Ratsutamine Londoni Kahekorruseline Bussid

Posted on

Ratsutamine Londoni Kahekorruseline Bussid
Ratsutamine Londoni kahekorruselised bussid tunduda unistus, kuid Londoni, nad lihtsalt üks viis, kuidas nad ringi liikuda. See on tõsi, turistidele, liiga, kuid see on ikka “See on London!” lööklaine vaadata linna minna ülevalt korruse helepunane bussi.

Kas saad sõita kahekordse bussi kui võtta Londoni bussid ei mõnevõrra sõltuvad oma marsruuti, aga kui sa oled Londoni kesklinnas (nagu Piccadilly Circus) sa oled tõenäoliselt suudavad haarata üks kergendada. Hangi Oyster kaardi ja hop sõitma ümber linna või lihtsalt puudutage oma deebetkaardi skanneri kui teil on kontaktivaba kaardi.

Kui istuda

Sa tahad istuda peal tekk, muidugi, see on lõbus! Trepid on juhi taga, kes istub paremal. Te võite näha väike teleriekraani taga trepid; see võib pan korrusel, kui soovite, et tagada koht on avatud enne ronida.

Kuidas ja kust saada Piletid

Taskuformaadis plastist läbib nn Oyster kaardid teile palju London toru ja bussi seljas odav ja saab osta Oyster läbib Londonis lähikauplused või metroojaamad. Saa nädala Oyster edasi, kui olete viibib kolm või enam päeva; see on seda väärt.

Oyster kaardid saab laadida igal ajal mis tahes summa. Saad tagatisraha ja Jäänuk raha tagasi, kui sa tagasi Oyster läbivad metroojaamad.

Kui sa saad kahekordse bussi pühkige Oyster kaardi üle kaardilugeja lähedal juht (ta istub paremal). See on nii lihtne, ja London bussijuhid nii patsiendi, et teil aru saada esmakordsel pardale kahekordse bussi.

Buss Maps Turistid


London buss kaardid postitatud bussipeatused kogu Londoni.

Loomulikult on tore teada, kus sa lähed. Kui sa tõesti ei ole aimugi, võite alati küsida juht, London bussijuhid on sõbralikumad palju ringi. See on väga lihtne saada aimugi, aga kontrollides kaarti bussipeatuses.

London on üks neist märkimisväärselt lihtne ühistranspordi linnu, kus sa ei pea meelde metroo ja bussipeatused peate teadma enne kodust lahkuda, välja arvatud üks lähemaid oma hotelli ja oma esimesse sihtkohta linna. Kas nuputada otsas viimane peatus, bussiliini lähima hotelli; mis on küljel ja ees readerboard bussi vajate tagasi hotelli. Kui teil on vaja teha ühendused, saate aru neist välja loetav ja loogiline kaardid Londoni bussipeatused.

Kasutage Transport Londoni bussireisi planeerija kaardile eelnevalt busse siis võtan Londonis.

Pea meeles, et paljud bussiliinid ei ole bussid töötab öösel, bussid töötab öösel on olek “N” ees liinil number.

bussireisid

Kaks varustus tegutseda London vaatamisväärsusi Bussireisid mida kutsutakse hop-on, hop-off ekskursioonid. Bussid kasutada nendel liinidel nimetatakse kahekorruselised bussid, sest katuselt bussi on avatud to-the-elemendid istumisnurk.

Neid nimetatakse hop-on, hop-off, sest sa saad maha mis tahes punktis ja bussid ei peatu lähedal kõige turismiobjektid ja saada järgmine buss, mis firma kui soovite. Teie pilet on hea 24 tundi suvel; 48 tundi teisiti. Kui sa ainult Londonis päevas, piletit osta bussist, see on täiesti väärt näha vaatamisväärsusi.

Londoni Original Tour Hop-on, hop-off tour bussid on puhtad ja alumisel osa on soojendusega. Kolm ahelad, kujutatud erinevate värvide firma kaardid ja bussid, sõita läbi Londoni, ületades teed kohtades nagu Piccadilly Circus, kus saab muuta ahelad.

Haara “Capital Ühendused” Original Tour bussiga oma hotelli või lähedal regulaarne bussipeatus pärast 08:45 järelejõudmiseks Original Tour circuit bussi.