Railay, Tailandas – Orientacijos, Paplūdimiai, Alpinizmas, ir kelionių gidas.

Posted on

Railay, Tailandas - Orientacijos, Paplūdimiai, Alpinizmas, ir kelionių gidas.
Kartais parašyti Raileh arba Railey – pirmasis vaizdais Railay, Tailandas, niekada nepavyks kibirkštinio nuotykių dvasią viduje lankytojų, kurie ką tik atvyko. Garsusis, nelygius kalkakmenio uolienos išsikišusių tiesiai iš vandens teikti jausmas, kad tikrai esate kažkur egzotiška ir ypatinga.

Wild Caves palei pagrindinį takais, beždžionės, jūrų uolos, ir žaliuojantis džiunglių backdrops teikia daug įsimintinų nuotraukų ir nuotykius. Iš motociklų ir tuk-tuks trūksta padėti išlaikyti ramybę.

Railay yra žinomas visame pasaulyje Alpinizmas paskirties, tačiau, net jei nori savo kojas ant žemės galite mėgautis įspūdingas gamtovaizdis ir vienas iš softest smėlio paplūdimiai Tailandas!

Ko tikėtis

Rasite atsipalaidavęs, sala Vibe Railay, kur alpinistai ir Backpackers sumaišykite su daytrippers ir net prabangūs keliautojų. Skirtingai Puketas arba Koh Phi Phi, nėra daug naktinis gyvenimas Railay Išskyrus kelias Bob Marley barų ir kartais šaliai su ugnimi šou.

Kadangi nėra prieplaukos ar molo, visi priedai turi būti įtraukti į Railay iki laivelį ir tada atliekami krantą. Kainos maisto, alkoholio, cigarečių, ir tualeto reikmenys yra šiek tiek didesnis nei kaimyninių salų.

orientacija

Railay, Tailandas, dažnai klysta dėl kaip saloje, tačiau tai tikrai pusiasalis atskirta nuo žemyno nepraeinamos kalnuose. Pusiasalis yra padalintas į Railay Rytuose – kur laivai atvyksta iš Krabi ir dauguma prekių yra rasti – ir daugiau prabangiu Railay West kurioje dominuoja upscale kurortuose. Keliai sujungti dvi puses ir tik 10 minučių pėsčiomis.

Budget Accommodation galima rasti tolimiausių taškų Railay Rytuose; klesti prabanga Bungalows dabar užima didžiąją paplūdimių ir pusiasalio centre. Garsusis Rayavadee kurortas – vienintelis kurortas Phra Nang Beach – mokesčiai daugiau nei 600 JAV $ už naktį sezono metu!

Įsikūręs į šiaurę nuo Railay West, Ton Sai Bay yra prieglauda itin mažo biudžeto keliautojams ir rimtų alpinistai. The Bay gali būti pasiektas tik ilgo susiejimo valtis didelė banga arba per 25 minučių džiunglių peštynės, kurios gali būti sunku padaryti su bagažu.

Railay Paplūdimiai

  • Railay Rytai: Nebūk liūdna, kai pirmą kartą atvyksta į Railay Rytų, Ugliest paplūdimio Railay. Ekstremalios banga pokyčiai ir šiukšlių Pasipylė mangrovių padaryti paplūdimys labai nepatraukli maudytis.
  • Railay West: sekliame vandenyje ir padorus smėlio padaryti Railay West geras šeimoms. North End paplūdimio yra geriau už plaukimo su mažiau akmenų. Railay West yra puiki vieta gaudyti saulėlydį, ypač kaip keičiasi šviesos atsispindi nuo aplinkinių uolų.
  • Phra Nang paplūdimys: Įsikūręs pietvakarių kampe Railay, Phra Nang yra tikrai geriausias paplūdimys pusiasalyje ir viena iš geresnių paplūdimių Tailande. Balta birus smėlis, švarus vanduo, ir įspūdingas dekoracijas pritraukti minios sezono metu. Jūs galite žiūrėti alpinistai tiesiai ant paplūdimio. Paplūdimyje toliau aplink 90 laipsnių posūkyje, kur ilgas ruožas smėlio suteikia šiek tiek privatumo teisę.

Alpinizmas į Railay

Jei Jūs niekada pakilo anksčiau, Railay yra vienas iš geriausių ir pigiausių vietų tai padaryti. Daugybė laipiojimo mokyklos imsis absoliutus pradedantiesiems už saugaus laipiojimo dieną. Half-day kursai (apie 30 JAV dolerių) yra puikus būdas išbandyti savo rankas įdomų sportą – ir yra pakankamai išnaudoti daugumą pradedantiesiems. Gerai apmokyti instruktoriai suteiks saugų įrangos; lipa pradėti lengva tada palaipsniui didinti sunkumų.

Patyrę alpinistai gali pasinaudoti daugiau nei 700 varžtais maršrutų palei kalkakmenio ir jūros uolos, nuo lengva kelių šlaitinių košmarus. Jūs netgi galite rasti techninį Bouldering minkšto smėlio paplūdimiu, ar tikrai drąsus, galite pabandyti giliavandenį soloing – laipioti be virvių – baigtas iki kritimo į jūrą!

Batai, lynai ir įrangą galima išsinuomoti nuo laipiojimo mokyklose. Jei esate pripratę prie vertinimo sistemoje naudojami JAV (pvz, 5.8), jūs norite pirkti laipiojimo vadovas ar pasikalbėti su mokyklos: Railay naudoja prancūzų klasifikavimo sistemą (pvz 6a).

Kelionė į Railay, Tailandas

Nors Railay nėra techniškai sala, vis ten sausuma yra neįmanoma. Vietoj to, jūs turite imtis mikroautobusą ar laivu Ao Nang – artimiausią tašką žemyno – tada perkelti į mažą, ilgo susiejimo valtis už 20 minučių autobusas į Railay paplūdimys.

Tikėtis tiek jums, tiek jūsų bagažas sušlapti, kai jūra yra šiurkštus. Nėra Railay prieplauka; Jums reikės lipti iš valties į seklumas vaikščioti į krantą.

Valtys cirkuliuoti per tarp Ao Nang ir visų pagrindinių vietas, pavyzdžiui, Koh Lanta, Koh Phi Phi, Puketas, ir Chao Fa prieplauka, esantys Krabi Town sezono (lapkričio iki balandžio).