Restoranas Virsmo Prancūzijoje ir Paryžiuje

Posted on

Restoranas Virsmo Prancūzijoje ir Paryžiuje
Sėdintį šaligatvio kavinėje Paryžiuje terasa ir egzotišku ant Perrier, ar gerti vyno taure, o žiūri praeiviai yra malonu daugelis keliautojų žada patys patirti. Bet tada ateina patikrinti ir į klausimą, kad gali būti taip, kupinas sunkumų: iki galo arba ne patarimas, ir kiek?

Štai keletas paprastų taisyklių laikytis.

Ar restorane sąskaitą viskas įskaičiuota?

Skirtingai nei Amerikoje, kavinės ir restoranai Paryžiuje ir Prancūzijos poilsio tiesiogiai įtraukti 15 proc aptarnavimo mokesčiais į čekį. Tai būtina, pagal Prancūzijos teisę kaip patarimai vertinami mokesčių tikslais.

15 procentų mokestis už paslaugas yra aiškiai detalizuotos ant čekio, ant TVA mokesčio (Prancūzijos versija pardavimo mokesčio). Žodžiai tarnyba compris (patarimas įskaičiuoti) rodo, kad patarimas jau buvo įtrauktas į bendrą sumą reikia sumokėti tiek įsižiūrėti į sąskaitą, kai jis atvyksta.

Geros naujienos yra tai, kad kainos įvertinti ant meniu yra “viskas įskaičiuota”: jie apima tiek 15 proc patarimas bei pardavimo mokesčio. Nėra paskutinės minutės nešventas staigmena, kai jums būtų suteikta čekį. Kas matėte meniu yra tai, ką jums mokėti už, jokių paslėptų priedai.

Taigi jokių papildomų patarimų tada?

Na, nedidelį papildomą patarimas yra visada vertinamas, žinoma. Tai ženklas, kad jūs patenkinti tuo, kaip jums buvo įteikti padavėjo ( garçon prancūzų, ryškus “Gar-sūnaus” su “on” skambėjo kaip iš “honking” nepatinka į “sūnų”). Tai iš “ačiū” Pastaba rūšiuoti. Bet atsiminkite, kad jūs esate neįsipareigoja čia.

Nedidelį papildomą patarimai taip pat vertinama, nes jie eina tiesiai į padavėjo kišenės, priešingai nei 15 proc patarimas mokestį, kuris paprastai sutapo iki ne dienos pabaigoje ir padalijus iš visų padavėjų. Kai kuriais barų, savininkas gali net išlaikyti visumą arba dalį patarimas mokestį ir jūs nežinote, jei tai tas atvejis.

Prancūzijos teisė nereikalauja, kad aptarnavimo mokesčiai bus platinami padavėjai. Taigi jūsų padavėjas gali net pamatyti jį nė cento. Bet vėl, nepamirškite, kad jums mokama jūsų mokesčius mokant čekį, o jūs neįsipareigoja papildomą galiuko.

Kiek turėtų papildomai patarimas būtų?

Papildomi patarimai gali svyruoti nuo kelių centų už kavos ar gaiviųjų gėrimų, kad nuo 1 iki 5 eurų už pietų ar vakarienės. Gražus ir labai dosnus “ačiū” yra nuo 5 iki 10 procentų visos čekio, nors tai neįprasta. Bet vėl, nėra pareiga, o kiek procentais eina ne tvirta taisyklė.

Kaip jūs paprašykite sąskaitos?

Negalima būti drovūs apie prašydama prancūzų sąskaitą. Tai ” L’Be to, s’il vous pynė “.

Ką apie išpylimo ir kitais atvejais?

Patarimas yra vertingas papildomų pajamų už jų gavėjams.

Byla taškas: taksi vairuotojai . Vidutinis vairuotojo kabinos įmonės dirba ne uždirbti didelę sumą. Tai 10 valandų sunkaus darbo per dieną. Prieš keletą metų, kabinos vairuotojai įpratę dirbti 14-15 valandų per dieną, 6 dienas per savaitę, kad padas iki jų atlyginimus. Prancūzijos teisė dabar draudžia ją. Taigi išpylimo jiems 5-10 procentų savo bilieto yra dosnus.

Tai yra įprasta nukreipė Bileterka tuo Opera House . A eurų pora bauda (usherettes taip pat bus mokama nuo pardavimų vakaro programos). Padovanok eurą prie nagrinėjamos filmus tvarkdarių. Buvo laikas, ne taip seniai, kai usherettes ne kino teatruose nebuvo mokama visi teatro operatorių. Jie gyveno tik patarimų. Tai ne daugiau atvejis šiandien ir jie yra darbo užmokesčio, bet paprastai ne daugiau nei minimalią algą.

Nuo dviejų iki trijų eurų per maišelį į savo viešbučio porter yra norma ir šiek tiek daugiau, jei jie yra labai malonus ir paslaugus.

Kai kuriais brangių restoranų, ne klasikiniai koncertai salėse ar diskotekose, ponios fojė paprastai rūpintis savo paltus. Tai yra įprasta iki galiukų vieną eurą už kiekvieną didelę punktą, kai jūs grįžti pasiimti savo daiktus.

Pavartojus ekskursija muziejuje, galbūt palikti eurais pora jūsų vadovas padėkoti jam už perteikti savo žinias Jums.

Jei esate ant kelionė autobusu ir vadovas buvo gerai, penki eurai atneš šypseną.

sumavimas

Tai yra gairės, remiantis papročiais ir patirtimi. Tačiau jie nėra griežtai laikomasi Prancūzijoje. Šis patarimas taikomas Paryžiuje, taip pat kitose Prancūzijoje, kur yra jūsų patarimai bus laikomas dosnumą ženklą iš jūsų pusės kaip ir gyvenimo standartų nėra toks didelis, kaip Paryžiuje.

Tai yra tai, ką išvertimo tikrai yra: iš dosnumo demonstravimas, ir būdas išreikšti pasitenkinimą paslauga jums buvo tik pateikta.

Amerikiečiai turi virtimo gerai reputacijai, todėl tiesiog pridėkite keletą centų arba eurais, ir jūs gausite į tavo dosnumą šypsena.