Rokasgrāmata Lidostas Londonā

Posted on

 Rokasgrāmata Lidostas Londonā
Ir piecas galvenās lidostas Londonā: Londonas Hītrovas, Londonas Getvikas, London City, Londona Luton, un Londonas Stansted.

Ceļotāji, kas peld tieši no ASV uz galvenajām aviokompānijām būs visbiežāk lidot Hītrovas, gan daži zemākas izmaksas transatlantisko pārvadātājiem, piemēram, norvēģu, tagad lido uz Gatwick. Gan Hītrovas un Getvikas atrodas ārpus Londonas, bet viņi ērti saistīts Londonu caur tiešu, īpašu aviokompāniju vilcienos (Heathrow Express un Gatwick Express, attiecīgi).

Londonas Stanstedas ir trešā lielākā lidosta, bet, piemēram, Luton, tas ir populārs ar budžeta aviosabiedrības, kas galvenokārt kalpo Eiropu. Gan Luton un Stansted atrodas ārpus Londonas un saistīts ar sabiedrisko transportu, gan Stansted labāk saistīta ar Stanstedas Express vilcienu.

London City atrodas pilsētas robežās, bet piedāvā minimālas lidojumus, parasti ir tikai uz vietējo vai tuvajos galamērķiem. Lūk, ko jums ir jāzina par katru no piecām lidostām.

Hītrovas lidosta

 • Atrašanās vieta: 15 jūdzes uz rietumiem no Londonas centrā
 • Vislabāk, ja: Jūs esat uzturas Londonas centrā vai tuvu Paddington stacijas, jo ir tiešos tiešie vilcieni uz lidostu caur Heathrow Express
 • Izvairieties Ja: n / a
 • Attālums līdz parlamenta ēkas (Big Ben): Heathrow ir apmēram stundas brauciena attālumā no Londonas centra, kas ir licencētas melnu kabīni varētu izmaksāt apmēram £ 80. Ir vairāki sabiedriskā transporta iespējas, ieskaitot Heathrow Express, non-stop vilcienu darbojas tieši Londonas Paddington; Londonas metro ir Piccadilly līnijas; TfL Rail; tūristu autobusi; un braukt koplietojuma progr, piemēram, Uber.

Hītrovas (LHR) ir Londonas lielākais un aktīvākais lidostu, kā arī viena no noslogotākajām lidostām visā pasaulē, kas nozīmē, ka jūs varat sagaidīt garās rindās pie imigrācijas. Lielākā daļa tiešie lidojumi no ASV zemi pie Heathrow, un ir piecas kopējās termināli (izmantojot Terminal 1 nav izmantots). Ir daudzi veidi, kā iegūt no Hītrovas uz Londonu, un to, ko jūs izvēlaties lielā mērā noteiks, kur jūs uzturas. Šeit ir galvenās iespējas:

Heathrow Express parasti ir visātrākais ceļš uz Londonu, jo tā darbojas tiešos vilcienus uz Paddington stacijas ik pēc 15 minūtēm. Brauciena laiks ir 15 minūtes no un 3. terminālu 2, un apmēram 10 minūtes, vairāk no termināliem 4. vai 5. Express taupīšanas vienas biļetes ir aptuveni £ 25.

Londonas metro ir vislētākie dzelzceļa ceļš uz Londonu, un Piccadilly līniju vilcieni no visiem termināliem, un saņems jūs uz Londonu ap stundu apmēram £ 6.

TfL (Transports Londona) dzelzceļa dienestā darbojas vairāku vilcienu uz Londonu, kā arī, lai gan tie nav tieši.

Tūristu autobusi darboties visu dienu uz Viktorijas stacijas, kas padara viņiem ir laba iespēja, ja jūs ierodaties ļoti vēlu, kad vilcieni un metro nedarbojas. Treneri ir ļoti pieņemamām cenām, sākot no tikai dažas mārciņas, bet braucieni bieži vien ir ļoti garš, un saskaņā ar briesmīgu satiksmi.

Licencēti melnās kabīnes ir pieejami Hītrovas, tāpat kā Ubers, kas vienmēr ir vairāk pieejamu iespēju, lai gan var būt jāgaida Uber. Izmaksas ir ļoti atkarīga no tā, kur jūs iet, bet sagaidīt maksāt apmēram £ 80 par melnu kabīni.

Londonas Getvikas lidosta

 • Atrašanās vieta: 30 jūdzes uz dienvidiem no Londonas centrā
 • Vislabāk, ja: Jūs esat uzturas uz dienvidiem no Londonas vai tuvu Viktorijas stacijas, jo ir tiešos tiešie vilcieni uz lidostu caur Gatwick Express
 • Izvairieties Ja: Jūs esat uzturas uz ziemeļiem no Londonas
 • Attālums līdz parlamenta ēkas (Big Ben): Gatwick ir par stundu un ar pusi brauciena uz Londonas centrā, kas taksometru varētu izmaksāt apmēram £ 100. Ir vairāki sabiedriskā transporta iespējas, tostarp Gatwick Express, non-stop vilcienu darbojas tieši Londonas Viktorijas stacija; vilcieni; tūristu autobusi; un braukt koplietojuma progr, piemēram, Uber.

