Roma İndirim ve Kombinasyon Bilet Geçirdi

Posted on

 Roma İndirim ve Kombinasyon Bilet Geçirdi
Roma’nın antik anıtlar ve müzeler ziyaret Colosseum gibi, bilet gişesinde uzun hatları, masraflı ve en ünlü sitelerin bazıları olabilir. Eğer Roma tatile zaman ve paradan tasarruf yardımcı olabilir paso ve kartların bazılarını öğrenin.

önceden bu geçişleri satın alarak, her giriş için ödemek zorunda büyük miktarlarda para taşıyan önleyebilirsiniz ve paso bazılarıyla, metro veya otobüs bileti satın almak gerekmez.

Pazartesi Hakkında Not

Çeşitli siteler ve Roma dört ulusal müzeler gibi pek çok müzeler, Pazartesi günleri kapalıdır. Colosseum, Forum, Palatine Tepesi ve Pantheon açıktır. Gitmeden önce konumun saat tekrar kontrol etmek iyi bir fikirdir.

Roman Geçiş

Roman Geçiş üç gün boyunca ücretsiz ulaşım ve iki müze veya sitelerin seçtiğiniz için ücretsiz giriş dahildir. İlk iki kullanımdan sonra Roma Geçiş sahibine seçme müzeler ve arkeolojik alanlar, sergiler ve etkinliklerde azaltılmış giriş fiyatı verir.

Popüler sitelerin, Kolezyum, Capitoline Müzeleri, Roma Forumu ve Palatine Hill, Villa Borghese Galerisi, Sant’Angelo Kalesi’ni Appia Antica ve Ostia Antica ve birçok çağdaş sanat galerileri ve müzeler de kalıntılarını içerir.

Eğer satın alabilirsiniz Roman Viator’un üzerinden online geçirin (eğer kenti ziyaret etmeden önce ona sahip böylece önerilir), ve bunu Vatikan Müzeleri, Sistine Şapeli ve St Peter Bazilikası satırları atlamak için izin de olacaktır. Eğer yere ayak var kadar beklerseniz, Roma Geçiş tren istasyonu ve Fiumicino Havaalanı’na seyahat acenteleri, oteller, Ataç (otobüs) bilet ofisleri ve büfelerde dahil Turizm Danışma Noktaları satın alınabilir. Roman Geçiş ayrıca seçme müzeler veya site bilet pencerelerden doğrudan satın alınabilir.

Archeologia Kartı 

Archeologia  Kartı veya arkeoloji kart, ilk kullanımda itibaren yedi gün için iyidir. Archeologia Kartı Kolezyum, Roma Forumu, Palatine Tepesi, Roma Ulusal Müzesi siteleri, Caracalla Hamamları ve antik Appian Yolu üzerinde Cecilia Metella Türbesi kabul içerir.

Arkeoloji kart yukarıdaki sitelerin çoğu ya içinde Roma Ziyaretçi Merkezi’nden girişinde satın alınabilir  Via Parigi 5 . Kart ilk kullanım tarihinden itibaren ücretsiz giriş (her site için bir süre) yedi gün için iyidir. Bu kart ulaşımı içermez.

Roma Kolezyum Biletleri

Herkesin bildiği, eski zamanlarda en ünlü cazibe ve bugün, Roma Kolezyum Roma üst gezi nokta. Roma Colosseum’da bilet hattı çok uzun olabilir. bekleme önlemek için, bir Roman Pass, Archeologia kartı satın veya Colosseum bir tur gruba katılabilir. Ayrıca, Kolezyum satın alabilirsiniz ve Roma Forumu Viator’un dan ABD Doları cinsinden çevrimiçi geçer ve Palatine Tepesi dahildir.

Dört Müze Kombinasyon Bilet

Dört müze kombinasyon bilet denilen Biglietto 4 Musei , Roma, Palazzo Altemps Palazzo Massimo, Diocletian Hamamları’nın ve Balbi Crypt dört Ulusal Müzeleri her birine bir kabul içerir. Kart üç gün boyunca iyi ve sitelerin herhangi satın alınabilir.

Ulaştırma Geçitler

Sınırsız otobüslerde sürmek ve Roma içinde metro için iyi Ulaştırma geçtiği, bir gün, üç gün, yedi gün ve bir ay boyunca kullanılabilir. Geçitler (ve tek bilet) metro istasyonları, satın alınabilir tabacchi veya bazı barlarda. Otobüs biletleri ve geçiş otobüse satın alınamaz. Geçişli ilk kullanımda doğrulanması gerekir. Geçitler (ve bilet) metro turnikenin girmeden önce otobüste veya metro istasyonunda bir makinede doğrulama makinesinin içinde damgalama tarafından doğrulanması gerekir.