Rada od Londýna: vecí, nerobiť v Londýne

Posted on

 Rada od Londýna: vecí, nerobiť v Londýne
Existuje veľa skvelých vecí, ktoré sa v Londýne, ale je dobré počúvať slovo opatrne o tom, čo nerobiť v meste. Spýtali sme sa Londýnčania podeliť sa o svoje najlepšie tipy pre návštevníkov.

doprava

Tam je fantastický systém verejnej dopravy v Londýne, ale existuje veľa pravidiel, ktorá činí návštevník vyniknúť, keď nevedia, sa nimi riadiť. “Postavte sa na pravej strane na eskalátore rúrky” je jednou budete čoskoro dostať povedal; Na ľavej strane je pre ľudí, ktorí idú nahor alebo nadol. To tiež znamená, že vaša batožina by mala byť na pravej strane, a nie blokovať tých, ktorí potrebujú ísť okolo.

Keď už hovoríme o eskalátorov, nemajú dostať na vrchol a potom sa zastaví! Všetci za vami musí vystúpiť pohybujúce sa kroky taky. Znie to ako samozrejmosť, ale mnoho ľudí sa dostať na vrchol a potom sa zastavujú priamo v ceste, zatiaľ čo oni zvážiť, kde je potrebné ísť ďalej. Trvať niekoľko krokov od eskalátora a čakať pri stene pre priateľov alebo čítať znamenia. Je to oveľa bezpečnejšie pre všetkých.

Pri jazde na trubku do alebo z letiska Heathrow, nenechávajte svoje kufre vo dverách a potom ísť a sadnúť. Áno, môže sa dobre mať dlhú cestu, ale vaša batožina je vaša zodpovednosť. K dispozícii sú priestory na Piccadilly linka cvičí pre batožinu na strane dverí, a môžete buď ostriež proti polstrované múru sedadiel tu alebo počkať až do sedla na konci prepravy, vedľa batožinu, uvoľní.

Ak môžete, vyhnite sa cestovanie v špičke v metre, keď je obsadené a plné Londýnčania, ktorí sa snažia dostať do práce az práce. Je to lacnejšie cestovať na trubku po 9.30 (mimo špičku), takže čakať na rannej špičky utíchne, ako začať deň. Môžete si tiež pozrieť neďaleko miesta, kde ste ubytovaní v týchto špičkách.

Pavement / Walking

Človek by si myslel chôdzu po chodníku (chodník) nemusel moc rad, ale Londýnčania, či mal veľa čo povedať o tom. Najväčší koľkých boli ľudia, ktorí prestanú vo vstupnej / výjazde z predajne a múzeá čakať na ich skupiny. Prosím, nerobte to. Že malý priestor je určený pre každého, a blokujú cestu sa nikdy vám vyhrá žiadnych priateľov.

Zvážiť šírku chodníka, a ak je to úzka, nechodíme v rade 3 alebo viac ako nikto nemôže prejsť. Ja by som sa všeobecne povedať, aby deti na vnútorné a nechodia viac ako dve vedľa seba na centrálnom Londýne chodníkov. Ak ste väčšia skupina, potom niekto má ísť za alebo pred domom. Dokonca aj na širokých chodníkoch rušných uliciach, ako je Oxford Street, je lepšie nešíri von.

Blokujú chodník a / alebo pomaly chôdzu tiež dráždi Londýnčanov. V meste ako je Londýn, je rýchlejšie tempo života v porovnaní s prímestskú alebo vidiečania. Londýnčania tiež získať krátke prestávky na obed a majú dlhé dochádzajú do az domova, takže sú často len, hlavou dole ‘a bol zameraný na získanie z A do čo najrýchlejšie B.

Pokiaľ chcete prejsť ceste, nezabudnite vodiči sú na ľavej strane; Avšak, existuje mnoho jednosmerné ulice v centrálnom Londýne, takže sa pozrieť na zemi vidieť, akým spôsobom sa pozrieť na prevádzku. To je často napísané pri obrubníku. Snažte sa používať prechodov pre chodcov, ak je to možné.

stolovanie

Existuje mnoho reťazcov reštaurácií, kaviarní a kaviarne v Londýne. To je hlavným svetovým mestom, takže nie je žiadnym prekvapením, ale to neznamená, že budete musieť časté ich všetky, pretože, viete, čo ste sa dostal. ‘ Starbucks spôsobil pobúrenie verejnosti v roku 2012 za to, že platenie svojich plných daní, a keď dorazili v neskorých 1990, zdalo sa, že robiť bod z otvorov v blízkosti nezávislých kaviarňach a ich uvádzanie von obchodu.

Ak ste v meste neskoro večer, možno potom, čo šiel do nočného klubu, nekupujte párok v rožku alebo hamburger z vozíkov, ktoré sú kolesové v noci. Tam bolo veľa odhaľuje o chudobných hygienické štandardy týchto dočasných stánkov. Keď máte pocit nevoľnosti druhý deň, nie že ste neboli varovaní.

Ďalším zriadenie reťazec, ktorý bol ohnisko odhaleniach za zlých hygienických noriem, spolu s jeho neobvykle vysoké ceny, je Angus Steakhouse. Existuje veľa lepších miest k tešiť steak v Londýne.

osobné bezpečnosť

Musíte sa postarať o osobný majetok vo veľkom meste, ako v Londýne, takže nikdy neopustí svoju kabelku otvoriť alebo vaša peňaženka v zadnom vrecku nohavíc. Musíte byť ostražití za všetkých okolností a na pozore pred vreckári; Nikto nechce prísť o svoje cennosti alebo nenahraditeľné predmety.

Snažte sa nosiť oblečenie, ktoré zipsy až cennosti bezpečne vnútri skryté vrecká. Kabelka, ktorá nemá zips smutne pozýva príležitostné zlodeja ponoriť svoju ruku. Zipsy oneskorenie zlodeja, takže ich použitie.

Nikdy, nikdy, že je to dobrý nápad, plávať v rieke Temži. Avšak pozýva to môže vyzerať v horúcom dni (existuje len málo z tých, v lete), nikdy dostať do vody. V centre Londýna, Temže je zaneprázdnený s loďou cestujúci v oboch smeroch po celý deň a voda je oveľa hlbší, než si najprv myslieť. Rieka je prílivová, čo znamená, že môže byť ešte hlbšie v denných dobách, a príliv prichádza veľmi rýchlo. Veľa bolo vykonané, aby sa rieka čistá, a mnoho druhov rýb, ktoré boli vidieť v Temži, ale to ešte neznamená, že to je čisté dosť pre ľudí plávať. Dokonca aj keď sa rozbalí na brehu mora na mieste of mudlarking, uistite sa, že ste dôkladne umyte ruky čo najskôr.

Viac Čo nikdy robiť v Londýne

Nenechajte fronty skok (aka preskočiť linku). Áno, Briti sú známi pre záľubu do fronty, ale zároveň čo dostal trochu pružnejšie o tom, Londýnčania stále zdesená, keď niekto chodí rovno do prednej línie. Nebude vám zapáčiť na miestnych ľuďoch.

Nemyslite si, že Tower Bridge je London Bridge. Tower Bridge je najatraktívnejšie most v centre Londýna, ten, ktorý sa otvorí, ten môžete navštíviť. London Bridge je ten budúci spolu a nič na pohľad. Súčasný London Bridge bol postavený v roku 1970, aj keď tam bola rieka prechod tu už od rímskych čias. Verzia Londýn mosta pred touto bol zakúpený a prestavaný v Lake Havasu City, Arizona.