Roma, İtalya Campo Dei Fiori Pazar ve Gece Hayatı

Posted on

 Roma, İtalya Campo Dei Fiori Pazar ve Gece Hayatı
Campo dei Fiori, Roma’nın tarihi merkezinde Piazza Roma’da üst kareler biridir. Gündüzleri, kare bir tatil dairede kalan veya Campo dei Fiori bir gıda ile ilgili hatıra veya hediye, baş arıyorsanız 1869 yılından beri faaliyet göstermektedir şehrin en iyi bilinen sabah açık pazarına, sitesidir Market.

Akşam, meyve ve sebze satıcıları, balıkçı, ve çiçek satıcıları kendi stantlarını kadar dolu sonra, Campo dei Fiori gece hayatı merkezi haline geldi. Çok sayıda restoran, şarap barları ve barlar o yerli halk ve turistler için ideal bir buluşma noktası ve bir sabah kahvesi ya da akşam apertivo için oturup eylem almak için harika bir yer haline meydan etrafında toplanırlar.

Modern yaşamın kumaşın içine rakamlar da, Campo dei Fiori, Roma hemen hemen tüm noktalar gibi, bir katlı bir geçmişe sahiptir. Pompey Tiyatrosu, meydanın bazı binaların mimarisi antik tiyatronun temeli eğriliğini takip eder ve bazı restoranlar ve dükkanlar görülebilir tiyatro kalıntıları Aslında M.Ö. 1. yüzyılda inşa edilmiş burasıdır.

Ortaçağ’da olarak, Roma’nın bu alanda büyük ölçüde terk edilmiş ve antik tiyatro kalıntıları doğası tarafından devralınmış. Alan 15. yüzyıl sonlarında iskân edildiğinde, bunun derhal yakınlardaki olarak lüks konutlar yer açmak için üzerine asfalt olsa bile “Çiçek Alan” Campo dei Fiori, ya denirdi Palazzo dell Cancelleria , ilk Rönesans Roma palazzo ve Palazzo Farnese şimdi Fransız Elçiliği’ne ev sahipliği ve daha sessiz Piazza Farnese oturur. Bölgede kalmak isterseniz, biz Farnese Otel Residenza önerilir.

Erken Hristiyan turistler Aziz Petrus Bazilikası a geçmeden önce yiyecek ve barınak bulabildiğim Via del Pellegrino, “Hac Rota,” Campo dei Fiori edilir atlama.

Geç 16. ve erken 17. yüzyıllarda gerçekleşen Roma Engizisyon sırasında, kamu infaz Campo dei Fiori gerçekleştirildi. piazza merkezinde bu karanlık günlerin bir hatırlatma filozof Giordano Bruno, bir vakur heykelidir. gizlenmiş Bruno heykeli o 1600 yılında diri yakıldı meydanda noktada duruyor.