Restoranas etiketas ir valgomasis Prancūzijoje

Posted on

 Restoranas etiketas ir valgomasis Prancūzijoje

1. Prancūzijos restoranų patiekalų nuo pusryčių iki vakarienės

Prancūzijos imtis savo valgomasis rimtai, valgyti tinkamai vidurdienį ir vakare, ir labai retai snacking. Tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl Prancūzijos moterų sugeba išlaikyti tą erzina lieknumo.

 • Viešbutis pusryčiai: pusryčiai viešbučiuose visoje Prancūzijoje gerėja greitai, ir dauguma viešbučių dabar tarnauja daugiau nei ankstesniais auką tik kavos ir prancūziškų bandelių. Be grandinės viešbučiai ir vidutinėms kaina vietose gausite visą švediškas stalas, dažnai su tinkamai virti pusryčius. Jei ne visai dešrelės / kumpio / pomidorų stiliaus, gausite virti kiaušiniai (nors saugokitės verdančio patys, aš niekada negali gauti laiko dešinėje) kiaulienos gaminiai, kumpiu ir visą eilę kamščių.

Atminkite, kad dauguma viešbučių imti atskirai pusryčiams, todėl, jei jums nepatinka, kad valgomajame arba pusryčių išvaizdą, galite pasirinkti savo kavinę ar barą lauke. Bet pažvelgti į pusryčių jūsų viešbutis kainą; tai gali būti puikus geros vertė pasirinkimas. Kainos paprastai yra tarp 12 ir 18 eurų.

 • Kavinė / Baras Pusryčiai: Jei po kažkas paprasčiau, pabandykite kavinę ar baro siūlo šviežių spaustų sulčių, raguolis su sviestu ir uogiene; gal skausmas au Chocolat , garuose puodelius kavos ar dubenėlius karšto šokolado. Sėdėti ant vasaros terasa ir žiūrėti į pasaulį ketina dirbti. Tai bus jums kainuoti maždaug nuo 10 iki 12 eurų.

Jei nėra kavinėje bandelės jūs pastebėtas, tai visiškai normalu eiti į Boulangerie ar konditerijos ir pirkti savo valgyti su kava atgal tuo kavinėje pastebėjo.

 • Pietūs: Pietūs yra svarbus Maistas į prancūzų ir geri restoranai užpildyti greitai tarp vidurdienio ir 2pm su atsiliekančios šalys randa paslaugą baigė. Daugelyje kaimo vietovių, jis lieka pagrindinis dienos valgis. Daugelis restoranų padaryti geros vertės, nustatytos kainų pietūs todėl tai gali būti laikas pabandyti kai Prancūzijos Michelin žvaigždutėmis pažymėtų vietų esant normaliam kaštus.
 • Popietės arbata: Tai ne prancūzų patiekalas, tačiau abu vietiniai ir užsienio lankytojai pakurstė mados už jį. Tai ne įmantrus patiekalas yra Didžiojoje Britanijoje, bet skanėstas reikalas su porceliano puodeliai ir lengvųjų pyragus. Paryžiuje, galvą vienas priklausančių Mariage Frères, puikūs maža įmonė, kuri buvo ketinate nuo 1853, kuris turi kelis filialus arbatos parduotuvėse.
 • Vakarienė: Tikėtis ilgas miltai rimtai. Restoranai yra triukšmingo vietose vakarais, su šeimomis ir grupės draugų susitikimų aukštyn ir dirba nuo 6:30 ar daugiau paprastai 7.30pm. Mažuose miesteliuose, ten gali būti tik vienas posėdis ir restorano nebus tarnauti už 9pm; didžiuosiuose miestuose, datos yra lankstesnis. Daugelis restoranų pasiūlyti maisto rinkinį, kuris yra verta apsvarstyti. Vienas iš mano mėgstamiausių yra kavinė des federacijas į neabejotinai Gurmanams mieste Lione, kur apie 27 eurų atneša keturis užkandžių lėkštę su dešrų mirti, karštą patiekalą, sūrio patiekalas ir namų desertas.

Arba užsisakyti iš a la carte meniu (Carte). Trys kursai yra norma.

 • Snacking : Kažkada tai buvo ne prancūzų koncepcija; Šiandien laikai pasikeitė ir yra geri užkandžiai būti turėjo.

