz miejsca, aby zaspokoić swój apetyt na smakołyki Chocolatey, London jest domem dla wielu wielkich niezależnych sklepów z czekoladą, a także kilku producentów masowo marketingowych i domów towarowych, które wykonują wszystkie swoje ulubione marki krajowe i międzynarodowe.

Czy po prostu chcesz swing domu towarowym Liberty lub zatrzymać się w hotelu Chocolat za gruba czekoladowe jajo, masz pewność, aby znaleźć dokładnie to, czego szukasz w Londynie w tym roku. Jeśli szukasz londyńskich niezależnych sklepów czekolady, choć na pewno nie chcesz przegapić Melt , Paul A. Young , Melange i rokoko , która jest cała szkoła poświęcona sztuce wytwarzania czekolady.

Świadkami ceremonii Unique Hot cross bun


Wdowa Syn pub w Bromley-by-Bow we wschodnim Londynie jest znana dziwnej tradycji to posiada co roku w Wielki Piątek, w którym świeże hot cross bun jest zawieszony w barze. W ramach corocznej tradycji, żeglarzem dodaje inny kok do istniejącego zbioru na cześć imiennik wdowa baru, który jest podobno straciła jedynego syna do morza w czasie wojen napoleońskich.

Chociaż można wpaść do baru w dowolnym momencie w Wielki Piątek na drinka, należy zarezerwować stolik z wyprzedzeniem, aby świadkami unikalnego wdowy Bun ceremonię. Jednak, gdy jesteś tam można również zjeść posiłek lub infuzji oparte koktajl z baru; Alternatywnie, można także wziąć pieszą wycieczkę Bow sąsiedztwie.

Oglądaj London Osprzęt koński Parade

Londyn Uprząż konna Parade to coroczne wydarzenie, którego początki sięgają końca 1800 i początku 1900 roku. Impreza odbywa się co roku w Poniedziałek Wielkanocny na południu Anglii Showground w West Sussex, który jest kilka minut jazdy pociągiem od Londynu.

Chociaż ten konny zdarzenie może być trochę dalej niż w niektórych innych obchodów Wielkanocy, jest to wspaniała okazja, aby zobaczyć konie pracujące w tym fryzyjskiej koni z Harrodsa. Goście parady będą mogli być świadkami harmonogram dzienny z postępów w branży transportowej w całej historii brytyjskiego jak uczą Brytyjczycy wykorzystane do przeprowadzenia wszystko od piwa na jajka w całym kraju.

Spróbuj rodzinny w londyńskich atrakcji

Wszystkich głównych atrakcji Londynu mają specjalne imprezy dla dzieci na całym świątecznym wielkanocnym. Z polowań jaj do praktycznych działań, takich jak kosz i tworzeniu dekoracji, istnieje wiele unikalnych wydarzeń ty i twoja rodzina uczestniczyć w tym roku.

Niektóre atrakcji, takich jak Galeria Narodowa i Muzeum Brytyjskiego oferują polowania jajko lub czynności zdobienia jaj, które są zabawne rozrywki dla całej rodziny. Należy także Victoria and Albert Museum i Tate Modern jeśli szukasz zabawny sposób, aby dowiedzieć się podczas cieszyć święta w tym roku.

Jeśli szukasz aby zaoszczędzić pieniądze na podróż i chcą sprawdzić więcej niż jedną atrakcję, należy rozważyć zakup The London Pass jest dla przelotu, który pozwala pakować w mnóstwo zwiedzania, nie wydając fortuny. Niezależnie od tego czy biorą całą rodzinę lub planują odwiedzić wiele zabytków na własną rękę, karnet daje wolność, aby spróbować setki działań dla określonej cenie.

Jednak większość z tych atrakcji również wymagają zaawansowanego rejestracji do udziału w imprezach takich jak polowania jaj i warsztatów, więc należy odwiedzić odpowiednią stronę internetową każdego Konferencje, aby uzyskać więcej informacji na temat udziału w obchodach Wielkanocy w czasie podróży.

