Skip to main content

RER traukinių Paryžiuje: Kokie jie, ir kaip į juos?

RER traukinių Paryžiuje: Kokie jie, ir kaip į juos?

Apie pirmąją kelionę į Prancūzijos sostinę, daug lankytojų atsiduria šiek tiek trikdo viešojo transporto tinklą. Jie dažnai atvyksta į Paryžių į Gare du Nord stoties per oro uosto, ant nurodytos kaip “RER B” traukiniu. Tai gali sukelti juos manyti, kad tas traukinys yra dalis pagrindinės miesto metro network– kai iš tiesų tai dalis atskiro, regioninės sistemos. Bet kas tiksliai yra tarp metro ir RER- skirtumas – ir kodėl šis klausimas lankytojams bando gauti aplink miestą efektyviausiu įmanomu būdu?

Kas yra “RER” reiškia

“RER” yra už acronymn Reseau Express regioninių , arba regioninės Express tinklo, ir nurodo greito tranzito sistema, kuri tarnauja Paryžių ir jo aplinkinių priemiesčių. RER šiuo metu turi penkias eilutes, AE ir yra valdoma visiškai skirtingos įmonės, nei Paryžiaus metro. Dėl šios priežasties ir keletas kitų, keliautojai dažnai RER paini ir šiek tiek sudėtinga sistema naudotis; dar ji gali būti labai patogu greitai gauti iš vienos pusės miesto į kitą, arba atsižvelgiant ekskursijos už Paryžių. Sužinokite viską apie tai, kaip naršyti RER be streso ar painiavos, toliau skaityti.

Tarimas prancūzų, RER yra tariama “ESI-ES-ESI”. Tai šiek tiek sudėtinga nevietinių prancūzų kalba, tiesa! Jūs galite jaustis laisvai ištarti, kaip jūs būtų anglų kalba, kai sprendžiant transporto darbuotojus, bet būti pasirengę išgirsti tai sakė Prancūzijos way– kai Romoje, ir viskas.

Kur RER traukiniai ir Linijos eiti?

RER penkių greitaeigių linijų šaudyklių tūkstančius priemiesčių ir turistų kasdien netoliese įskaitant La Defense verslo rajono; Chateau de Versailles “ir Paryžiaus” Disneyland “. Jie puikus pasirinkimas ekskursijos REACH Paryžiaus arti.

Be to, RER linija B atlieka dvi pagrindines Paryžiaus oro uostuose, Šarlio de Golio (apie valandą šiaurę) ir Orly (apie 30 MN pietus nuo miesto centro).

Žr mūsų Pilnas vadovas į Paryžiaus oro sužinoti daugiau apie RER kaip patekti į miestą ir atgal į oro uostą, naudojant šia transporto rūšimi būdu.

Daugiau apie RER ir visuomeninio transporto Paryžiuje

Siekiant išvengti nereikalingo streso ir užtikrinti, kad gausite aplink miestą kaip tikras profesionalas, įsitikinkite, kad turite gerą rankena viešuoju transportu Prancūzijos sostinėje prieš savo kitą kelionę. Skaityti šiuos išteklius gauti, kaip miesto transporto sistemų darbo prasmę, ir sužinokite daugiau apie pirkimo dienos ir savaitės leidimus tinka jūsų poreikius ir biudžetą.

  • Kaip važinėti Paryžiaus RER
  • Viskas apie Paryžiaus metro
  • Paryžiaus metro bilietai: Paryžiaus Visite Pass “

Dar daugiau praktinės informacijos apie apsilankymą šviesos mieste, ir tonų patarimų apie tai, kur eiti ir ką pamatyti, taip pat naudingų gruntų apie Paryžiaus kultūros ir prancūzų kalba, pamatyti mūsų visą pradedančiojo gidas Paryžiuje.

You may also like