Renginiai ir festivaliai sausio Roma, Italija

Posted on

Renginiai ir festivaliai sausio Roma, Italija

Jei planuojate kelionę į Romą sausio mėnesį, jums bus aplankyti miestą, nes jis eina į post-Kalėdų užliūliuoti tiek. Vis dėlto, yra keletas svarbių šventės ir renginiai, lanko į Amžinojo miesto sausį, ir jūs rasite mažiau minios, pigesnių viešbučių kambariai ir atmosfera – išskyrus Naujųjų Metų išvakarės, žinoma!

Temperatūra gali būti gana šalta Romoje sausio, nors sniegas yra retas įvykis. Būkite pasirengę pakavimo ir padažu sluoksniais, ir būti tikri, kad šiltą paltą, šaliką, kepurę ir pirštines.

Patirkite šiuos įvykius, o taip pat dalyvauti įgyvendinant kai kurias kitas veiklas, kurios yra idealus tai metų laikas. Norėdami gauti savo žiemos orų Fix Amžinojo miesto, galva į laikiną, lauko čiuožyklos ne Auditorium Parco della Musica, tik į šiaurę nuo miesto centro, Flaminio kaimynystėje. Kartais yra Čiuožykla atvira Castel Sant’Angelo, bet sunku tai patvirtinti iš metų į metus. Jei esate laimė rasti Čiuožykla atidaryti, kai jūs vaikščioti pro nugarą ar atgal iš Vatikano, dirželis ant kai kurių riedučius ir parodyti savo įgūdžius!

Ir naudoti šiuo metų laiku patikrinti keletą muziejų. Į po Kalėdų ramybės, kad patenka per Romą sausio mėnesį, jums gali rasti, kad jūs turite kai kurie iš geriausių miesto muziejų praktiškai visi sau – arba bent jau su kur kas mažiau lankytojų nei per kitų dalių metus. Kai oras lauke šalta arba niūrus, tai puiki galimybė imtis savo laiką (ir likti šiltas) patalpoje, žavėtis kai iš Romos meno muziejų šedevrus.

Naujųjų metų diena (Capodanno)

Naujųjų metų diena (sausio 1) yra nacionalinė šventė Italijoje. Dauguma parduotuvių, muziejų, restoranų ir kitų paslaugų bus uždaryta taip, kad romėnai gali susigrąžinti iš jų laukinių Naujųjų Metų išvakarės šventėms ir atsipalaiduoti su artimaisiais. Net dauguma paminklai uždarytas, vis tiek galite mėgautis vaikščioti aplink miestą ir daro kai kurie ekskursijos be minios. Vakare, kreipkitės į viešbučio durininkas padėti Jums susirasti atvirą restoranas.

Epiphany ( “La Festa dell’Epifania)

Nacionalinė šventė, ir Viešpaties Apsireiškimo iškilmė, švenčiame Jėzaus Kristaus krikštas, patenka sausio 6 ir oficialiai Dvyliktoji naktis Kalėdų. Vatikano miestas, procesija, kuriame šimtai žmonių apsirengę viduramžių kostiumais vaikšto palei plataus prospekto veda į Vatikaną. Procesija dalyviai atlieka simbolines dovanas popiežiaus, kuris tada atlieka rytinę masę Šv.Petro bazilikoje po procesija. Daugelis bažnyčių atliekame gyvena nativities už Epiphany, ir kadangi ji yra mažiau nei dvi savaites po Kalėdų, daugelis presepi (Szopek) vis dar ekrane taip pat.

La Befana taip pat patenka sausio 6 ir yra ypač ypatinga diena Italijos vaikų, kaip jie švenčia La Befana, gera ragana atvykimą. Jei norite pirkti Befana lėlės, galvą “Piazza Navona” Kalėdų rinkoje, kurioje pamatysite daugelis iš jų ekrane.

Antano diena (Festa di San Antonijaus Abate)

Šventė diena Saint Anthony Abbott švenčia patrona mėsinės, naminių gyvūnų, basketmakers ir duobkasiai. Romoje, tai šventė švenčiama sausio 17 ties Sant’Antonio Abate bažnyčią dėl Esquiline Hill.

Taip pat yra labai populiarus metinė “palaiminimas Žvėrys” ceremoniją, kuri pridedama ši diena vyksta netoliese Piazza Pio XII. Po atviru dangumi stabilus yra surinkti iš Italijos asociacijos gyvulių augintojams (AIA) Piazza, tiesiai priešais Šv.Petro aikštėje Vatikane.

Kiekvienais metais, yra gyvulių gyvūnų, įskaitant karvių, avių, ožkų ir viščiukų, kad yra atviras visuomenei paroda. Po gyvūnų atvežimo, oficialus Katalikų masė vyksta ūkininkams, jų šeimos, ir visų gyvūnų mylėtojų Iki Šv Petro Archpriest. Po Mišių, The Archpriest atlieka visų gyvūnų palaiminimą. Apie vidurdienį, pamatysite arklių lekia gatve eilutę. Ši unikali šventė yra puikus būdas turistai pamatyti viduje pažvelgti, kaip vietiniai gyventojai švenčia mažiau lankomose renginius.

Pardavimų (Saldi)

Parduotuvių Romos ir Italijos poilsio surengti didžiules pardavimų arba  saldi , du kartus per metus, pradedant sausio ir liepos pabaigoje. Tai šansas susemti didžiulis pigesnių, ypač mados ir aksesuarai (ir Ohhh iš  batų! ). Sandėris medžiotojų rasite daugiau prieinamos parduotuvėse pamušalas visos Via del Corso, vidutinio ir aukštesnės klasės apsipirkti Via Cola di Rienzo netoli Vatikano, ir super aukštos klasės dizainerių parduotuvių aplink Via Veneto ir Ispanijos laiptai. Tačiau nepaisant to, kaip prašmatnus parduotuvė, visi kabo out “Saldi” prisijungti sausį, ir jūs galite rasti geresnes kainas, nes pirkliai padaryti kambarį pavasario spaudai.