Kur greitai ir atsainiai valgyti: Yra daug crêperies (vietų blynus), picerijų ir daugiasluoksnių barai greitai patiekalas. Mėgstamiausia yra Croque-monsieur arba Croque-Madame (kepinti sūrio ir kumpio sumuštinis). Žinoti, kada galite užsisakyti sumuštinį, kad jis gali būti mažas BAGUETTE (ilgas plonas traški kepalas), sumažinti perpus su sūriu ir pomidorais, kumpiu ir sūriu arba ką norite viduje. Bet ten nebus bet sviesto arba margarino įtraukti. Už pagrindinių sričių, jūsų Geriausia yra eiti į vietos Boulangerie (kepėjo) arba patissererie (Cake Shop) ir pasirinkti iš jų asortimento tiek pikantiškų ir saldžių aukos. Jei jums alkanas po pietų, tai, ką prancūzai visada naudojamas daryti: pirkti BAGUETTE, nukopijuokite jį į pusę ir įdėti plokštė ant šokolado viduje.

 • Ir nereikia pamiršo tuos nuostabius lauko rinkas  , kur galima nusipirkti geriausius vietinių ingredientų, duona, sūriai, dešros ir kiaulienos gaminiai ir iki puikią iškylą.
 • Jei esate Paryžiuje ir norite greitai užkąsti ar išsinešimui, pabandykite Frenchie Eiti kuri priklauso ir paleisti Gregory Marchand, aukščiausio Prancūzijos virėja, kuris veikia puikiai greta restorano ir vyno baras, pavadintą Frenchie. Amerikos įkvėptas, Frenchie Go yra už pasirinkimą, pavyzdžiui, ištrauktas kiaulienos sumuštinis, Pastos ant rugių ar Rubeno sumuštinis vieta. Tai ne 9 Rue du Nil, Paryžiaus 2 ir artimiausios metro yra Metro 3, 4 sustoja Sentier ar Reaumur Sebastopol. Check out svetainėje (anglų kalba) .

2. Nurodykite savo restoraną

Kuris Restoranas pasirinkti?

Valgykite tai, ką vietiniai gyventojai valgo ir atlikite šiuos paprastus taisykles.

 • Venkite turistų spąstus , kaip jūs nesate atostogų valgyti savo įprastą favoritus, tačiau eksperimentuoti su naujais patiekalais ir skonių.
 • Didelės vertybės dažnai supa restoranai kurios žiūrinčios auditorijos ir dažnai ne geriausi pasirinkimai. Ir tikrai ignoruojama gatvėse supakuotas su restoranais su labai panašiomis meniu, kurie atrodo taip, tarsi jie dalijasi virtuvė. Jie tikriausiai norinčius padavėjai siūlo geriausią vertę, jei tik žingsnis į vidų, Monsieur ir Madame.
 • Atsiplėšti nuo minios į mažesnius gatvių , kur restoranai paprastą meniu, kuris yra ne laminuotą ir neturi ryškus nuotraukas patiekalų jie siūlo ir į trijų skirtingų kalbų meniu.
 • Ieškoti tose vietose su lentos , arba nepatenka kabinti ant sienos viduje, su tos dienos patiekalų skynė ir kirto, kaip jie išparduoti.
 • Pažvelkite į klientų – jie atrodo kaip vietiniai?
 • Prancūzai turi griežtus valandas valgyti, bet yra sprendimas, jei jums rasti sau nori kažką iš valandas. Ieškoti didelės Brasserie (tik didesniuose miesteliuose ir miestuose taèiau). Daugelis Brasseries (bet ne visi iš jų; nepasikliaukite tai) bus visą dieną, nors ji gali būti ribojama meniu. Ir pasirinkti restoranėlį, o ne nedidelis restoranas, jei viską, ką nori yra vienas pagrindinis patiekalas; prancūzai tvirtai tikime gera trijų patiekalų valgį ir jums nebus populiarus, jei esate restorane užsisakyti tik vieną patiekalą.

