Roma martā: Notikumi un Festivāli

Posted on

 Roma martā: Notikumi un Festivāli

Marts ir lielisks laiks, lai apmeklētu Romu. Laika parasti ir forši, un vieglas, un jūs varat atrast labu aviobiļetes un viesnīcu piedāvājumus. Pilsētā tiks pārpildīts tepat Lieldienās (uz gadu, kad Lieldienas martā), bet parasti ir mazāk apmeklētāju martā. Ir arī daži jautri, interesanti un “tikai Romā” pasākumi un festivāli, kas notiek Romā marts-šeit ir daži no populārākajiem.

Carnivale

Atkarībā no tā, vai Lieldienas martā vai aprīlī, pirms Gavēņa festivāls Carnivale var notikt marta sākumā. Svētku maksimālā nedēļas nogalē pirms pēdējās dienas Carnivale, kas ir tauku otrdiena vai Meteņiem. Ir parādes un jāšanas rāda pie Piazza del Popolo, un jūs atradīsiet Romas ietves klāj papīra konfeti izmētā grupām skolas bērniem. Vairāk rambunctious jaunieši var iesaistīties ielu kaujās izmanto jēlas olas un miltus – tāpēc pārliecinieties, lai izvairīties no uguns līnijas!

Starptautiskā sieviešu diena (Festa della Donna)

8. marts ir Starptautiskā sieviešu diena visā pasaulē, vai Festa della Donna Itālijā. Vīrieši celt sievietes savu dzīvi saišķos smaržīgu dzeltenās mimozas ziediem, un sieviešu grupas parasti iet uz vakariņām kopā. Ja tu esi Romā šajā dienā, un jums ir kādu restorānu prātā, tā ir laba ideja, lai veiktu rezervāciju iepriekš. Muzeji un vietnes dažreiz piedāvā bezmaksas vai par pazeminātu cenu uzņemšanu sievietēm gada 8. martā.

Festa Santa Francesca Romana – svētību Cars

9. martā, romieši vadīt Piazzale del Colosseo pie baznīcas Santa Francesca Romana, kur viņi ir savas automašīnas svētījis. Francesca bija svētais, kurš dzīvoja 14. gadsimtā. Viņa patrons automobiļu vadītājiem, jo, kā Leģenda vēsta, eņģelis varētu apgaismot ceļu pirms Francesca kā viņa gāja, lai aizsargātu viņu.

Pieminot Jūlija Cēzara nāves

Gada 15. martā, kas pazīstams arī kā Ides marta dienas Julius Caesar tika noslepkavots, viņa nāve tiek atzīmēta tuvu viņa statuja Romas forumu. Cilvēki arī atstāt ziedus pie tempļa Cēzara šajā forumā.

Svētā Patrika diena Romā

Jā, Svētā Patrika diena Itālijā ir lieta. Lai gan nav plaši svinēti pilsētas, Roma ir godīgi vairākas Īrijas expats un Īrijas bāru, kur jūs atradīsiet īru mūziku un ēdienu. Zinātnieki Lounge Irish Pub  dzīvā mūzika ar Guinness un tipisku īru ēdienus 16. martā un 17. Abas  Druids īru krogi  ir dzīvā īru mūziku un sola Svētā Patrika dienas svinības. Finnegan īru krogs  saka, ka tā ir Romas vienīgais īru piederēja krogs.

Pūpolsvētdiena

Ja jūs apmeklējat Romu martā, un gadās būt tur Lieldienu laikā, tu esi par vienu no visvairāk unikāli romiešu pieredzi tūrists var pieredzi. Svētā nedēļa, dienas ved līdz Lielajā piektdienā un Lieldienu svētdienā, ir viens no noslogotākajiem un visvairāk dzīvīgu gadalaikos apmeklēt Romu un Vatikānu, un ar labu iemesla dēļ.

Lieldienu nedēļa sākas ar Pūpolu Svētdienā ar īpašu Masa teica pāvests ar Svētā Pētera laukumā. No Palms, procesija un masa Svētība notiek no rīta, parasti sākot no 9:30. Tas ir bez maksas piedalīties, bet kļūst ļoti pārpildīts, tāpēc plānojat ierasties agri.

Laba piektdiena

Lielajā piektdienā ir pāvesta Masu 5 PM Svētā Pētera bazilikas. Vakarā rituāls stacijām no krusta, vai  Via Crucis ir pieņemts netālu no Romas Kolizejs, parasti sākot no 9:15 PM. No Via Crucis stacijas liktas Kolizejs 1744 pāvesta Benedikta XIV un bronzas krusts ir Kolizejs tika uzcelts 2000. gadā, Jubilee gadu.

Lielajā piektdienā, milzīgs krusts ar degšanas lāpas iedegas debesīm, kā stacijas krusta ir aprakstīti vairākās valodās. Beigās, pāvests dod svētību. Tas ir ļoti aizkustinoša un populārs gājiens. Ja jūs iet, sagaidīt lielus cilvēku pūļus, un jāapzinās iespēju pick kabatām, kā to darītu jebkurā ļoti pārpildīts tūristu vietā.

Lieldienu svētdiena

Lieldienas vai Lieldienas ir otrais tikai uz Ziemassvētkiem, kā svarīgāko reliģisko svētku laikā Vatikānā un visā Itālijā. Pāvests saka Lieldienu svētdienas Svēto Misi Svētā Pētera laukumā, parasti sākot no 10:15. Tas ir vēl viens populārs un ļoti pārpildīts notikums. Uzņemšana ir bezmaksas, bet biļetes ir nepieciešams, un ir jāpieprasa caur pāvesta Mērķauditorija mājas lapā .

Pusdienlaikā pāvests dod Lieldienu vēstījumu un svētību centrālajā lodžiju Svētā Pētera bazilikas.

Romas maratons

Gada  maratona di Roma notiek marta beigās vai aprīļa sākumā. Tā ir iespēja, lai stīgas veikt skatus Romas par 26,2 jūdžu kursu, kas vijas garām visas pilsētas svarīgākajiem pieminekļi. Tā kā daudzas ielas ir slēgtas satiksmei maratona laikā, apmeklētāji arī saņemt pārtraukumu no transportlīdzekļu satiksmi un iespēju, lai uzmundrināt par skrējējiem.

La Festa di San Giuseppe (Tēva diena)

La Festa di San Giuseppe (Saint Joseph, Marijas vīrs), 19. martā, ir pazīstama arī kā Tēva diena Itālijā. Diena, kuru izmanto, lai būtu valsts svētki, tradicionāli svin ar ugunskuriem un dažreiz pageants ar ainām no dzīves Saint Joseph. Bērni dod dāvanas saviem tēviem uz San Giuseppe diena un zeppole, fritēts mīklas bumbiņas līdzīgas virtuļi tradicionāli ēd.

Vasaras laiks

Lai gan tas nav festivāls, vai notikums, tas ir svarīgi zināt, ka pēdējā svētdienā martā (vai sestdienas vakarā) iezīmē vasaras laika Eiropā. Pulksteņi ir pagriezās atpakaļ par vienu stundu. Ņemiet vērā, ka šis datums ir vēlāk, nekā laika izmaiņas ASV un citās pasaules daļās, lai saglabātu, ka prātā, kad jūs zvanāt draugus un tuviniekus mājās vai plānojot savu lidojumu.