Roma Kolezyum, Roma Forumu ve Palatine Tepesi ziyaret Nasıl

Posted on

Roma Kolezyum, Roma Forumu ve Palatine Tepesi ziyaret Nasıl
İtalya’nın en popüler çekici özelliklerinden biri ve Roma İmparatorluğu’nun en tanınan sembollerinden kesinlikle biri Kolezyum Roma her ilk kez ziyaretçi için güzergah başında olmalıdır. Ayrıca Flavian Amfitiyatro olarak da bilinen bu antik arena sayısız gladyatör savaşları ve kanlı vahşi hayvan dövüşleri yapıldığı yerdi. Colosseum ziyaretçileri tribünlerde oturup amfitiyatro en karmaşık yeraltı geçitler ve tuzak kapı kanıtlarını görebilirsiniz – eski eğlence için evreleme alanlar.

Kolezyum Roma bir üst cazibe olduğundan, bilet almak zor olabilir. Bu antik yaptığınız ziyarete uzun hatlarda ayakta önlemek için, bir satın düşünün Kolezyum ve Roma Forumu geçmesi düz için Kolezyum ve diğer mekanlara girişini sağlayan bir Roma Pass veya Archeologica Kartı, ABD doları cinsinden Seç İtalya’dan çevrimiçi veya satın alma oranı. Daha fazla seçenek kombine biletleri, turlar ve online bilet hakkında bilgi Roma Kolezyum Bilet Alış bizim kılavuzunu görmek için.

Önemli Güvenlik Bilgileri:

Nisan 2016 tarihi itibariyle Colosseum’da güvenlik önlemleri artan edilmiştir. “Satırını atla” bilet sahiplerine ve rehberli tur katılımcıları dahil olmak üzere tüm ziyaretçiler, bir metal detektörü içeren bir güvenlik kontrolünden geçmelidir. güvenlik hattı bir saat ya da daha uzun bekleme süreleri ile, çok uzun olabilir, bu yüzden buna göre planlayabilirsiniz. Sırt, büyük çantalar ve bagaj Colosseum içine izin verilmez.

Colosseum Ziyaret Bilgileri

Yer: Piazza del Colosseo. Metro hattı B, Colosseo durdurmak veya Tramvay Hattı 3.

Saat: gün batımından önce 1 saat kadar 08:30 saatleri arasında günlük açın böylece kapanış süreleri kışın 04:30 PM Ağustos aracılığıyla Nisan ayında 7:15 arasında değişmektedir (böylece kapanış süreleri sezonu göre değişir). Son giriş kapatmadan önce 1 saat olduğunu. Ayrıntılar için aşağıdaki bilgilerde web bağlantısına bakın. 1 Ocak ve 25 Aralık Kapalı ve 2 Haziran’da sabah (genellikle 1:30 de açılır).

Kabul: geçişli bilet 2 siteleri (Kolezyum ve Roma Forumu’nun / Palatine Hill) her birine bir girişe sahip, 2 gün süreyle geçerlidir 2015 itibariyle, Roma Forumu ve Palatine Tepesi giriş içeren bilet için 12 euro. Ayın ilk Pazar günü serbest bırak.

: Bilgi (0039) 06-700-4261 Kontrol bu web sitesinde güncel saat ve fiyat

Colosseum In-Derinliği bakın

Colosseum daha eksiksiz bir ziyaret için, zindanlarda ve düzenli biletleri ile halka açık değil üst katman, erişim içerir rehberli tur alabilir. Ayrıntılar için Bottom ve sanal bir ziyaretçi defterine bir için Üstteki bütün Kolezyum turu için nasıl görün Colosseum Zindanlar ve Yukarı Katmanlar turu Seç İtalya üzerinden.

Çocuklarla seyahat? Beğenebilecekleri Yarım Gün Aile Tour: Çocuklar için Kolezyum .

başka bir sanal ziyaret için Roma Colosseum bizim Fotoğraflar görüyoruz.

Notlar: Colosseum genellikle çok kalabalık ve turistler ile dolu olduğundan yankesici böylece para ve pasaport korumak için gerekli önlemleri almak emin olun için, bu önemli bir noktada olabilir.

Sırt ve büyük çantalar Colosseum izin verilmez. bir metal detektörü dahil olmak üzere bir güvenlik taramadan geçmeleri bekleyin.