3. Nurodykite, ką valgyti ir gerti

Kuris Indai pasirinkti

 • Tai visada gera idėja imtis plat du jour (patiekalas dieną) už pagrindinis patiekalas pietums ar vakarienei; jis keisis kasdien ir būti šviežiai virti.
 • Check out vietos specialybių . Jei esate prie jūros, išbandyti Moliuskai, vežiagyviai ir žuvies patiekalų, nors prisiminti, kad austrės yra geriausias, kai ten yra “r” per mėnesį rugsėjo iki vasario yra top mėnesių. Arba tiesiog paprašykite padavėjo kas yra šviežias, vietos ir sezoninius; jis turėtų būti malonu jums pasakyti.
 • Tačiau, geras maistas, naudojant šviežių ingredientų nėra garantuojamas. Tiek daug restoranų buvo iš naujo šildymo anksto paruošti maistą, kad Vyriausybė padarė kažką apie jį. Priimtas 2014 m teisė pristatė naują logotipą – formos, kaip puode su stogu panašūs dangčiu – kad turi būti naudojamas bet restorane tarnauja naminį patiekalą . Jei jie neturi logotipą; maisto yra ne naminį, ar fait maison . Ką dar būtų galima tikėtis iš Prancūzijos? 2010 UNESCO paskelbė prancūzų virtuvės “pasaulio nematerialaus paveldo” pagerbimo theismajor Prancūzų kultūros praktiką. UNESCO delared kad prancūzų gastronomija yra “socialinis paprotys siekiama švenčia svarbiausius momentus individų ir grupių gyvenimą”.
 • Prancūzų kulinarijos atstovauja 13,5% užsienio turistų išlaidų , todėl logiškas žingsnis, kad vyriausybė skatina geriausią patirtį.
 • Jei turite meilės sūrio , jūs turėsite daug laiko Prancūziją, kur net kuklias restoranuose Sūrio yra rimtai. Klauskite laukia darbuotojų paaiškinti sūrių ir imtis savo patarimus apie juos valgyti tvarka. Pradėkite mildest ir galų gale su stiprus.
 • Tai nėra gerai žinomas faktas, tačiau vietoj to, skalbimo žemyn savo sūrius su bordo ar Burgundija, prancūzai dabar renkantis škotiško viskio. Todėl mano, kad šiuos veiksmus, rekomenduojamą Paryžiaus Porą : 12-erių metų Glenfiddich su Burgundijos ožkos sūriu; Limited Edition 1984 viskis iš Jura (£ 750 butelis) su Salers, iš centrinės Prancūzijos; Taivano Kavalan viskis su Roquefort ir Džekas Danieliaus su Šveicarijos APPENZELLER sūriu. Arba tiesiog patikrinti, kas restoranas vykdo ir nurodyti, kad.

Ką gerti?

 • Nebūk susirūpinę pasakojo someljė, ką jūsų kainų diapazonas yra. Geriausi someljė patinka rasti gerą vyną pigiųjų iššūkį ir bus labai laimingas rekomenduoti savo pasirinkimą. Prancūzijoje tai visada geriausia rinktis vietinius vynus, nebent esate viena iš nedaugelio sričių, kurios nėra vynuogių auginimo regionai, pavyzdžiui, nuotolinio ir kaimo Overnė, kur vynuogynai yra nedaug ir jei tarp ir oras nėra geriausias vyno.
 • Be Bretanė ir Normandija pabandyti sidrą, nors atsiminti, kad ji gali būti gana alkoholio.
 • Prancūzija turi didžiulį skaičių smulkaus alaus daryklų , ypač Prancūzijos šiaurėje, todėl jūs rasite restoranai ginant savo vietos užvirinti alaus, verta atrankos daugeliu atvejų.
 • Prancūzijos bus tarnauti vandens iš čiaupo ; prašyti grafinas d’eau (ąsočio vandens).

4. Restoranas etiketas Prancūzijoje, Dos ir Donts

Štai keletas naudingų patarimų, kuriuos reikia prisiminti, kai jūs valgyti restoranuose Prancūzijoje.

 • Prie stalo, palaukite nors pasakyti bon apetit prieš pradedant. Jei niekas neturi, sako, kad save ir įgyti tam tikrų Ačiū už jūsų žinios Prancūzijos stalo įpročius.
 • Kai ne valgyti, išlaikyti savo rankas ant stalo.
 • Negalima valgyti tik šakute, bet su savo kairę šakute ir ranka ir į jūsų teisė peiliu.
 • Jei nėra šoninės plokštės (ir ten dažniausiai nėra), tada įdėti savo duoną ant staltiesės.
 • Daugelis mažesnių restoranų neturi tarnauti sviestą su duona; Jums reikės paklausti.
 • Palikite padavėjo supilkite vyną už jus.
 • Negalima prašyti šuniškas maišelyje; tai nelaikoma mandagus ar įprasta, nebent esate Amerikos temomis restorane pagrindinis kurortas.

5. Atsižvelgiant vaikus Restoranai Prancūzijoje

Nors Prancūzija keičiasi, jis vis dar visuotinai tiesa, kad vaikai yra gerai elgėsi restoranų. Jie naudojami ilgų meniu ir džiaugiamės galėdami sėdėti tyliai su tėvais visoje valgio.

Aš niekada nepamiršiu atsižvelgiant mūsų mažą sūnų (tada 9 metų amžiaus) į restoraną viename iš mūsų prancūzų keliones. Jis buvo gerai, kol šeima su dviem mažais merginos vaikščiojo. Jis buvo iki ir virš jų stalo blykste, prašydamas juos žaisti su juo. Seniausias mergaitė pažvelgė į jį, tada sakė puikios anglų kalba: “Pirmiausia aš valgyti ir tada man bus žaisti.” Aš manau, kad Prancūzijos vaikai gali būti seni, prieš savo laiko.

