RER поїзда в Парижі: Які вони, і як їх приймати?

Posted on

RER поїзда в Парижі: Які вони, і як їх приймати?

На першої поїздки в столицю Франції, багато відвідувачів знаходять себе трохи заплутався в мережі громадського транспорту. Вони часто прибувають до Парижа на вокзалі Гар дю Нор через аеропорт, на поїзді , іменованого «RER B». Це може привести їх припустити , що поїзд іде мова є частиною головного network– міста метро , коли насправді це частина окремої регіональної системи. Але що саме різниця між метро і RER- – і чому це важливо , для відвідувачів , намагаючись обійти місто в найбільш ефективний спосіб?

Які «RER» Засоби

«RER» є acronymn для Réseau Експрес РЕГІОНАЛЬНОГО або регіонального експрес мережі, і відноситься до системи швидкого транзиту , який служить Париж , і його околиці. RER в даний час має п’ять ліній, АЯ, і управляється зовсім іншою компанією , ніж в метро Парижа. З цієї причини і кілька інших, мандрівники часто РЕК заплутаним і трохи складну систему для використання; але це може бути дуже зручно для швидкого отримання з однієї частини міста в іншу, або приймаючи одноденні поїздки за межі Парижа. Дізнайтеся все про те, як провести RER без стресу і плутанини, ніж читати далі.

Вимова У французькому RER вимовляється “ЕМК-EU-EHR”. Це трохи складно для немісцевих французької мови, правда! Ви можете відчувати себе вільно вимовляти йогояк ви б англійською мовою при зверненні перевезення персоналу, але будьте готові почути це сказав французький way–коли в Римі, і все.

Де я поїзда і лінія RER Go?

п’ять високошвидкісних ліній РЕК в курсують тисячі пасажирів і туристів щодня в довколишні пункти призначення, включаючи Ла Дефанс; Шато де Версаль і Діснейленд в Парижі. Вони відмінний варіант для денних поїздок в безпосередній близькості від Парижа.

Крім того, RER лінія B обслуговує два основні аеропорти Парижа, Шарль де Голль (близько години північ) і Орлі (близько 30 млн до південь від центру міста).

Подивіться наш повний путівник по аеропортам Парижа, щоб дізнатися більше про використання RER як спосіб потрапити в місто і назад в аеропорт, використовуючи цей вид транспорту.

Більше Про RER і громадського транспорту в Парижі

Для того, щоб уникнути непотрібного стресу і переконатися, що ви отримаєте по всьому місту, як справжній професіонал, переконайтеся, що у вас є хороша ручка на громадському транспорті в столиці Франції напередодні вашої наступної поїздки. Прочитайте наступні ресурси, щоб отримати уявлення про те, як працюють транспортних систем міста, а також дізнатися більше про покупку щоденних і щотижневих пропусків, придатних для ваших потреб і бюджету.

  • Як Поїхати в Париж RER
  • Все про паризькому метро
  • Квитки Paris Метро: Париж Visite Pass

Для ще більш практичною інформацією про відвідування міста світла, і тонни порад про те, куди піти і що подивитися, а також корисні грунтовок на паризькій культури і французької мови, зверніться до керівництва нашого повного новачка в Париж.