Podjąć spacer po Londynie

Ponieważ zwykle Wielkanoc przypada później w sezonie wiosennym, pogoda w Londynie powinno być wystarczająco tej porze roku miły, aby podjąć jedną z wielu wycieczek pieszych oferowanych w mieście przez cały rok w względnego komfortu. Czy zdecydujesz się dołączyć do wycieczki z przewodnikiem lub po prostu pobrać własne własnym przewodnikiem jeden, jesteś pewny, aby znaleźć mnóstwo niepowtarzalnych przygód po Londynie o tej porze roku, zwłaszcza jeśli jesteś zwiedzania w ciągu tygodnia Paschy.

Jednakże, City of London Tour dzielnicy finansowej jest to dobry wybór na weekend wielkanocny ponieważ obszar będzie stosunkowo cicho jak wiele urzędów są zamknięte na wakacje. Dzielnica finansowa jest również domem ton architektury historycznej, unikalnych butikach oraz wielu restauracji, począwszy w cenie od tanich do umiarkowanie drogie, co oznacza, że ​​nie brakuje rzeczy do zrobienia i zobaczenia na trasie spaceru.

Idź do Zippo cyrku na Blackheath

Jedna z najlepszych imprez w Londynie w okresie wielkanocnym, że nie ma nic wspólnego ze świętem jest Zippo Circus na Blackheath, która zakłada sklep na Shooters Hill Road w londyńskiej dzielnicy Lewisham każdy kwietnia.

Wyposażony w szereg aktów cyrkowych włączając jeździectwa od Boris Borissowa z jego pięknymi białymi końmi i umiejętności ludzkich z brazylijskich Alex Michał, jeden z nielicznych artystów na trapezie w świecie, który pracuje bez bezpieczeństwa netto wysoko nad pierścieniem cyrku, to pokaz może być nawet lepiej niż Cirque du Soleil.

Na lżejsze stronie, użytkownicy mogą korzystać z nowej wybryki komiks włoski clown Pan Lorenz i niepowtarzalnym stylu komedii Alex strażackie, a to wszystko jest obsługiwany przez Norman Barrett MBE-Ringmaster nadzwyczajny z jego bezczelnych papużek falistych wykonujących.

Uczestniczyć Jaja oznacza miejsce w Muzeum Banku Anglii

Działania rodzinne przejąć Bank of England Museum dla „jaja marks the spot”, dorocznej Wielkanocy, od 8 do 18 kwietnia, 2019. Podczas uroczystości można śledzić jaskrawo kolorowe szlakiem przez eksponaty ze swoich dzieci, którzy będzie zadanie znalezienia jasne jaja ukryte wokół muzeum.

Muzeum będzie również gospodarzem dzienne wielkanocnych crafting sesje w ciągu tygodnia, w tym palec podejmowaniu lalek i dekoracji jaj, jak również kilka specjalnych eksponatów skupionych wokół tej tradycji religijnej wakacje. Wszystkie wydarzenia i wejście do muzeum mogą swobodnie korzystać, ale rezerwacje muszą być wykonane z wyprzedzeniem, jeśli chcesz wziąć udział w polowaniu jaj.

Męka Jezusa na Trafalgar Square

W Wielki Piątek, Trafalgar Square ma Gracze Wintershall wykonaniu “The Passion of Jesus” dwa razy na cześć święta. Po pierwsze widać na placu w 2010 roku, to 90 minut zabaw na świeżym powietrzu jest teraz ogląda co roku około 20.000 ludzi.

W obsadzie jest duży z 78 aktorów, dwa konie i osioł, ale duży ekran jest doprowadzony tak, że wszyscy obecni mogą uzyskać wspaniałe widoki na wydajność i nie przegapić żadnych szczegółów. To wydarzenie jest całkowicie za darmo oglądać i uczestniczyć, ale trzeba pamiętać, aby przynieść odpowiednią odzież na koncert na świeżym powietrzu.

Uwaga: Męka Jezusa ma realistyczną interpretację ukrzyżowania, więc Parental Guidance jest zalecane.