Roma Festivāli un notikumi aprīlī

Posted on

Aprīlis ir aizņemts mēnesis festivālu un svētku dienās Romā. Tas ir īpaši labs laiks, lai apmeklētu Mūžīgo pilsētu, jo laika apstākļi ir patīkami, nav pārāk karsts un nav pārāk auksts, un sezonas pūļiem (izņemot Lieldienu nedēļā) nav sasnieguši maksimumu. Tā kā daži no šiem notikumiem ir unikāla uz Romu, tas ir arī labs laiks, lai redzētu romiešu iedzīvotāji, un par to, un bauda savu pilsētu.

Šeit ir festivāli un pasākumi, kas notiek katru aprīlī Romā.

Klusā nedēļa un Lieldienas

Lai gan tas var nokrist vai nu martā vai aprīlī, Svētā nedēļa ir viens no noslogotākajiem reizes gadā, lai apmeklētu Romu un Vatikānu, bet par labu iemeslu dēļ. Sākot ar Pūpolsvētdiena masa pāvests vadīja Svētā Pētera laukumā, ar kustīgu  Krusta ceļš  procesija un Lielajā Piektdienā pakalpojumiem Kolizejs, un, visbeidzot, Lieldienas Masa Svētā Pētera laukumā, Lieldienu nedēļa Romā un Vatikāns ir neaizmirstams. Tā kā šis ir tik populārs laiks, tas tiek uzskatīts par sezonas Romā. Noteikti rezervēt viesnīcu iepriekš, ja tu apmeklē šajā laikā, it īpaši, ja jūs vēlaties, lai paliktu pie Vatikāna.

Ir vairākas pirms un pēc Lieldienu tradīcijas Itālijā. Dienu pēc Lieldienām,  la Pasquetta , arī ir valsts svētki, un bieži vien svinēja ar braucienu ārpus pilsētas vai ar pikniku. Romā diena beidzas ar lielu uguņošanu virs Tibras upi.

Festa della Primavera

Pavasaris ir skaists laiks būt Romā. Festa  della  Primavera vai festivāls pavasarī, sākas aprīļa sākumā, un redz Spāņu kāpnes dekorēts ar simtiem podi krāsains acālijas. Koncerti notiek arī pie  Trinita dei Monti  festivāla laikā.

Romas dzimšanas diena

No svinības dibināšanas Romas , vai Romas dzimšanas diena, parasti notika nedēļas nogalē, kas krīt vistuvāk 21. aprīlim Šajā datumā 753 BC, Roma, ir teikts, ka ir dibināta Romulus. Īpaši pasākumi, tostarp koncerti, gājiens, un vēsturisko atkārtotas aktos tiek rīkotas Circus Maximus lielajā laukā, kur ratu sacīkstes savulaik notika. Uguņošanas un gladiatorial parāda par Kolizejs ir arī daļa no svētkiem.

atbrīvošanas diena

Drūms svinamo dienu 25.aprīlī ir atbrīvošanas diena, atzīmējot dienu, Roma un pārējā Itālijā tika atbrīvojas beigās Otrā pasaules kara 25. aprīlī, 1945. gada piemiņas ceremonijas notiek pie Quirinale Palace cita valsts vietās Pilsēta.

Kopš 1. maija svētki darba diena iekrīt mazāk nekā nedēļu vēlāk, itāļi bieži vien ir  Ponte , vai tiltu, kas ir pagarināts brīvdienas no 25. aprīļa līdz 1. maijam Tāpēc, šis periods var būt ļoti pieblīvēts top tūristu galamērķiem. Ja jūs plānojat apmeklēt jebkuru muzeju vai top vietas, tā ir laba ideja, lai pārbaudītu, vai tie ir atvērti (daži tuvu 1. maijā), un iegādāties biļetes iepriekš.

Romas maratons

Gada Marathona di Roma notiek pēdējā nedēļas nogalē martā vai pirmo nedēļas nogali aprīlī. Tā ir iespēja, lai stīgas veikt skatus Romas par 26,2 jūdžu kursu, kas vijas garām visas pilsētas svarīgākajiem pieminekļi. Tā kā daudzas ielas ir slēgtas satiksmei maratona laikā, apmeklētāji arī saņemt pārtraukumu no transportlīdzekļu satiksmi un iespēju, lai uzmundrināt par skrējējiem.