Pura Luhur Uluwatu ir Kecak un Fire Dance

Posted on

Pura Luhur Uluwatu ir Kecak un Fire Dance

Pura Luhur Uluwatu ir garīgi svarīgi tautai Indonēzijas salā Bali, jo tā ir viena no Bali svētās virziena tempļi ( kayangan Jagat ) aizsargā salu no ļaunajiem gariem, kas dienvidrietumos.

Tas ir tas tuvums ļaunums, domājams, ka liek templis ir aizbildņiem pieprasīt valkāt īpašas vērtnes vai sarongs, jo tie ir paredzēts, lai pasargātu apmeklētājus no ļaunajiem ietekmēm.

(Ja Jums nav celt savu, neuztraucieties -. Šos posteņus var aizņemties pie tempļa vārtiem)

Papildus šajā svētajā nozīmes, Uluwatu ir arī vieta viena no Bali nozīmīgākajiem kultūras izrādes: Kecak dziesma un deja , kas pielāgojas slaveno Ramayana hindu eposa, un spēlē pret krāšņs Bali saulrieta.

Ievadot Pura Luhur Uluwatu

Jūs nokļūsiet pirms Kecak dejas sākas – tūristu jūra sāk uzbriest apmēram 4 pm, jo tūristu autobusi ienest Kecak skatītāju visā Bali.

Nokļūst Pura Luhur Uluwatu – un galu galā, skatoties Kecak sniegumu – Tev izmaksās nedaudz: par IDR 40000 (aptuveni US $ 3) par ieeju uz tempļa pamatiem, un IDR 100000 (aptuveni US $ 7,50), par Kecak sniegumu pati. (Lasīt par naudu un naudas mainītāju Bali iegūtu vairāk informācijas.)

Jums tiks lūgts valkāt sarongs ja jūsu drēbes ir pārāk īss; Jums tiks lūgts valkāt vērtni ap vidukļa jebkurā gadījumā.

(Lasīt par etiķete Bali saņemtu sīkāku informāciju.)

Ceļš vadošo pagātne Pura Luhur Uluwatu un uz leju, lai Kecak amfiteātri ir rimmed ar kokiem un invadētas ar kleptomāni pērtiķiem, kuri, piemēram, zog neko spoža. Zīme pie ieejas brīdina apmeklētājus Noglabābājiet savas rotaslietas, brilles un citas vērtslietas, lai pārliecinātos, ka pērtiķi nesaņem viņiem pirmās.

Pura Luhur Uluwatu Temple

Templis pie Uluwatu uzcēla javiešu hindu guru Empu Kuturan 10. gadsimtā. Septiņi simti gadus vēlāk, guru Niratha pievienoja vēl tempļi uz vietas.

Ulu ” nozīmē galvu, un ” Watu ” nozīmē klints; templis pie “galvas klints” stāv atop milzīgais klints pieaugošo divi simti pēdu virs Indijas okeāna.

Templis komandas brīnišķīgu skatu uz jūru sadalīšana pret bāzes zemāk klintis, un pilnīgi neaizmirstamu saulrietu.

Par helikoptera uzskata, ka ir jēga no tempļi, dejas un kultūras salu, lasīt vairāk par Bali bagāto kultūru . Lasiet mūsu ceļvedis Bali tempļiem, arī papildu kontekstā.

Kecak un uguns deja

Visvairāk pārliecinošu daļa tempļu komplekss, tomēr nāk no saviem nakts Kecak un uguns dejas izrādes.

Kecak ” ir atvasināts no vecā Bali rituālu sauc sanghyang – transa deju pēc to dalībnieku atkārtojas dziesmām virza. Savā seno formu, sanghyang paziņots vēlmes dievu vai no senčiem.

In 1930, vācu apmeklētājs pārformatējām sanghyang vērā vairāk pazīstams Kecak sniegumu – darīt prom ar spiritualistic aspektu dejas un ēku tai apkārt Hindu Ramayana episko.

Nav mūzikas instrumenti tiek izmantoti Kecak sniegumu – tā vietā, jūs atradīsiet ap trīsdesmit kailām chested vīrieši sēž aplī, laišanu apgrozībā “Chak … Chak … Chak”, ritmiski un atkārtoti. Kopējais efekts ir trance izraisošu – atkārtotas balsis un ārzemniecisks kostīmi radot Trippy multivides pieredzi.

