Skip to main content

Roma Notikumi februārī – Kas notiek Romā februārī?

Roma Notikumi februārī - Kas notiek Romā februārī?
Pēc jauki Romā, februāris ir vēss – vidējais temperatūras kāpumi ir vidus piecdesmito Fārenheita (13 grādi pēc Celsija), – un reizēm lietains. Bet ļaudis parasti ir plānāks, dažas saulainas dienas var līst ārā, un tur ir dažas svarīgas festivāli silts jūsu sirdi.

Carnevale (periods Vari)

Svarīgākais festivāls Romā februārī ir astoņu dienu garumā festivāls sauc Carnevale. Carnevale ir itāļu vārds Mardi Gras, gada svinības iepriekšējā Christian Lent. Lielais gavēnis ir reliģiska novērojums, kurā tās dalībnieki tur 40 dienas gavēni un lūgšanu. Šis periods sākas Pelnu trešdienā un beidzas Lieldienu svētdienā: Darbināšanas Lent ir viens liels puse, īpaši nedēļas nogalē tieši pirms  Martedi Grasso , vai Fat otrdiena, pēdējās dienas svētkiem.

Datumi Carnevale Itālijā atšķiras ar oficiālo Vatikāna kalendārā Lieldienām, bet festivāla sākuma datums vienmēr no 3. februārī un martā 9. Pasākumi notiek visā pilsētā, sākot ar atklāšanas parādē uz Via del Corso, piepildīts ar itāļu maskēties maskas un izstrādāt tērpus. Visi lielākie piazzas Romā, Piazza di Spagna, Piazza Navona, un Piazza della Repubblica, turēt teātra un bērnu pasākumus. Castel Sant’Angelo parasti ir iekārtota mākslīgā slidotava vidum ziemā slidošana.

Carnevale ir arī attaisnojums, lai bērniem būt ļauns, no skalošana draugus un pieaugušos saujas konfeti, pat throwing jēlas olas un miltus uz otru. Jūs redzēsiet ietves izmētāts ar tūkstošiem maz gabalu krāsains konfeti.

Pasākumu laikā Carnevale, un pēc

Piazza del Popolo, kur reiz notika sīva riderless zirgu sacīkstēm, šodien piedāvā zirgu atpakaļ tērpā parādes laikā Carnevale, kas beidzas ar zirgu šovu, kurā jāšanas zvaigznes un viņu zirgi veikt akrobātikas, dresūrai, un dejas mūziku. Jūs varat arī atrast vēsturisko reprodukcijas 16.-17.gadsimta itāļu lugas (itāļu), ir karuselis, leļļu izrādes un brīvdienu-tēmu saldumus.

Visas puses beidzas Fat otrdiena (pazīstams arī kā Vastlāvjiem vai masku balli). Ja jūs uzturas Romā Gavēņa jūs atradīsiet Romā klusāku un atstarojošu vietu. Station Baznīcas izkaisīti pa pilsētu, ir izvēlējies Vatikāns uzņemt pulcēties masu katru dienu Lent sākot no 7:00. Lai gan nav gājienu no draudzes uz draudzi, katrai draudzei ir savs dienas visā periodā. Klusās nedēļas laikā skaistākās baznīcas Romā tiek izvēlētas dievkalpojumu, ieskaitot Basilica di Santa Sabina, kur pāvests svin Pelnu trešdiena.

Valentīna diena (14. februāris)

Valentīna diena ir svētki diena Svētā Valentīna (Festa di San Valentino vai La Festa degli Innamorati) Itālijā. San Valentino bija Romas priesteris, kurš dzīvoja Romā 3. gadsimtā; viņš bija kristiešu agri, kurš precējies kristiešu pāriem slepenībā, un tika nogalināti gada 14. februārī, 269. Šodien, mūsdienu romieši svinēt, sniedzot viens otram ziedus, šokolādes un kartes. Daudzi restorāni piedāvā Specials ar romantiskām sveču vakariņas.

Muzeji un citas izklaides notikumi ap pilsētu bieži vien ir divi par vienu ieejas cenām, un pasaules slavenais chocolatier Perugina padara Valentīndienas izdevums savu pasakains Baci šokolādes, ko jūs redzēsiet pārdošanā visur. Lovers reiz piestiprināts piekaramās Romas Ponte Milvio un aizmeta atslēgu, lai iemūžinātu savu mīlestību. Diemžēl, pasūtījuma kļuva pārāk populārs un pilsētas valdība bija spiesta nogriezt tūkstošiem uz piekaramās un aizliegt praksi. Citas cienītāji atcerēties Audrey Hepburn un Gregory Peck šajā 1953 filmu romiešu svētkiem, apmeklējot filmu vietās visā Romā, tostarp Spāņu kāpnēm, Trevi strūklaka, un mutē Patiesības (Bocca della Verita).

Ziemas Pārdošana (SALDI)

Veikali Romā un pārējā Itālijas turēt lielu apgrozījumu, vai  SALDI , divreiz gadā, ziemā un vasarā. Ziemas pārdošana sākas janvārī un ilgst līdz marta sākumā, vai arī līdz brīdim, kad ziemas preces tiek izpirktas. Šī ir iespēja, lai liekšķere up milzīgu darījumus, it īpaši modes un aksesuāri. Kaulēties mednieki atradīs lētāku veikalu uzliku visu Via del Corso, vidēja un augstākās klases iepirkšanās par Via Cola di Rienzo netālu no Vatikāna, un super-augstas klases dizaineru iepirkšanās ap Via Veneto un Spāņu kāpnēm.

Tomēr, neatkarīgi no tā, cik šiks veikalā, visi ietusē uz “SALDI” zīmi janvārī, un jūs varat atrast lieliskas cenas, tirgoņi vietu pavasara izlaidumiem.