Roma alışveriş rehberi: pire marketler için Fashions itibaren

Posted on

 Roma alışveriş rehberi: pire marketler için Fashions itibaren
Eğer haute couture, antikalar ya da bir pazarlık arıyor olsanız Alışveriş Roma olursa olsun harika. İtalya’nın başkenti burada alışveriş yapmak birkaç fikir ardından bulunmaktadır.

Yüksek Moda için Alışveriş

İtalyan moda-Fendi en büyük isimlerinden bazıları Valentino, Bulgari Dolu Roma’dan ve hangi konuları ızgara boyunca Prada, Armani, Versace, Ferragamo, Cavalli, Gucci, ve diğerleri tarafından kendi amiral gemisi mağaza yanı sıra butik bulacaksınız İspanyol Merdivenleri sokaklar.

Ayrıca Via Borgognona, Via Frattina, Via Sistina, Via Bocca de Leone üzerinde butiklerden çağıran yüksek moda bulacaksınız olsa Condotti’ye Via, özel tasarımlar ve “aspirational” penceresi alışveriş için Roma’nın ana sürükle olduğunu.

Zincir Mağazalar ve Yaygın Alışveriş

Eğer düzenli Romalılar dükkanı alışveriş yapmak istiyorsanız, gidin birkaç iyi yerler vardır.

del Corso, ve ondan yaymak sokaklarda Via en belirgin alışveriş alanıdır. Piazza del Popolo, Piazza Venezia çalışır mil uzunluğundaki sokak Ferrari amiral gemisi mağaza, sayısız ayakkabı mağazaları, Diesel ve Benetton gibi popüler moda markaları ve alışveriş merkezlerinin (Rinascente, JETON) gibi dükkanlar, her şekilde vardır.

Romalılarla popüler bir diğer alan Prati Via Cola di Rienzo olduğunu. kuzey Vatikan’ın bu uzun caddesi Via del Corso üzerinde olanlara mağazaların benzer ürün yelpazesine sahiptir ama kaldırımlar kalabalık çok daha az turist var.

Açık Bit Pazarları ve Antika

Roma antika satın almak için birkaç iyi açık hava pazarları, bit pazarları ve yerler vardır. 1 saat kadar 7 den Pazar günleri faaliyet Porta Portese, Roma’daki en önemli bit pazarı olan ve Avrupa’nın en büyük bit pazarlarında biridir.

Porta Portese kısmında, orijinal sanat, takı, posterler, mobilya vb Porta Portese Trastevere semtinde güney ucunda yer almaktadır için ikinci el giysi ve müzik antik ev eşyaları her şeyi bulacaksınız.

denemek için başka bit pazarı Laterano’daki San Giovanni Bazilikası sadece birkaç blok güney bulunan Via Sannio’nun de biridir. Bu pazar tasarımcı knock off dahil çoğunlukla giyim ve aksesuar satmaktadır. Bu Cumartesi arası sabahları Pazartesi faaliyet göstermektedir.

İpucu: tasarımcı knock-off dahil Taklit ürün, satın almak ve satmak teknik olarak yasaktır. Aslında, knock-off malların alım hem satıcı ve alıcı için ağır para cezaları anlamına gelebilir.

Roma’nın pire pazarlarda birçok iyi antikalar bulmak mümkün olmakla birlikte, birçok sokaklar ve onların antika satıcılar için bilinen merkezler bulunmaktadır. del Babuino’da Via, İspanyol Merdivenleri etrafında haute couture mağazaların yakınında, onun antikalar, özellikle antika mobilya ve tablolar ile ünlüdür.

antika alışveriş yapmak üzerine bir inanılmaz güzel caddesi Via Giulia, hemen batısında Campo de’ Fiori Tiber neredeyse paralel çalışan bir caddedir. Ayrıca Via Giulia ve Via del Governo Vecchio arasında Tiber eğrisinin en sokakları warren üzerinde antikacılar bir avuç bulacaksınız.

Bu antik ilçe yaklaşmak kolay yollarından biri, Castel Sant başlayan ve güzel Ponte Sant’Angelo (Angels’ Köprü) güneye yürüyen gereğidir.