Deju Līdz pēc saulrieta

Darbības spēlē, jo saule ir, un kulminācijas ietver milzu uguns displejs, kas ir neatņemama zemes gabalu. (Apmeklētāji valkā ugunsnedrošus materiālus varat iegūt vietu augstāk tribīnēs.)

Kecak sniegumu notiek apļveida skatuves, ko ieskauj bleachers, kas paceļas līdz maksimums desmit pēdas virs zemes, lai dotu ikvienam labs skats.

Lai palīdzētu Uluwatu Kecak skatītājus, kas ir svešs ar Ramayana, konspekts loksnes tiek izsniegti izrāde pirms izrādes.

Gabals iet kā šis:

Rama un Shinta

Rama, gudrs princis un juridiskais mantinieks troņa Ayodha, tiek izraidīts no viņa tēvs Dasarata valstībā. Viņš kopā ar savu skaisto sievu Shinta un viņa lojāls jaunāko brāli Laksamana.

Kaut šķērsojot enchanted mežu Dandaka, dēmons karalis Rahwana plankumi Shinta un kārībām pēc viņas. Rahwana vietnieks Marica pārveido sevi vērā zelta brieža atraut Rama un Laksamana.

Rahwana tad pārvēršas vecā vīra muļķis Shinta vērā pastiprināšanu prom no maģiskā apļa aizsardzības noteiktajā Laksamana – tādējādi fooled, Shinta ir enerģisks prom Rahwana s valstībā Alengka.

Rama un Laksamana atklāt maldināšana vēlu; zaudēja mežā, viņi sastopas mērkaķis karalis Hanoman, kurš zvēr savu uzticību, un nodziest meklējumos Shinta.

Festivāls Burning Hanoman

Hanoman atrod Shinta ir Alengka. Mērkaķis karalis uzņemas Rama gredzenu Shinta kā simbolisku viņa kontakts ar savu vīru. Shinta dod Hanoman viņas matadata dot uz Rāmu, kopā ar ziņojumu, ka viņa gaida viņa glābšanu.

Hanoman apbrīno skaistumu Alengka, bet sāk iznīcināt to. Rahwana milzu kalpi attēlotu Hanoman, un saistās viņam jāsadedzina. Hanoman izmanto savas maģiskās spējas, lai izvairītos no nāves. Lūk, veiktspēju beidzas.

Neskatoties uz vēstures un kultūras ietekmi uz rezultātiem, Uluwatu Kecak darbība ir stingri tūristiem. Ugunīgs aizbēg Hanoman tiek spēlēta uz augšu uz vizuālo efektu, un aktieri, kuri spēlē Hanoman, Rahwana, un milži šķiņķis to vareni.

Pirmajā naktī es noskatījos, Hanoman devās līdz pliku vācu tūrists priekšējā rindā un berzēja vīrieša galvu, lai ikviena izklaides. Otro reizi, kad es noskatījos gadus vēlāk, Rahwana s Stooges tika atļauts lauzt ceturto sienu un veikt komiskās runas lauzītā angļu valodā auditorijai.

Nokļūšana Uluwatu

Uluwatu ir Bali dienvidrietumu beigās vienpadsmit jūdzes uz dienvidiem no Kuta. Jūsu taksometru vai iznomāt braukt veiks apvedceļa no Kuta, dodas uz Nusa Dua pa ceļu Jalan Uluwatu. ( Atrašanās vieta Pura Luhur Uluwatu Google Maps ).

Labākais veids, kā nokļūt līdz Uluwatu būtu organizēt braucienu ar savu viesnīcu vai tūrisma operators. Ja jūs absolūti ir jāņem vietējo autobusu sauc par bemo , braukt tumši zilā Tegal no Kuta uz Jimbaran, tad taksometru visu ceļu uz Uluwatu.

Atgriežoties ir grūtāk, ja jums nav nekādu braukt iepriekš organizēta. Jūs varat mēģināt piestiprināšana braukt no jebkura no ļaudīm atstājot tajā pašā laikā, kā jūs.

Daudzi tūrisma operatori organizēt divas par vienu darījumu ar ceļotājiem, iepakojot Uluwatu Kecak veiktspēju ar vakariņām pludmalē tuvējā Jimbaran .

Lai uzzinātu vairāk par kļūst ap salu, izlasiet pārskatu par transportēšanas Bali .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *