Roma Shopping Guide: No Mode uz blusu tirgos

Posted on

 Roma Shopping Guide: No Mode uz blusu tirgos
Iepirkšanās Romā ir fantastiska, nav svarīgi, ja jūs meklējat haute couture, senlietas vai kaulēties. Pēc ir dažas idejas par to, kur iepirkties Itālijas galvaspilsētā.

Iepirkšanās High Fashion

Daži no lielākajiem nosaukumus itāļu modes-Fendi, Valentino, Bulgari-krusa no Romas, un jūs atradīsiet savu vadošo veikali, kā arī veikaliņi Prada, Armani, Versace, Ferragamo, Cavalli, Gucci, un daudzi citi gar režģa ielas netālu no spāņu kāpnēm.

Via Condotti ir Romas galvenais šķērslis, lai haute couture un “vēlmju” logu iepirkšanās, bet jūs atradīsiet arī augstās modes beckoning no boutiques Via Borgognona, Via Frattina, Via Sistina, un Via Bocca de Leone.

Ķēdes veikali un Mainstream iepirkšanās

Ja vēlaties iepirkties, kur regulāri Romāna veikals, ir vairākas labas vietas, lai iet.

Via del Corso, un ielām, kas izstaro no tā, ir visvairāk acīmredzama iepirkšanās zonas. Jūdžu gara iela, kas ilgst no Piazza Venezia Piazza del Popolo ir visa veida veikali, tostarp Ferrari veikala, daudziem apavu veikali, populārākajiem modes zīmoliem, kā Diesel un Benetton, un lielveikalos (Rinascente, COIN).

Vēl viena joma, populārs ar romiešu Via Cola di Rienzo atrodas Prati apkārtnē. Šis gara iela ziemeļiem no Vatikāna ir līdzīga sortimentu veikalu uz tiem, Via del Corso, bet ir daudz mazāk tūristu izspiešanas ietves.

Āra sīkumtirgi un Senlietas

Ir vairākas labas āra tirgi, blusu tirgos, un vietas nopirkt senlietas Romā. Porta Portese, kas darbojas svētdienās no pulksten 7 rītā līdz 1 pm, ir svarīgākais krāmu tirgus Romā, un ir viens no lielākajiem krāmu tirgiem Eiropā.

Pie Porta Portese, jūs atradīsiet visu, sākot no antīko Instrumenti uz lietotu apģērbu un mūziku uz oriģinālu mākslas, rotaslietas, plakāti, mēbeles, uc Porta Portese atrodas dienvidu galā Trastevere apkārtnē.

Vēl krāmu tirgu, lai mēģinātu, ir viens Via Sannio atrodas tikai pāris kvartālu uz dienvidiem no bazilika San Giovanni in Laterano. Šis tirgus pārdod galvenokārt apģērbu un aksesuārus, tostarp dizaina knock kompromisus. Tā darbojas rītos no pirmdienas līdz sestdienai.

Padoms: tehniski aizliegts pirkt un pārdot viltotas preces, tostarp dizaina knock kompromisus. Faktiski, iegāde knock-off izstrādājumi varētu nozīmēt bargus sodus gan pārdevēju un pircēju.

Lai gan jūs varat atrast daudz labu senlietas Romas blusu tirgos, pastāv vairāki ielas un rajoni, kas ir pazīstama ar savu antīko pārdevējiem. Via del Babuino, netālu haute couture veikalos visā Spāņu kāpnēm, ir slavens ar saviem senlietas, īpaši antīkām mēbelēm un gleznām.

Neticami gleznainā ielas, uz kuriem to darīt antikvāru iepirkšanās Via Giulia, ielu kas iet gandrīz paralēli Tiber tikai uz rietumiem no Campo de ‘Fiori. Jūs atradīsiet arī sauju antīko tirgotāju par Warren ielu pie līknes Tiber starp Via Giulia un Via del Governo Vecchio.

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā pieeja šo antikvāru rajonu, ir sākot no Castel Sant’Angelo un iešana uz dienvidiem jaukā Ponte Sant’Angelo (eņģeļi “Bridge).