London Gatwick (LGW) ir Londonas otrs aktīvākais lidostu, lai gan lielākā daļa ASV un galvenās pārvadātājiem nav lidot tieši uz Getvikas. Ir divi termināļi, Ziemeļu un Dienvidu, un ir daudzi veidi, kā iegūt no Gatwick uz Londonu, bet šeit ir galvenās no tām: Gatwick Express  ir ātrākais ceļš uz Londonu ar non-stop vilcienu uz stacijas Victoria ik pēc 15 minūtēm, kuru brauciena laiks 30 minūtes, kas maksā apmēram £ 30. Ir arī vilcieni , kas var būt vairāk pieejamu, bet nepieciešams ilgāks laiks, un autobusi, kas ir laba izvēle, ja jūs esat ceļojumā, kad dzelzceļa līnijas nedarbojas (citādi viņi ļoti ilgi, jo arvien klāt satiksmi).

Metered taksometri (nav melnās kabīnes Getvikas lidostā) un Uber ir arī variants, bet ir pārāk dārga apmēram £ 100.

Londonas Stanstedas lidosta  

 • Atrašanās vieta: 35 jūdzes uz ziemeļaustrumiem no Londonas centrā
 • Vislabāk, ja: Jūs esat uzturas uz ziemeļiem no Londonas vai tuvu Liverpool Street Station, jo ir tiešos tiešie vilcieni uz lidostu caur Stansted Express
 • Izvairieties Ja: Jūs esat uzturas tālu uz dienvidiem no Londonas
 • Attālums līdz parlamenta ēkas (Big Ben): Stansted ir apmēram stundu-and-a-pusi brauciena attālumā no Londonas centrā, kas ar skaitītājiem taksometru varētu izmaksāt apmēram £ 100. Ir vairāki sabiedriskā transporta iespējas, tostarp Stanstedas Express, non-stop vilcienu darbojas tieši Londonas Liverpūles Street Station; vilcieni; tūristu autobusi; un braukt koplietojuma progr, piemēram, Uber.

London Stansted Airport (STN), ir Londonas trešā lielākā lidosta, un ir galvenais pamats zemo izmaksu Eiropas aviosabiedrību. Ir tikai viens terminālis, un ir vairāki veidi, kā iegūt no Stansted uz Londonu. Viens no labākajiem un ātrākajiem variantiem ir Stansted Express , kas saņems tevi Londonas Liverpool Street Station aptuveni 50 minūšu laikā, kas maksā apmēram £ 30. Ir arī vairāki uzņēmumi, kas piedāvā 24 stundu tūristu autobusu uz / no Stansted. Treneri ir lēti, bet ļoti laikietilpīga. Metered taksometri un Uber ir pieejami, bet dārgi apmēram £ 100.

Londonas Luton Airport

 • Atrašanās vieta: 35 jūdzes uz ziemeļiem no Londonas centrā
 • Vislabāk, ja: Jūs esat uzturas uz ziemeļiem no Londonas
 • Izvairieties Ja: Jūs esat uzturas tālu uz dienvidiem no Londonas
  Attālums līdz parlamenta ēkas (Big Ben): Luton ir apmēram stundas brauciena attālumā no Londonas centra, kas taksometru varētu izmaksāt apmēram £ 80. Ir vairāki sabiedriskā transporta iespējas, ieskaitot vilcienu un autobusi.

Londonas Luton Airport (LVA) ir galvenais mezgls zemo izmaksu pārvadātāji (galvenokārt Eiropas), jo tāds tas ir ļoti aizņemta. Ir tikai viens termināls. Ir dažas iespējas transportu no Luton uz Londonu: Taksometri būs dārgi no Luton, bet ir vairākas citas sabiedriskā transporta alternatīvas: vilciens, visticamāk, jūsu labākais, jo ir lidostas autobuss saistīts Luton Airport Parkway vilcienu staciju, kur jūs varat nozvejas East Midlands Trains vai Thameslink vilcienu uz Londonu, kas ņem apmēram 45 minūtes, lai nokļūtu centrālajā Londonā un izmaksas apmēram £ 15.

Ja ieradīsieties vēlu, kad vilcieni nedarbojas, jūs varat apiņu par tūristu autobuss , kas ved uz Victoria Station Londonas centrā (bet atkarībā no satiksmes, tas varētu būt ļoti garš brauciens).

Londonas pilsētas lidosta

 • Atrašanās vieta: 6 jūdzes uz austrumiem no Londonas centrā
 • Vislabāk, ja: jūs faktiski var atrast lidojumu, kas iet tur. Tas ir arī ideāls Canary Wharf.
 • Izvairieties Ja: n / a
 • Attālums līdz Parlamenta ēkas (Big Ben): City lidosta ir apmēram pusstundas brauciena attālumā stāšanās Londonas centrā, un tas izmaksās ap £ 45 ar melnu kabīnē. Tur ir arī ātri un pieejamu sabiedrisko transportu, jo pilsēta ir tieši pie DLR (Docklands Light Railway), kas ir saistīta ar Londonas metro, dzelzceļa un autobusu tīklu.

Londonas pilsētas lidosta (LCY) ir Londonas visvairāk centrālo lidostu, un tas ir tik mazs (tikai ar vienu skrejceļu), tas ir ne tikai viegli pieejamu, bet arī ātri un viegli orientēties ar īsām līnijām un mazāk pūļus. Problēma ir tā, ka ir tikai daži lidojumi. Ir vairākas iespējas, lai saņemtu no pilsētas uz Londonu: Melna kabīnēs un Uber būs salīdzinoši pieņemamu cenu, salīdzinot ar citām lidostām, kā arī sabiedriskā transporta ir brīze: Lidosta ir savs pieturas uz  DLR , kas aizved tiesības uz caurules un maksā tikpat, cik caurulīti.

Londonas autobusi ir vēl pieejamas izvēle, un lidosta ir saistīta ar autobusu skaitu 473 un 474.