Roma Renginių kalendorius – mėnuo-Iki mėnesio vadovas į renginius Romoje

Posted on

Roma Renginių kalendorius - mėnuo-Iki mėnesio vadovas į renginius Romoje
Turistai rasite įvykiai Romoje bet kuriuo metų laiku, nes ten visada kažkas vyksta. Nors Velykos yra populiarus laiko turistams, yra daug pasaulietinių ir kultūrinių renginių intriga net labiausiai patyręs keliautojas.

Štai mėnesiui po mėnesio sąrašas kai kurių iš didžiausių įvykių vienas iš labiausiai patrauklių pasaulio miestų.

Sausis: Naujųjų metų diena ir Šv Antano dienos

Naujųjų metų diena yra nacionalinė šventė Italijoje. Dauguma parduotuvių, muziejų, restoranų ir kitų paslaugų bus uždaryta taip, kad romėnai gali atsigauti nuo Naujųjų metų išvakarių šventės.

6 sausis yra Epiphany ir Befana “. Trys Karaliai yra oficialiai dvyliktą dieną Kalėdų ir viena, dėl kurių Italijos vaikai švęsti La Befana, gera ragana atvykimą. Į Vatikaną iš šimtų žmonių apsirengę viduramžių drabužiais procesija eina palei plataus prospekto veda į Vatikaną, vežančių simbolines dovanas popiežiaus, kuris sako ryte masę Šv.Petro bazilikoje už Epiphany.

Sausis A17 yra Šv Antano diena (Festa di San Antonijaus Abate). Šventė švenčia patrona mėsininkai, naminių gyvūnų, krepšys virimo aparatai ir duobkasiai. Romoje, tai šventė švenčiama ne iš Sant’Antonio Abate bažnyčią dėl Esquiline Hill ir tradicinio “palaiminimas Žvėrys”, kad kartu su šia diena vyksta netoliese Piazza Sant’Eusebio.

Vasaris pradžia Carnevale

Priklausomai nuo Velykų, gavėnios ir Carnevale gali prasidėti anksčiau kaip vasaris 3. Carnevale ir gavėnia yra viena iš labiausiai jaudinančių kartus pradžios data turi būti Romoje, kaip ir ikiteisminio gavėnios šventes (CARNEVALE) ir religines procesijas , kuris prasideda Pelenų trečiadienį, yra dalis sostinėje ir Vatikano tradicija. CARNEVALE įvykiai Romoje prasideda dešimt dienų iki faktinio Carnevale datos, su daug įvykių vyksta Piazza del Popolo.

Kovo: Moterų diena ir Maratona di Roma “

Festa della Donna arba moters diena švenčiama Kovo 8. Restoranai Romoje paprastai turi specialius Moters diena meniu.

Kovo 14 d, taip pat žinomas kaip kovo Roman ženklo Julius Cezario mirties metinėms Romos forumo šalia jo statula ides.

Velykos, kuris paprastai patenka į kovo arba balandžio mėnesį, yra viena iš judriausių laikais Romoje ir Vatikano metais, su daugeliu religinių renginių pažymėti mirtį ir prisikėlimą Jėzaus krikščionių bažnyčią. Renginiai vainikuos Velykų mišias Šv Petro aikštėje.

Vėliau kovo, metinė Maratona di Roma “(maratonas Romos) vyksta miesto, su žinoma, kad mano bėgikų praeityje garsiausių senovės miesto paminklų.

Balandis: Pavasario ir Romos įkūrimas

Kaip Velykas, kitą dieną po Velykų, La Pasquetta, taip pat nacionalinė šventė Romoje. švęsti daug romėnai su ekskursijos ar iškyloms už miesto ribų, ir diena baigiasi su fejerverkais virš Tibro upės.

Festa della Primavera “, festivalis, kuris žymi pavasario pradžią, mato Ispanijos laiptus puošia šimtai rožinių azalijos. Balandžio viduryje, romėnai pažymėti Settimana della Cultura ar savaitės kultūros. Nacionalinės muziejai ir archeologinės vietovės turi nemokamą įėjimą ir keletą svetainių paprastai nėra atviras visuomenei gali būti atidarytas.

