Roma kovo: Renginiai ir festivaliai

Posted on

 Roma kovo: Renginiai ir festivaliai

Kovo yra puikus laikas aplankyti Romą. Orai paprastai yra kietas ir lengvas, ir jūs galite rasti gerų lėktuvų ir viešbučių pasiūlymais. Miestas bus perkrautas į dešinę aplink Velykų (nuo metų, kai Velykos kovo), bet paprastai yra mažiau lankytojų kovo mėnesį. Taip pat yra keletas įdomus, įdomi ir “tik Romoje” įvykiai ir festivaliai vyksta Romoje kovas-čia yra kai kurie iš labiausiai populiarus.

Carnivale

Priklausomai nuo to, ar Velykos kovo arba balandžio mėnesį, iš anksto Gavėnios festivalis Carnivale gali vykti kovo pradžioje. Šventiniai renginiai didžiausia savaitgalį prieš paskutinę dieną Carnivale, kuris yra riebalų antradienis arba Užgavėnes. Yra paradai ir jojimo rodo Piazza del Popolo, ir jūs rasite Romos šaligatvių padengtas popieriaus konfeti sviedžia grupių mokyklų vaikams. Daugiau padūkęs jaunuoliai gali užsiimti gatvės kovose naudoti žalių kiaušinių ir miltų – todėl įsitikinkite, kad išvengti ugnies linijos!

Tarptautinė moters diena (Festa della Donna)

Kovo 8 “yra Tarptautinė moters diena pasaulyje, arba” Festa della Donna Italijoje. Vyrai pareikšti moterų savo gyvenime kekių kvepiančių geltonų Mimoza gėlių ir grupės moterų paprastai išeiti į pietus kartu. Jei esate Romoje šią dieną, ir jūs turite tam tikrą restoranas omenyje, kad tai gera idėja, kad rezervuoti iš anksto. Muziejai ir svetainių kartais siūlo nemokamai arba sumažinta kaina įėjimas į moterų kovo 8 d.

Festa Santa Francesca Romana – palaiminimas CARS

Kovo 9, romėnai vairuoti Piazzale del Colosseo netoli Santa Francesca Romana, kur jie savo automobilius palaimino bažnyčios. Francesca buvo šventasis, kuris gyveno 14 amžiuje. Ji patrona automobilių vairuotojų, nes, kaip legenda eina, angelas būtų apšviesti prieš Francesca kelią, kaip ji vaikščiojo, siekiant apsaugoti ją.

Minėjimas Julijaus Cezario mirtis

Kovo 15, taip pat žinomas kaip kovo ides, dieną Julijus Cezaris buvo nužudytas, jo mirties yra minima šalia jo statula Romėnų forumas. Žmonės taip pat palieka gėlių prie ciesoriaus šventykla forume.

Šv Patriko diena Romoje

Taip, Šv Patriko diena Italijoje yra dalykas. Nors nėra plačiai švenčiama mieste Roma turi nemažai Airijos emigrantai ir Airijos barų, kur jūs rasite airių muzikos ir maisto. Mokslininkai Lounge “Irish Pub  yra gyva muzika su Guinness ir tipiškų airių patiekalų kovo 16 ir 17 Du  Druidas Airijos Baruose  turėti gyvą airių muzikos ir žada Šv Patriko diena vakarėlį. Finnegan anketa Irish Pub  sako, kad tai Romos tik Airijos priklauso baras.

Verbu sekmadienis

Jei norite aplankyti Romą kovo mėnesį ir atsitiktų būti ten per Velykas, esate vienas iš labiausiai unikalus Romos patirtimi turistų gali patirti. Šventoji savaitę dienas iki Didįjį penktadienį ir Velykų sekmadienį, yra viena iš judriausių ir labiausiai gyvas metų laikais aplankyti Romą ir Vatikano miestą ir su gera priežastis.

Velykų savaitė prasideda Verbų sekmadienį su ypatinga Mišios sakė į Šv.Petro aikštėje popiežius. Iš Palms, procesija, ir masės Palaiminimas vyksta ryte, paprastai pradedant 9:30. Nemokamai lankyti, bet gauna labai perkrautas, todėl planuojate atvykti anksti.

Geras penktadienis

Didįjį penktadienį yra Popiežiaus Mišios 5 val Šv.Petro bazilikoje. Vakare iš Kryžiaus kelio stočių, arba ritualinio  Via Crucis , yra priimtas netoli Romos Koliziejus, paprastai pradedant 9:15 PM. “Via Crucis stotys buvo padėtas Koliziejus 1744 popiežiaus Benedikto XIV ir bronzos kryžius Koliziejus buvo pastatytas 2000 metais, Jubiliejaus metus.

Didįjį penktadienį, didžiulis kryžius su degančių fakelų šviesos dangaus kaip kryžiaus stočių aprašyti keliomis kalbomis. Pabaigoje, popiežius suteikia palaiminimą. Tai labai jaudinantis ir populiarus procesija. Jeigu jūs einate, tikėtis didelių minios ir būti susipažinę su pick-kišenės galimybe, kaip tai darytumėte bet labai perkrautas turistų vieta.

Vėlykų sekmadienis

Velykos, arba Velykos , yra antras tik Kalėdas, kaip svarbiausių religinių švenčių metu Vatikane ir visi Italijoje. Popiežius sako, Velykų sekmadienį šv Šv.Petro aikštėje, paprastai pradedant 10:15 AM. Tai dar vienas populiarus ir labai perkrautas įvykis. Įėjimas nemokamas, tačiau bilietai yra privalomi ir turi būti prašoma per popiežiaus auditorijos svetainė .

Vidurdienį popiežius suteikia Velykų pranešimą ir palaiminimą centrinėje lodžija iš Šv.Petro bazilikos.

Roma maratonas

Metinis  Maratona di Roma “ vyksta kovo pabaigoje arba balandžio pradžioje. Tai šansas bėgikai imtis Romos įžymybių ant 26,2 mylių žinoma, kuri vingiuoja pro visus svarbiausius miesto paminklų. Kaip ir daugelis gatvės uždaryti eismui per maratono, lankytojai taip pat gauti pertraukos nuo transporto priemonių eismo ir galimybę nudžiuginti ant bėgikų.

La Festa di San Giuseppe (Tėvo diena)

La Festa di San Giuseppe (Saint Joseph, Marijos vyras), kovo 19, taip pat žinomas kaip Tėvo diena Italijoje. Dieną, kuri naudojama būti nacionalinė šventė, tradiciškai švenčiama su laužų ir kartais pageants su scenos iš šventojo Juozapo gyvenime. Vaikai duoti dovanas jų tėvams apie San Giuseppe diena ir zeppole, giliai keptas tešlos kamuoliukus, panašūs į spurgos, tradiciškai valgomi.

Vasaros laikas

Nors tai nėra šventė ar įvykis, svarbu žinoti, kad praėjusį sekmadienį kovo (arba šeštadienio naktį prieš tai) žymi vasaros laikas Europoje pradžia. Laikrodžiai pasuko atgal viena valanda. Atkreipkite dėmesį, kad ši data yra vėlesnė nei laiko pokyčių JAV ir kitose pasaulio dalyse, todėl keep that in mind, kai jūs skambinate draugais ir artimaisiais grįžti namo ar tvarkaraščių savo skrydžius.