Redzot Eifeļa torni ar bērniem

Posted on

Eifeļa tornis Fakti un Svarīgākais apmeklētājiem - Kā Marka lielāko daļu jūsu apmeklējumuJa jūs apmeklēt Parīzi ar bērniem, viņi var pieprasīt, ka jums ir redzēt Eifeļa torni pirmās.

Un tie varētu būt taisnība.

Eifeļa tornis -in franču, La Tour Eiffel, izrunā toor ee-Fell -ir daudz brīnišķīgi gabals arhitektūra nekā jebkurš bildes nodot: masveida, bet jautrs. Mēģiniet apmeklēt Eifeļa torni dienas laikā, kā arī to nakts apmeklējums arī: Tower ir atvērts vēlu, bieži vien līdz pusnaktij, un ir apburošs pieredzi, izgaismots tumsā ar tūkstošiem gaismas.

Eifeļa tornis ir arī aizraujošu vēsturi, tostarp skopoties kā radio raidītāju pasaules kara laikā, Jūs varēsiet atrast informāciju parāda uz dažādām platformām pie Eifeļa torņa: ļauj daudz laika jūsu apmeklējumu laikā, lai uzzinātu par šo orientieris kas, starp citu tika daudz kritizēta tās pirmajos gados.

bāze

No Eifeļa torņa bāzes aptver plašu teritoriju, ar biļešu kabīnēm ar vairākiem stūriem. Pārbaudiet apkārt un redzētu, kura ir visīsākā line-ups.

Daudz cilvēku būs frēzēšanas ap zem torņa, un daži būs mēģina grūti pārdot jums suvenīrus. Ja jūs neinteresē, vai ne mazākās iedrošinājumu: pat smaida: “Es nedomāju, ka tā” ir aicinājums vairāk dialogu.

No otras puses, jūs varētu vēlēties iegādāties. Parasti, cenas būs ļoti piepūstas bet kritums ātri slēgšanu, mums pieaugušajiem var uzlocīt mūsu degunu tūrisma piekariņi, bet daudzi bērni patiešām lolot viņu maz suvenīrus.

Skats uz Parīzi

Kad esat sasniedzis augšējos platformas Tower, var staigāt apkārt un apbrīnot skatu, ar Parīzes pilsētas pie kājām. Jūs atradīsiet gan ārējā (iespējams vējains) ietvi un iekšējo telpu, kā arī. Stratēģiski novietoti fotogrāfiju norādīt orientierus rādīto daudz zemāk.

Noteikti ar liftu visu ceļu uz augšu līmeni vismaz vienu reizi.

Trokadero, kā redzams no Eifeļa torņa

Place du Trocadero ir lieliska vieta, lai apskatītu Eifeļa tornis, un ir īpaši jautri uz vasaras naktis: jūs varētu redzēt Āfrikas dejotājus, papildus pārliecināts novērojot Parisien mīļotājiem un lit-up Tower.

Eifeļa Tower– jautri

Eifeļa tornis ir rotaļīgs vieta apmeklēt. Daudzās vietās, jūs atradīsiet zīmes ar zinātkāriem vai jautrajiem faktus par torņa vēsturi. Apmeklētājiem būs mācīties, ka, piemēram, Eifeļa tornis tika izmantots kā radio tornis laikā WW1. Ir jēga!