Romos (Roma gimtadienis) įkūrimas yra švenčiama ant arba šalia balandžio 21 Romoje sakė, kad buvo įkurta dvyniai Romulas ir Remas 753 BC. Specialieji renginiai, įskaitant gladiatorių rodo ne Koliziejus, yra dalis šventės.

Ir balandžio 25, romėnai pažymėti išlaisvinimo diena, diena Italija buvo išlaisvinta į Antrojo pasaulinio karo pabaigos. Proginės ceremonijos vyksta Quirinale rūmuose ir kitose vietose visame mieste ir šalyje.

Gali: Darbo diena ir Italijos Atviras

Primo Maggio, gegužės 1, yra nacionalinė šventė Italijoje žymėjimo darbo diena, darbuotojų šventę. Yra Piazza San Giovanni koncertas, ir paprastai, protesto mitingus taip pat. Daugelis svetainių ir muziejai nedirba, bet tai gera diena imtis kai kurių atviru dangumi vietų ir aplink miestą.

Nauja grupė Šveicarijos gvardijos yra prisiekė Vatikano kiekvieną gegužės 6 datą primenančia Romos maišą į 1506 plačiajai visuomenei nebuvo pakviestas į šią ceremoniją, bet jei galite derinti ekskursija į Vatikano tą dieną Jums gali būti suteikta galimybė sugauti su priesaikos davimo žvilgsnis.

Kažkada pradžioje arba viduryje-gegužės Roma pavaduojančius INTERNAZIONALI BNL d’Italia “, taip pat žinomas kaip Italijos Open, prie teniso kortai į Stadio Olimpico. Tai devynių dienų, molio teismas renginys yra didžiausias teniso turnyras prieš “Grand Slam” Prancūzų Open turnyre ir pritraukia daug didelių tenisininkai.

Birželis: Respublikos diena ir Korpus Domini

Respublikos diena arba “Festa della Repubblica” yra švenčiama birželio 2 Tai didelė nacionalinė šventė yra panašus į Nepriklausomybės dienos kitose šalyse, minint 1946 m datą, kad Italija tapo Respubliką. Didžiulis Paradas vyks Via dei Fori Imperiali po muzikos Quirinale sodai.

Romėnai švęsti daug religinių švenčių birželį, įskaitant Corpus Domini, 60 dienų po Velykų, sekmadienį, Šv Jono (San Giovanni) šventė birželio 23, ir šventųjų Petro ir Pauliaus dieną birželio 29 d.

Liepa: “Expo Tevere ir” Festa dei Noantri

Expo Tevere meno ir amatų mugė tęsiasi palei Tibras nuo Ponte Sant’Angelo Ponte Cavour bankų, su amatininkas maisto stovi parduoti vynus, alyvuogių aliejų ir actą. Tai planuojama anksti liepos viduryje ir yra puiki vieta turistams įsigyti autentiškų romėnų prekes.

Per paskutines dvi savaites liepos, Festa dei Noantri (kuris verčia kaip “festivalyje už likusią mus”) yra švenčiama, orientuota į Santa Maria del Carmine šventė. Tai labai vietos festivalis mato Santa Maria statula, puošia rankų darbo papuošalai, būdamas persikėlė aplink iš bažnyčios į bažnyčią į Trastevere kaimynystėje ir kartu juostų ir religinių piligrimų.

Per liepos ir rugpjūčio mėnesiais, bus muzikos koncertai Castel Sant’Angelo ir kitų lauko erdvėse, įskaitant Romos aikščių ir parkų ir senovės batų Karakalos.

Rugpjūtis: “Festa della Madonna Della Neve

Festa della Madonna Della Neve ( “Madona sniego”) švenčia stebuklingą rugpjūčio sniego, kad nukrito į 4-ame amžiuje, signalizacijos tikintieji statyti Santa Maria Maggiore bažnyčia legendą. Iš naujo priėmimas Renginio atliekamas dirbtinis sniegas ir specialios garso ir šviesos šou.

