Roma Nuolaida Leidimai ir mišriai Bilietai

Posted on

 Roma Nuolaida Leidimai ir mišriai Bilietai
Apsilankymas Romos senovės paminklų ir muziejų gali būti brangus, ir kai kurie iš labiausiai žinomų vietų, kaip Koliziejus, turi ilgas eilutes Kasa. Sužinokite apie kai eina ir korteles, kurios gali padėti jums sutaupyti laiko ir pinigų savo Romos atostogų.

Perkant šiuos leidimus iš anksto, galite išvengti vykdant dideles pinigų sumas mokėti už kiekvieno įėjimo, o su kai kuriais eina, jums nereikės pirkti metro ar autobusų bilietus.

Pastaba apie pirmadienį

Keletas svetainių ir dauguma muziejų, įskaitant keturių nacionalinių muziejų Romoje, nedirba pirmadieniais. Koliziejus, Forumas, Palatino kalva, ir Panteonas yra atviri. Tai gera idėja, kad dvigubai patikrinti vietą darbo valandas prieš išvykdami.

roma Pass ”

Romų Pass “apima nemokamą transportavimą tris dienas ir nemokamą įėjimą Jūsų pasirinkimas dviejų muziejų ar svetainėse. Po pirmųjų dviejų reikmėms, romai Pass suteikia turėtojui sumažintą priėmimo kaina Select muziejų ir archeologinių vietų, parodų ir renginių.

Populiariausių svetainių yra Koliziejus, Kapitolijaus muziejai, Romėnų forumas ir Palatino kalva, Villa Borghese galerijoje, Pilies Sant’Angelo, kad ne Appia Antica ir Ostia Antica, ir daugelis šiuolaikinių meno galerijų ir muziejų griuvėsiai.

Galite įsigyti jūsų romų Pass internetu per Viator (rekomenduojama, kad jūs turite jį prieš jums aplankyti miestą), ir ji taip pat leidžia jums praleisti Vatikano muziejų, Siksto koplyčia ir Šv Petro bazilika linijas. Jei laukti, kol jūs turite savo kojas ant žemės, romai Pass “galima įsigyti Turizmo informacijos centrai, taip pat traukinių stoties ir Fjumičino oro uostas, kelionių agentūros, viešbučiai, Atac (autobusų) bilietų kasose ir spaudos kioskuose. Romų Pass “taip pat gali būti perkamos tiesiogiai iš pasirinkite muziejų ar svetainė bilietų langai.

Archeologija kortelė 

Archeologija  kortelė arba archeologija kortelės, yra geras septynias dienas nuo pirmo panaudojimo. Archeologija kortelė įeina įėjimas į Koliziejų, Romos forumo, Palatino kalva, Romos nacionalinis muziejus svetainių, kad Karakalos vonios, ir Cecilia Metella kapas senovės Via Appia.

Archeologijos Kortelę galima įsigyti prie įėjimo į daugumą minėtų svetainių arba iš Romos Visitor Center  Via Parigi 5 . Kortelė yra geras septynias dienas nuo laisvos priėmimo (vieną kartą per svetainę) pradedant nuo pirmojo panaudojimo datą. Ši kortelė neįeina transportu.

Romos Koliziejus bilietai

Gerai žinoma, jis buvo žymiausias atrakcija senovėje ir šiandien, Romos Koliziejus yra viršuje ekskursijos vietoje Romoje. Bilietas linija Romos Koliziejus gali būti labai ilgas. Norėdami išvengti laukti, galite nusipirkti Roma Pass “, Archeologija kortelę arba prisijungti prie turistų grupę, kad Koliziejus. Taip pat, galite įsigyti Koliziejus ir Romėnų forumas eina internete JAV dolerių iš Viator, ir ji apima prieigą prie Palatino kalva.

Keturi muziejus Kombinuotas Bilietas

Keturi muziejus derinys bilietas, vadinamas Biglietto 4 Musei , apima vieną priėmimą į kiekvieną iš keturių nacionalinių muziejų Romoje, Palazzo Altemps, Palazzo Massimo “, Diokleziana ir BALBI Kripta. Kortelė yra geras tris dienas ir galima įsigyti bet kuriame svetaines.

Transportas Leidimai

Transportas eina, geri neribotą važiuoja autobusai ir per Romos metro, yra už vieną dieną, tris dienas, septynias dienas, ir vieną mėnesį. Leidimai (ir vienišiems bilietai) galima įsigyti metro stotyse, Tabacchi , arba kai kuriuose baruose. Autobusų bilietai ir eina negali būti perkamos autobuse. Leidime turi būti patvirtintas pirmą naudojimą. Leidimai (ir bilietai) turi būti patvirtintas antspaudu juos patvirtinimo mašina autobuse ar ne metro stoties mašina prieš įvesite metro turniketas.