Roma Renginiai ir festivaliai rugpjūčio

Posted on

Roma Renginiai ir festivaliai rugpjūčio
Miestų visoje Italijoje rugpjūtį paprastai ištuštinti kaip gyventojai galvos aušintuvo temperatūra palei krantus. Roma nesiskiria, bet yra dar daug padaryti, lankantiems Roma rugpjūčio turistų.

Vasarą pamatyti sunkiausią turistų srautą Romoje ir kitose Italijos. Tuo pačiu metu, romėnai galvą iš miesto, reiškia, kad jūs gali susidurti su mažiau minios restoranuose ir baruose, nors vertybės, greičiausiai, bus dar užimtas. Jei turite savo širdies valgius tam tikrą restoraną, patikrinkite priekį pamatyti, jei ji yra atvira – daug įstaigas uždaryti visą ar dalį rugpjūčio mėnesį.

Būkite pasirengę už karštą, saulėtas oras Romoje rugpjūtį. Atlikti Daugkartinė vandens butelį su jumis užpildyti viename iš daugelio miesto nasoni , arba laisvųjų viešojo geriamojo fontanai. Dėvėti saulės skrybėlę ir saulės, ir dažnai darykite pertraukas atvėsti pavėsyje.

Čia yra top renginiai vyksta Romoje per rugpjūčio mėnesį:

Ferragosto Romoje

Rugpjūčio 15 Ferragosto (Žolinė), yra nacionalinė šventė, todėl daugelis įmonių ir parduotuvių nedirbs Romoje ir kitose šalies dalyse, ypač didesniuose miestuose.

Tradicinis viršūnė vasaros atostogas dauguma italų, Ferragosto, kurie patenka į religinės šventės dangų, yra laikas, kai daugelis romėnai galvą į paplūdimį ar kalnuose per keletą savaičių poilsiui toli nuo miesto streso. Tiems, kurie gyvena mieste, yra šokių ir muzikos festivaliai ir visuotinai šventinę nuotaiką ir į vakarą.

Religinių švenčių Romoje rugpjūčio

Festa della Madonna della Neve yra švenčiama rugpjūčio 5. “Madona su Snow” šventė švenčia stebuklingą rugpjūčio sniegą, kad sumažėjo 4-ame amžiuje, taip signalizacijos tikintieji statyti Santa Maria Maggiore bažnyčia. Iš naujo priėmimas Renginio atliekamas dirbtinis sniegas ir specialios garso ir šviesos šou.

“Opera ne iš Karakalos Baths

Nuo liepos vidurio iki rugpjūčio pradžioje, Romos operos trupė, Teatro Dell’Opera di Roma “, etapai koncerto žadinantis griuvėsiai iš Karakalos vonios. Tai kerintis nustatymas ir po atviru dangumi veiklos čia yra must-see renginys operos mėgėjams. Pamatyti pilną sezoną tvarkaraštį į Teatro dell’Opera di Roma svetainėje.

Lungo IL Tevere romai

Nuo birželio iki rugpjūčio, iš Tevere arba Tibro upės centrinėje Romos krantinė sveikina pop-up kaimą barų, restoranų, parduotuvių ir pramogų. Vadinamas Lungo IL Tevere ( “kartu Tibras”), renginys daro įdomus būdas praleisti rugpjūčio vakarą. Yra labai dažnai gyva muzika ir ekspromtu gatvės spektakliai.

Gyva muzika ir po atviru dangumi kino

Lauko muzika ir kiti spektakliai įvyks visoje Romoje vasarą. Turtas Romana turi visą, smagu kalendorių vasaros pasirodymų ir renginių, įskaitant atvirose filmų visame mieste. Castel Sant ‘Angelo rasite muzikos ir spektaklių vakarais per rugpjūčio viduryje.

Apie Tibro sala Tibro upės viduryje, “L’Isola del kino užima atviru dangumi nešmenis pastarųjų ir senovinių tarptautinių ir Italijos filmų.

Koncertai vyks Romos aikščių ir parkų, Tibro bankai yra liniuotas su prekystalių, o Šekspyras vaidina (italų) atliekami tuo Globe teatras Villa Borghese.