Tradicinis pradžia vasaros atostogas dauguma italai yra Ferragosto, kuris patenka ant religinės šventės Žolinės rugpjūtis 15. Yra šokių ir muzikos festivalių šią dieną.

Rugsėjis: Sagra dell’Uva ir Futbolas

Vasaros karštis pradeda mažėti rugsėjo, todėl lauko veikla šiek tiek daugiau malonus ir viešose vietose šiek tiek mažiau žmonių turistų. Rugsėjo pradžioje, derliaus šventė vadinama Sagra dell’Uva (Festival Vynuogių) vyks tuo Konstantino bazilika forume. Per šį atostogų, romėnai švęsti vynuogių, maisto, kuris yra didžiulė dalis Italijos žemės, su dideliais bušelių vynuogių ir vyno pardavimui.

Ir rugsėjo pradžioje taip pat yra futbolo (futbolas) sezono pradžia. Roma turi dvi komandas: “AS Roma” ir SS Lazio, konkurentus, kurie dalijasi “Stadio Olimpico” vienodas sąlygas. Žaidimai vyksta sekmadieniais.

Rugsėjo pabaigoje mato daug meno, amatų ir antikvarinių mugės visoje Romoje.

Spalis: šventė Šv Pranciškaus ir Romos džiazo festivalis

Spalio mėnesį, Roma mato daug meno ir teatro renginius, kartu su vienu dideliu religinės šventės. Šv Pranciškaus Asyžiečio atlaidai, spalio 3, žymi 1226-metis Umbrijos šventosios mirties. švęsti romėnai su vainiku klojimo netoli San Giovanni in Laterano bazilikos.

Nuo 1976 m Romos džiazo festivalis sulaukė keletas iš geriausių džiazo muzikantų iš viso pasaulio. Ji naudojama vyks vasarą, bet dabar spalio pabaigoje, tuo Auditorija Parco Della Musica “.

Lapkritis: Visų Šventųjų diena ir Europa “festivalis

Lapkričio 1, Visų Šventųjų yra valstybinė šventė, kai italai prisiminti savo mirusius artimuosius apsilankę kapus ir kapines.

Romų “Europa festivalis vyksta visoje lapkričio mėnesį. Programa turi platų performanso meną, šiuolaikinį šokį, teatrą, muziką, ir filmą. Ir jauni, bet klesti Tarptautinė Romos kino festivalis lapkričio viduryje vyksta Auditorium Parco Della Musica “.

Lapkričio 22, romėnai švęsti Šv Cecilijos šventė Santa Cecilia Trastevere.

Gruodis: Kalėdos ir Hannukkah

Per Chanuka, didelis Romos žydų bendruomenė atrodo Piazza Barberini, kur žvakės milžinišką Menora apšviesti kiekvieną vakarą.

Kalėdos Romoje prasideda gruodžio pradžioje, kaip Kalėdų rinkų pradėti pardavinėti rankų darbo dovanų, amatų, ir skanėstų. Kalėdos ekranas Sala del Bramante netoli Piazza del Popolo siūlo gimimo scenas iš viso pasaulio.

Gruodis 8 d Nekaltojo Prasidėjimo šventė, popiežius vadovauja karavanas iš Vatikano Piazza di Spagna, kur jis nustato vainiką prie Colonna dell’Immacolata priešais Trinita dei Monti bažnyčia.

Kūčios yra naktį, kai Kalėdos rodo tradiciškai baigė pridedant kūdikėlį Jėzų arba pristatė, kaip antai natūralaus dydžio Kristaus gimimo Šv.Petro aikštėje. Kalėdų dieną, dauguma įmonių yra uždara, bet vidurnakčio masė Šventojo Petro bazilika yra unikalus Romos patirtis, net ir tiems, kurie nėra praktikuojančių krikščionių.

Ir kaip tai yra visame pasaulyje, Naujųjų Metų išvakarės, kuris sutampa su šv Sylvester šventė (San Silvestro), švenčiama su daug fanfarų Romoje. “Piazza del Popolo” turi su visais svarbiausiais visuomenės šventė su muzika, šokiais ir fejerverkais.