Redzot mūmijas un Skeletons Itālijā

Posted on

Redzot mūmijas un Skeletons Itālijā

Itālijā ir vairāki katakombas turēti kauliem mirušo, bet vai jūs zinājāt, ka Itālija ir arī mūmijas ir? Centrālā Itālija un Sicīlija ir māmiņa eksponātu, kas ir atvērts publikai gida apmeklējuma bieži baznīcās. Šīs mūmijas ir dabiski saglabāta un displeji var būt drausmīgs skats, tāpēc mēs parasti neiesakām tos maziem bērniem. Lai gan lielākā daļa kristiešu katakombas, īpaši slavenākajiem tiem Romā, jau sen bijusi viņu kauli noņemti no sabiedrības viedokļa, joprojām ir vairāki labi un mazāk zināmas vietas, lai redzētu prātā-boggling displejiem un neskaitāmiem galvaskausus un kaulus.

Piezīme: Gandrīz katrā gadījumā šīs kapsētas, katakombas, kapelas un kameras ir lūgšanu vietās. Lai gan tie var pārsūdzēt apmeklētāju sajūtu drausmīgs, tas joprojām ir nepieciešams, lai būtu saudzīgi, skatot tos. Fotogrāfijas parasti ir aizliegts, lai jautājums par cieņu, nemēģiniet līst Pašbildes ar skeletu.

Kur iet, lai redzētu itāļu mūmijas un Skeletons:

  • Baznīca Mirušo Urbania māmiņām kapiem : baznīca the Dead, Chiesa dei Morti , ir maza baznīca Le Marche pilsētas Urbania, kas satur interesantu un nedaudz drausmīgs displeju. Māmiņas kapsēta, Cimitero delle mummie , ir niecīga kapela. Ceļvedis aizved jūs uz kapelu un stāsta jums par māmiņām uz displeja. Iegūstiet apmeklējot detaļas Urbania māmiņām kapos .
  • Ferentillo Māmiņas muzejs : Mazā pilsēta Ferentillo Umbrijā dienvidu tur interesantu pārsteigumu zem baznīcas Santo Stefano. Iestādes apglabāts tur tika saglabātas ar retu microfungus kas uzbruka līķus un kļuva tos māmiņām. Daži no labāk saglabātajām māmiņām ir uz displeja, kas tagad ir mūmija muzejs apakšējā daļā baznīcu.
  • Katakombas ar Capuchins : Palermo, Sicīlijā, kas katakombas dei Cappuccini satur mumificēts iestādes, daudzas labā formā, kas joprojām izskatās lifelike. Šīs institūcijas ir mumificēts ar konservantu atrodama katakombas. Iegūstiet apmeklē informāciju un datus, kas katakombas Sicīlijā.
  • Skeletons un katakombas Itālijā : skeletiem ir atrodami katakombas vairākās vietās Itālijā. Labirintus, pazemes tuneļiem, tika izmantoti, lai aprakt tūkstošiem organizāciju, un daži no tiem ir atvērta ekskursijām vai apmeklējumu. Roma ir daži no labākajiem katakombas, lai gan vairumā gadījumu katakombas uzraugi ir noņemti kaulus mirušā no sabiedrības viedokļa. Tomēr, tas ir aizraujoši, lai redzētu šīs pazemes kapsētu un uzzināt par to kontekstu, kā sākumā vietām kristīgās lūgšanu. Lasīt vairāk mūsu rokasgrāmatu par katakombām Romā. Ņemiet vērā, ka visos Romas katakombas, apmeklējumi ir par ekskursiju – jūdzes no tuneļiem dilstošā vairāku līmeņu pazemes, jūs nevēlaties riskēt apmaldīšanās bez gida!
  • Capuchin Kapenes un muzejs:  Romā vislabāk zināmie skeletiem pakārt apkārt – gluži burtiski – pie muzeja un kapenes Kapucīnu Friars , Via Veneto. Lūk, tūkstošiem Kapucīnu brāļi tiek apglabāts virszemes kapsētas, to kauli un galvaskausi organizēta kā sienas dekoru, un pat lustras. Tas ir dīvaini vieta pieredzi, bet arī pārsteidzoši atstarojošu un pārvietojas.
  • Spooky Vietas Romā : Roma ir vairākas vietas, kur jūs varat redzēt biedējošus atrakcijas, tostarp ķermeņa daļām, svēto un citu neparastu reliktus Romas baznīcām.
  • Etrusku kapenes Itālijā: Ja vēlaties redzēt kapenes bez institūcijām, ir daudzi izdzīvojušie etrusku kapenes (pre-romiešu) Itālijā centrā. Viena no labākajām vietām, lai redzētu krāsotas etrusku kapenes atrodas Ziemeļu Lacio pilsētas Tarquinia, kur ir arī laba arheoloģijas muzejs.