Roma Tasarımcı Bargains ve Outlet Mağazaları Bulma Nerede

Posted on

 Roma Tasarımcı Bargains ve Outlet Mağazaları Bulma Nerede
Orada Roma’da alışveriş yapmak için birçok harika yerler vardır, ama üzerinde tasarımcı mağazaları birçok Via Condotti genel alışveriş halka uygun değildir. Neyse ki, Roma’dan servis otobüsü ile ulaşılabilir birkaç pazarlık fiyatlarla tasarımcı giyim bulabilirsiniz İtalya’nın başkenti yerleri yanı sıra outlet merkezleri vardır.

İndirim Tasarımcı Alışveriş

Roma’nın tarihi merkezinde içinde, çeşitli dükkanlar tasarımcı galerilerinde veya kentin moda kümesinden ikinci elbiseler gelen ekstralar satmak. bakmak için en iyi yer batı özellikle Via del Governo Vecchio ve Corso Vittorio Emanuele II etrafında Piazza Navona ve Campo de’ Fiori, ilçesi bölümündedir.

Via del Governo Vecchio kısa streç üzerinde, Via di Parione kesiştiği yere yakın, sen köklü bağbozumu ve kullanılmış giyim mağazaları bir küme bulabilirsiniz. Bu Dafano Omero, Vestiti Usati Cinzia ve Ciao Vintage içerir. Corso Vittorio Emanuele II günü, Antonella e Fabrizio büyük İtalyan etiketlerden indirimli mal olan bir butik dükkanı.

Campo de’Fiori’ye Via Arenula, Via del Giubbonari dan Yolda çoğunlukla uygun fiyatlı bir defaya mahsus mağazaları ile kaplıdır. Ayrıca sahte (ve yasadışı) tasarımcı çanta hawking sokak satıcıları bulacaksınız. Nehrin karşısında, bir türünün tek-of-yerel tasarımcıların görünüyor bulmak için Trastevere en dar sokaklar etrafında batabilir.

Eve herkesten üzerinde koku olmaz biraz parfüm getirmek istiyorsanız, (Via della Lungaretta 63 at) Romastore Profumi İtalyan ve dünya tasarımcıların kokusu nadir çeşitleri satmaktadır.

Tasarımcı etiketlerin geniş bir seçki bulmak için diğer popüler yeri Gente, şehir boyunca çeşitli yerlerde Via del Babuino’da (Sayılar 81 ve 185) ve Via Frattina, Hem sokaklar İspanyol Merdivenleri yakın 69. içeren bir mağaza. Gente bile (Tiber Nehri’nin batı kıyısında bulunan) Via Cola di Rienzo’da, 246’da kendi çıkışına sahiptir.

Eğer kredi kartlarını maxing olmadan eve bazı İtalyan moda getirmek istiyorsanız, Tiber Nehri ve Vatikan arasında çalışan Via Cola di Rienzo, yüksek-uç mağazalara orta menzilli ile kaplıdır. Bazı tanıdık markalar Nike, Pandora ve Zara arasındadır. Onlar moda “İtalya yapımı” olmayabilir ama en azından diyebilirsiniz satın İtalya’da öğeleri.

Seyahat ipucu : Roma’nın moda butikleri Ocak ve Temmuz aylarında iki kez büyük satış yılda tutun. Alışveriş yapanlar Roma’da pazarlık bulmak için bu iki ayını mükemmel katını kazanıyor, yüzde 70’e kadar indirimli öğeleri bulmak için bekleyebilirsiniz.

Roma Duvarların Ötesinde Outlet Alışveriş

Roma’nın banliyöler görülmeye birkaç çıkışları var. EUR bölgesinde Güney Castel Romano, çıkış merkezlerinin McArthurGlen zincirinin kısmında çıkışları vardır. Castel Romano Dolce e Gabbana, Roberto Cavalli, La Perla, Ermenegildo Zegna, Salvatore Ferragamo, Calvin Klein, Valentino ve daha fazlasını içeren 110 çıkış butikleri vardır.

Castel Romano açıktır, öğleden ve servis otobüsleri Castel Romano Termini İstasyonu’ndan günde birkaç kez çalıştırmak 9:00-10:00 olduğunu. Ayrıca Castel Romano yakın film tema parkı, Cinecitta Dünya olduğunu.

Roma Güney, Napoli doğru otoyolda, Valmontone Fashion Outlet, çıkışların Moda İlçe zincirinin bir parçasıdır. Valmontone Bottega Veneta, Adidas, Byblos, Frette, Valleverde, İtalyan ve dünya tasarımcılar tarafından diğer butikler onlarca dahil olmak üzere yaklaşık 200 tasarımcı çıkışları sahiptir. Eğer bir araba olmadan Roma’da iseniz, Valmontone Termini istasyonu yakınında pick-up ile, Pazar Perşembe onun prizlerine bir servis otobüsü sunmaktadır.