Railay, Taizeme – Orientēšanās, Pludmales, Klinšu kāpšana, un, ceļojumi, atpūta.

Posted on

Railay, Taizeme - Orientēšanās, Pludmales, Klinšu kāpšana, un, ceļojumi, atpūta.
Dažreiz uzrakstīti Raileh vai Railey – pirmos viedokli Railay, Taizemē, nekad nespēj dzirksteles garu piedzīvojumu iekšpusē apmeklētājiem, kuri tikko ieradušies. Slavenā, robains kaļķakmens klinšu veidojumi, kas ir izvirzīti tieši no ūdens sniedz sajūta, ka jums ir patiešām kaut kur eksotiski un īpašu.

Wild alas gar galvenajiem ceļiem, pērtiķi, jūras klintis, un zaļot džungļu backdrops sniedz daudz neaizmirstamu fotogrāfijas un piedzīvojumiem. Trūkums motociklu un tuk-tuks palīdzētu uzturēt mieru.

Railay ir pasaules slaveno klinšu kāpšana galamērķis, tomēr, pat tad, ja jūs vēlaties, lai jūsu kājām uz zemes, jūs varat baudīt iespaidīgu ainavu un vienu no mīkstākais smilšu pludmalēm Taizemē!

Ko sagaidīt

Jūs atradīsiet relaksējošu, salu sajūtas kas Railay kur kāpēji un backpackers sajauc ar daytrippers un pat luksusa ceļotājiem. Atšķirībā no Phuket vai Koh Phi Phi, nav daudz naktsdzīve Railay ietaupīt pāris Bob Marley bāri un gadījuma ballīti ar uguns šovu.

Jo nav piestātne vai mols, visas preces ir ievestas Railay ar kuģīti un pēc tam veica krastā. Cenas pārtiku, alkoholu, cigaretes, un tualetes ir nedaudz lielāks nekā kaimiņu salām.

orientēšanās

Railay, Taizeme, bieži sajaukt kā salas, tomēr tas ir patiesībā pussala ar neizbraucami kalniem atdalīta no cietzemes. Pussala ir sadalīta Railay East – kur laivas pienāk no Krabi, un lielākā daļa preces tiek konstatēts – un vairāk grezns Railay West kurā dominē upscale kūrortiem. Ceļi savienot abas puses ar tikai 10 minūšu gājiena attālumā.

Budžets izmitināšanu var atrast tālākajos punktos Railay Austrumos; sprawling luksusa bungalo tagad ieņem lielāko daļu no pludmales un centra pussalas. Slavenais Rayavadee Resort – tikai kūrorts Phra Nang – izmaksas vairāk nekā $ 600 par nakti sezonas laikā!

Atrodas uz ziemeļiem no Railay Rietumiem, Ton Sai Bay ir patvērums ļoti zema budžeta ceļotājiem un nopietnu kāpējiem. Līcī var sasniegt tikai ar dziļi specializētu laivu paisuma vai ar 25 minūšu džungļu motokross, kas var būt grūti izdarīt ar bagāžu.

Railay pludmales

  • Railay East: Neskumsti, kad jūs pirmo reizi ierodas uz Railay Austrumos, Ugliest pludmales Railay. Extreme plūdmaiņu izmaiņas un rubbish izmētāts mangrovju padara pludmale ir ļoti nepievilcīgi peldēšanai.
  • Railay West: sekla ūdens un pienācīgas smiltis padarīt Railay West labu ģimenēm. Ziemeļu gals pludmales ir labāka par peldēšanu ar mazāk akmeņiem. Railay West ir lieliska vieta, lai noķert saulrietu, jo īpaši tāpēc, mainot gaismas atspoguļo pie apkārtnes klintīm.
  • Phra Nang: Atrodas dienvidrietumu stūrī Railay, Phra Nang noteikti ir labākais pludmales uz pussalas, un viens no labāk pludmales Taizemē. Balta pulverveida smiltis, tīrs ūdens, un iespaidīgu ainavu izloze pūļus sezonas laikā. Jūs varat skatīties kāpējiem tieši uz pludmali. Pludmale turpina labi ap 90 grādu līkumu kur garš stiepuma smilšu sniedz nedaudz privātumu.

Klinšu kāpšana uz Railay

Ja jūs nekad neesmu uzkāpa pirms Railay ir viens no labākajiem un lētākajiem vietām to darīt. Daudzi kāpšanas skolās notiks absolūtās iesācējiem par dienu droša kāpšana. Par pusi dienas kursi (aptuveni 30 ASV dolārus), ir lielisks veids, kā izmēģināt savu roku pie aizraujošu sporta veidu – un tie ir pietiekami, lai izplūdes visvairāk iesācējiem. Labi apmācīti instruktori nodrošina drošu aprīkojumu; climbs sāk viegli, tad pakāpeniski palielināt grūtības.

Pieredzējuši kāpēji var izmantot vairāk nekā 700 pieskrūvē maršrutos pa kaļķakmens un jūras klintis, sākot no viegli multi-tonalitātes murgi. Jūs pat atrast tehnisko Bouldering mīksto smiltīm gar pludmali, vai arī patiesi piedzīvojumu var izmēģināt dziļūdens soloing – kāpšana bez virves – pabeigt pilienu jūrā!

Kurpes, virves, un iekārtas var iznomāt no kāpšanas skolām. Ja jūs esat pieraduši pie vērtēšanas sistēmu, ko izmanto ASV (piemēram, 5,8), jūs vēlaties iegādāties kāpšanas rokasgrāmatu vai runāt ar skolu: Railay izmanto Francijas šķirošanas sistēma (piemēram, 6a).

Nokļūšana uz Railay, Taizemi

Kaut Railay tehniski nav sala, Nokļūšana sauszemes nav iespējama. Tā vietā, jums ir veikt mikroautobusu vai laiva Ao Nang – tuvākais punkts uz kontinenta – tad pārnest uz mazu, dziļi specializētu laiva 20 minūšu transportu uz Railay Beach.

Gaidīt, lai gan jūs un jūsu bagāža iegūt slapjš, kad jūra ir raupja. Nav mols atrodas Railay; jums vajadzēs kāpt ārā no laivas uz seklā ūdenī iet krastā.

Laivas cirkulēt sezonas (novembra līdz aprīlim) starp Ao Nang un visiem galvenajiem galamērķiem, piemēram, Koh Lanta, Koh Phi Phi, Phuket, un Chao Fa Pier in Krabi Town laikā.