Skip to main content

Roma Atlaide caurlaides un Kombinētās biļetes

 Roma Atlaide caurlaides un Kombinētās biļetes
Apmeklējot Romas senos pieminekļus un muzejus, var būt dārgi, un daži no slavenākajām vietām, piemēram, Kolizejs, ir garas rindas pie biļešu kases. Uzziniet vairāk par kādu no pases un kartes, kas var palīdzēt jums ietaupīt laiku un naudu par savu Romas brīvdienas.

Iegādājoties šos caurlaides iepriekš, jūs varat izvairīties veicot lielas naudas summas, lai samaksātu par katras ieejas, un ar dažiem no caurlaidēm, jums nav nepieciešams iegādāties metro vai autobusu biļetes.

Piezīme Par pirmdienās

Vairākas vietas un vairums muzeji, tajā skaitā četri valsts muzejiem Romā, ir slēgts pirmdienās. Kolizejs, Forums, Palatine Hill, un Panteons ir atvērtas. Tā ir laba ideja, lai vēlreiz pārbaudīt atrašanās vietu, darba laiku, pirms jūs iet.

Roma Pass

Romi Pass piedāvā bezmaksas transportu uz trim dienām un bezmaksas ieeju jūsu izvēles divu muzeju vai vietās. Pēc pirmajiem diviem veidiem, romi Pass turētājam dod pazeminātu ieejas cena pie izvēlieties muzeju un arheoloģisko vietu, izstādēm un pasākumiem.

Popular vietas ietver Kolizeju, Capitoline Muzeji, romiešu forums un Pfalcā Hill, Villa Borghese Gallery, Castle Sant’Angelo, drupas pie Appia Antica un Ostia Antica, un daudzi mūsdienu mākslas galerijās un muzejos.

Jūs varat iegādāties savu Roma Iet tiešsaistē Viator (ieteicams, lai jūs būtu to pirms jūs apmeklējat pilsētu), un tas ļaus arī jums izlaist līnijas pie Vatikāna muzejiem, Siksta kapela, un Svētā Pētera baziliku. Ja jūs gaidiet, kamēr jums ir kājas uz zemes, romi Pass var iegādāties Tūrisma informācijas punktiem, ieskaitot dzelzceļa stacijas un lidostas Fiumicino, ceļojumu aģentūras, viesnīcas, ATAC (autobuss) kasēs un kioskos. Romi Pass var iegādāties tieši no atsevišķiem muzejiem vai vietā biļešu logiem.

Archeologia karte 

Archeologia  karti vai arheoloģija karti, ir labs septiņas dienas no pirmās lietošanas reizes. Archeologia Card ietilpst ieeja Kolizejs, Romas Forums, Pfalcā Hill, Romiešu nacionālais muzejs vietās, pirtis no Caracalla, un kaps Cecilia Metella par seno Appian Way.

Arheoloģijas karti var iegādāties pie ieejas lielāko no minētajām vietām vai no Romas Apmeklētāju centra  Via Parigi 5 . Karte ir labs septiņu dienu bezmaksas ieeju (vienu reizi par vienu vietu), sākot no dienas, kad pirmās lietošanas. Šī karte neietver transportēšanu.

Romas Kolizejs Biļetes

Vispārzināmi, tas bija slavenākais atrakciju senajos laikos, un šodien romiešu Kolizejs ir top ekskursijas vietas Romā. Biļete līnija Romas Kolizejs, var būt ļoti garš. Lai izvairītos no jāgaida, jūs varat iegādāties Roma Pass Archeologia karti vai pievienoties tūristu grupu no Kolizeja. Tāpat jūs varat iegādāties Kolizejs un Romas Forums iet tiešsaistē ASV dolāros no Viator, un tas ietver piekļuvi Pfalcā Hill.

Četri muzejs Kombinācija Biļešu

Četru muzeju kombinācija biļete, ko sauc par Biglietto 4 Musei , ietver vienu uzņemšanu uz katru no četriem Nacionālo muzeju Romas Palazzo Altemps, Palazzo Massimo, Diocletian pirtis un Balbi kapenes. Karte ir labs trīs dienas, un to var iegādāties pie jebkura no vietām.

Transports Caurlaides

Transports caurlaides, labas neierobežotu braucieni uz autobusiem un metro ietvaros Romā, ir pieejami par vienu dienu, trīs dienas, septiņas dienas, un viena mēneša laikā. Caurlaides (un vienas biļetes) var iegādāties metro stacijās, Tabacchi vai dažos bāros. Autobusu biļetes un caurlaides nevar nopirkt uz autobusu. Apliecībā ir jāapstiprina pirmajā lietošanas. Caurlaides (un biļetes) ir jāapstiprina apzīmogo validēšanas mašīnā uz autobusu vai mašīnas ar metro stacijā pirms ievadīt metro turnikets.