Rím Zľava Preukazy a kombinácie Vstupenky

Posted on

 Rím Zľava Preukazy a kombinácie Vstupenky
Návštevou rímske historické pamiatky a múzeá môže byť nákladná, a niektoré z najznámejších pamiatok, ako je Koloseum, majú dlhé fronty u pokladničné prepážky. Dozvedieť sa o niektoré z priechodov a kariet, ktoré vám pomôžu ušetriť čas a peniaze na Rím dovolenku.

Zakúpením týchto priechodov v predstihu, môžete sa vyhnúť nesúce veľké sumy peňazí zaplatiť za každý vstup, a niektoré z priechodov, nebudete musieť kupovať lístky metrom alebo autobusom.

Poznámka: O pondelok

Niekoľko miest a väčšina múzeí, vrátane štyroch národných múzeí v Ríme, sú v pondelok zatvorené. Koloseum, Forum, Palatine Hill a Pantheon sú otvorené. Je to dobrý nápad skontrolovať hodiny umiestnenie predtým, než idete.

Roma priesmyk

Rómovia priesmyk zahŕňa bezplatnú dopravu na tri dni a voľný vstup pre váš výber z dvoch múzeí a pamiatok. Po prvých dvoch použitiach, Rómovia priesmyk dáva držiteľovi znížené vstupné na vybraných múzeí a archeologických nálezísk, výstav a podujatí.

Populárna miesta patrí Coliseum Kapitolské múzeum, Forum Romanum a Palatine Hill, Villa Borghese Gallery, Hrad Sant’Angelo, ruiny na Appia Antica a Ostia Antica a mnoho súčasných umeleckých galérií a múzeí.

Môžete si kúpiť svoj Roma Pretiahnite online prostredníctvom Viator (odporúča, takže ju máte pred sebou navštíviť mesto), a to bude tiež vám umožní vynechať riadky na vatikánskych múzeí, Sixtínska kaplnka a baziliky svätého Petra. Ak budete čakať, až budete mať svoje nohy na zemi, Rómovia priesmyk možno zakúpiť v turistickej informačnej miesta, vrátane železničnej stanice a na letisko Fiumicino, cestovné kancelárie, hotely, Atac (bus), pokladniach a stánkoch. Rómovia priesmyk možno zakúpiť aj priamo z vybraných múzeí alebo okien miesto leteniek.

archeologia Card 

Archeologia  Card, alebo archeológie karty, je dobré aj pre sedem dní od prvého použitia. Archeologia karta zahŕňa vstup na Koloseum, Forum Romanum, Palatine kopcami, Roman National Museum miest, na caracallovy kúpele a hrobky Cecilia Metella na starovekej Appian Way.

Archeológia Kartu možno zakúpiť pri vchode do väčšiny vyššie uvedených miest alebo z Rímskej návštevníckom centre v  Via Parigi 5 . Karta je dobré pre sedem dní a vstupné je zadarmo (jeden čas na mieste) od dátumu prvého použitia. Táto karta nezahŕňa dopravu.

Roman Colosseum Vstupenky

Notoricky to bol najslávnejší atrakcií v staroveku, a dnes, Rímske Koloseum je najvyšší vyhliadkové miesto v Ríme. Lístok line na rímske Koloseum môže byť veľmi dlhá. Ak sa chcete vyhnúť čakanie, môžete si kúpiť Roma Pass archeologia kartu alebo sa pripojiť prehliadka skupinu Colosseum. Tiež si môžete kúpiť Koloseum a Forum Romanum prechádza on-line v amerických dolároch z Viator, a to zahŕňa prístup k Palatine kopci.

Štyri múzeum Kombinácia Ticket

Štyri múzeum Kombinácia vstupeniek, nazvaný biglietto 4 Musei , obsahuje jednu vstup do každého zo štyroch národných múzeí Rím, Palazzo Altemps, Palazzo Massimo, Diokleciánových kúpeľov a Balbi Crypt. Karta je dobré po dobu troch dní a možno ich zakúpiť na niektorom z webov.

dopravné Preukazy

Dopravné preukazy, dobré pre neobmedzený počet jázd na autobusy a metro v Ríme, sú k dispozícii na jeden deň, tri dni, sedem dní a jeden mesiac. Preukazy (a lístky) možno kúpiť u staníc metra, Tabacchi , alebo v niektorých baroch. Autobusové lístky a preukazy sa kúpiť v autobuse. Pas musí byť overená pri prvom použití. Preukazy (a vstupenky) musí byť overená ich lisovanie v overovacom stroji v autobuse alebo na stroji v stanici metra pred vstupom do metra turniket.