Roma ve Vatikan’da Melekler ve Şeytanlar Top Sites

Posted on

Kitap ve Film Melekler ve Şeytanlar Seçme Görülmesi Nerede

Melekler ve Şeytanlar Dan Brown tarafından kitabına dayanan film, Roma ve Vatikan yer almaktadır. Burada filmde göreceğiniz üst yerlerdir. Bu yerlerde Roma’da konum kendinizi bir dahaki sefere ziyaret edebilirsiniz.

Aziz Petrus Meydanı ve Yerebatan

Vatikan Papa’ya küçücük egemen bağımsız bir devlet ve ev sahipliği yapmaktadır. Aziz Petrus Bazilikası, dünyanın en büyük kiliselerinden biri olan ve büyük Aziz Petrus Meydanı Vatikan’ı hakim ve filmde bir yer verilmektedir. Aziz Peter Bazilikası’nın giriş ücretsizdir ancak Vatikan kazı ziyaret etmek, filmin bir sahnesi gerçekleşir Aziz Petrus Bazilikası’nın altında nekropol, bir rehber eşliğinde ziyaret için önceden rezerve etmek gerekir.

Castel Sant’ Angelo ve Passetto

o 14. yüzyılda bir papalık ikamet olana kadar ikinci yüzyılda İmparator Hadrian için bir mezar olarak inşa Castel Sant’ Angelo, bir kale olarak kullanılmıştır. Gizli bir geçit, Passetto, Vatikan’a bağlayan. Filmde, bu hikayenin sonuna doğru kullanılan gizli bir antik İlluminati nokta. Bugün Castel Sant’ Angelo yaz konserler yapılmaktadır. Passetto, hapis ve Clement VII özel odalar da ziyaret edilebilir.

Piazza Navona ve Dört Nehir Çeşmesi

Piazza Navona üst seviye kafe ve Barok saraylar ile halkalı canlı kare. oval şekilli piazza yıldız üç lüks Barok çeşme bulunmaktadır. merkez çeşme, Rivers Çeşmesi veya Fontana Dei Fiumi, hikaye Aydınlanma Yolunda Su temsil eder. Tuna, Ganj, Nil, ve Rio de la Plata – 1650 yıllarda Bernini tarafından düzenlendi, çeşme, dört nehirler canlandırıyor.

Santa Maria del Popolo ve Piazza del Popolo

Santa Maria del Popolo, Piazza del Popolo içinde, Roma’da ilk Rönesans kiliselerinden biriydi. Raphael tarafından oluşturulan Chigi Şapeli, olarak, Bernini tarafından tavan mozaikler ve piramit benzeri mezarlar yanı sıra heykeller bulunmaktadır. Chigi Şapel film ve kitapta Aydınlanma Yolunda Dünya’yı temsil eder.

Santa Maria della Vittoria

Santa Maria della Vittoria Via XX Settembre’de bir Barok kilisedir. kilise Aydınlanma Yolunda Yangın temsil Bernini tarafından Aziz Teresa ünlü Ecstasy tutar.

Panteon

Roma, İtalya Pantheon

Roma’nın Pantheon, bütün tanrıların antik tapınak, İmparator Hadrian tarafından MS 118-125 yılları arasında inşa edildi. Floransa Katedrali Brunelleschi’nin kubbe 1420-36 yılında inşa edilene dek Onun kubbe büyük kubbe şimdiye oldu. 7. yüzyılda, bu ilk Hıristiyanlar tarafından kiliseye haline getirilmiş ama yine Antik Roma’nın en iyi korunmuş bina edilmiştir. Bugün hoş ve canlı meydandan akşamları oturup bir içkinin tadını çıkarmak için güzel bir yer ile çevrilidir. Pantheon Giriş ücretsizdir.

Vatikan’daki Michalengelo’nun süslediği kilise

1473-1481 inşa Sistine Şapeli, Papa’nın özel şapel ve kardinaller tarafından yeni papanın seçimi için mekan hem de. Michelangelo yaratılması ve Nuh hikayesini anlatan merkezi sahnelerle, ünlü tavan freskleri boyadı. O da son yargı ile sunak duvarına dekore edilmiş ve diğer bazı ünlü sanatçıların eserleri vardır. Şapel Vatikan Müzeleri parçasıdır.

Uzun satırları önlemek için önceden bir tur biletlerini satın almayı kitaba emin olun. Seç İtalya, bir Amerikan şirketi, satan Vatikan Müzeleri biletleri ve küçük bir grup (6 kişilik) Vatikan ve Sistine Şapeli turlar çevrimiçi. Büyük kalabalıklar olmadan Sistine Şapeli keyfini çıkarmak için, önce ya Saat Sistine Şapeli ve Vatikan Müzeleri Tur sonra düşünün.

Caserta Kraliyet Sarayı

Caserta Kraliyet Sarayı yasaktı Vatikan filme beri Vatikan gerçekleşecek Melekler ve Şeytanlar sahneler çok filme yönelik set oldu. Caserta Kraliyet Sarayı veya Reggia di Caserta, kuzeydoğu Napoli, genellikle film seti olarak kullanılan abartılı 18. yüzyıl Bourbon sarayıdır. Bunu Vatikan’a yerine Impossible III Yıldız Savaşları Bölüm I ve II ve Misyon dahil diğer filmlerden saraya tanıyabilir.