 • Valgyti lauko restoranų ar terasose , arba po atviru dangumi arba uždara žiemą; tai puikus išsiblaškymas vaikams.
 • Daugelis restoranų dabar daryti specialiojo Mažų vaikų meniu už fiksuotą kainą, kuri yra supjaustyti virš vidurkio jums rasti ir kitose šalyse. Bet jei jūsų vaikas nėra išgalvotas tai, tada paprašykite pusę dalį patiekalas pagrindiniame meniu; Dauguma restoranų yra laimingi įpareigoti.
 • Jūs pamatysite, kad vaikai mėgsta išleisti įpročio duoną ant staltiesės , jei nėra šoninės plokštės (kuri yra paplitusi daugelyje restoranų, išskyrus aukštos pabaigos).
 • Vaikai yra gerai patiekalų, kurie juos intrigos. Buvau nustebęs mano mažą sūnų, kuris buvo gana nervingas namuose, tik valgyti, ką jis žinojo iš tam tikrą sąrašą pasirinkimą. Sraigės Prireikė daug laiko – česnakų skonis neužgožia jauniems gomurį, nors iš sraigių kriauklių išvaizdą ir išrinkinėti mėsą meno viduje sužavėjo jį. “Yuck” buvo jo pirmoji reakcija, tada “Tiesiog laukti, kol aš pasakyti savo draugams mokykloje” po gana greitai.
 • Mes buvome ant šiaurinės pakrantės Prancūzijoje, kai jis pirmą kartą valgė midijos . Jis matė žmones į kitą stalo įlaipinami pirmąjį midijų, tada naudojant lukštais imti ir valgyti poilsio, naudojant jį kaip tarp peiliu ir šaukštu kryžių. Jis niekada nužvelgia atgal. Žinoma, tai padėjo, kad midijos paprastai valgomi su tobula gruzdintomis bulvytėmis.
 • Ir varlių kojelės atrodo tą dalį, bet skonis kaip vištienos. Jie yra nervingas valgyti ir nyksta ne daug meniu, bet istorija grįžti namo yra verta dūris į juos, jei jūs Natknąć šio Prancūzijos specialybę.
 • Nebandykite foie gras ar trumus jūsų vaikui; ji neveiks ir tai siaubingai brangus!
 • Nors kai kuriose šeimose imtis savo vaikus valgyti vakarienę vėliau kaip 7.30pm; jei nenaudojamas tai, valgyti į Brasserie kuri tarnauja maisto visuose valandas.
 • Ką gerti . Jei perkate putojantis gėrimas rasite tai brangu. Taigi eiti į prancūzų tradicinį maršrutą: prašyti nemokamai grafinas d’eau (ąsočio vandens iš čiaupo) ir un Sirop (sirupo). Nors suaugusieji gali rasti Prancūzijos sirupai gana saldus, vaikai juos myli ir Prancūzijos buvo auklėjamas ant jų. Yra daug įvairių pasirinkti ir galite gauti priblokšti pasirinkimas (greitai ją suteikti dažnai užimtas padavėjo). Taigi patikrinti iš anksto, ką jūsų vaikas sako, kad patinka. Grenadine ir mėtų? Vyšnia? Aviečių? Pasirinkimas yra begalinis.

6. Virsmo Prancūzijos Restoranai

 • Virsmo restoranuose reglamentuoja Prancūzijoje su 15% įtrauktos į sąskaitą . Paslaugų compris (paslaugos įskaičiuoti) bus atspausdintas ant sąskaitą, kartu su TVA (Prancūzijos pardavimo mokesčio). Tai daroma dėl vyriausybės mokesčių tikslais, ir gerą restoraną, patarimai bus perduota darbuotojų. Jei manote, kad paslauga buvo gera, tada palikite maždaug 5% papildomą grynaisiais pinigais. Ši tendencija palikti papildomą antgalį, tačiau yra nyksta ir nors Prancūzijos laukimas darbuotojai būtų tinkamai sumokėta, tai ne puikus atlyginimas, ir daugelis iš jų remtis šiuo papildomų pajamų. Taigi būkite dosnus!
 • Be kavinių ir barų , tai visada įprasta palikti keletą monetų. Jūs tikriausiai moka grynaisiais vistiek, todėl suapvalinti iki artimiausio euro ir, jei jaučiatės turtinga, tada pridėti kitą.
 • Iš visų tautybių besilankančių Prancūziją , amerikiečiai visada buvo aukščiausios savivarčiai, po to vokiečiai, brazilai, ispanai, rusai, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos (kelią žemyn sąrašas, gėda!). Bet, kaip Prancūzijos klientai linkę būti rudest ir jau apgyvendinti, kai jie į restoraną, galbūt paslauga taip kostiumas? Italai būna nelabai garbingas paskutinis.