Roma’daki Colosseum için Bilet Alış

Posted on

 Roma'daki Colosseum için Bilet Alış
Colosseum (Colosseo) büyük amfitiyatro şimdiye kadar yapılmış kalır ve Roma’nın en tanınabilir ve ikonik sembollerinden biridir. 5 katlı, eliptik yapısı, 617-feet uzunluğunda 512 feet genişliğinde ve 187-feet yüksekliğinde ölçer ve traverten ve tuğla kullanılarak inşa edilmiştir. En parlak döneminde, bu 65.000’den fazla kan lusting Kaleci kalabalıklar düzenledi. Antik dünyanın bir mimari harikası olarak kabul edilen bu Kolezyum listesinin başında şaşırtıcı değildir Antik Roma’nın turistik must see.

Roma’nın en popüler cazibe bilet satın gelince, çizgiler oldukça uzun, özellikle yoğun turizm sezonunda olabilir. Eğer tatil bir kuyrukta bekleyen harcamak istemiyorsanız, buraya Roman Colosseum’ın biletler ofisinde uzun satırları önlemek için bazı yararlı ipuçları verilmiştir.

Peşin Kombinasyon Bilet Satın Al

Bilet penceresi nadiren bir çizgi var – – Biz Palatine Tepesi için yakındaki girişinde ya bir kombinasyon bilet satın tavsiye veya gelen resmi web sitesi . Kombinasyon bilet Kolezyum, Roma Forumu ve Palatine Tepesi ve Müzesi kabul içerir. Bu açılan bilet satın alma diğer avantajı da 2 gün boyunca iyi olduğunu, bu nedenle bir günde üç siteleri görmek için acele etmeye gerek yoktur. Bu en basit bilet seçeneği mevcuttur – bir bilet alamayan sadece Colosseum için.

Eğer online ya olmayan bir Colosseum bilet penceresinden biletinizi satın alırsanız, amfitiyatroda uzun bilet doğrultusunda beklemek gerekmez. Ama yine de oldukça yavaş hareket edebilir, (bu çevrede yolu yoktur) güvenlik hattı geçmesi gerekir.

Çizgiyi geç

çizgiyi atlamak mı istiyorsunuz? rehberli tur atmak için kayıt olun! Tur şirketleri bir dizi turu her üyesi bir kulaklık verildi ve rehberin anlatım dinler bir rehber olan satır turlar atlamak için sunuyoruz. Bazı turlar Roma Forumu ve Palatine Hill, ya normalde halka kapalı Colosseum yeraltı odalarını kapsar.

herhangi rehberli tur ile, daha fazla para, o kadar fazla ayrıcalık harcamaya istekli konum. Biz tur grup oldukça büyük bazı rehberli turlar attık ve biz etrafında herded ve daha ilginç ve eğitici küçük gruplarla diğer (daha pahalı) turlar hissetti.

Önceden satın alınan biletlerin olduğu gibi, yine rehber daha çabuk aracılığıyla grubunu almak mümkün olabilir olsa girmek için güvenlik gitmek gerekir.

Bir Ses Tur Atın

bilet sırasını önlemek için başka bir yol Güdümlü Ses Tur penceresini gidip bir ses turu satın almaktır. Eğer sonunda cihazı dönünceye kadar depozit olarak düzenlenecek bir orijinal kimliğini getirmek gerekir. kendinden güdümlü tur 1 saat 10 dakika süren ve birkaç dilde mevcuttur. Ses kılavuz € 5.50 artı Colosseum kabul maliyetini mal olur.

Turist geçer ve İndirim Kartları Satınalma

Antik Roma’nın diğer sitelerden bazılarını ziyaret planlıyorsanız, bu tür Roma Pass veya Vatikan & Roma Card gibi bir pas veya indirim kartı satın almak isteyebilirsiniz. Sadece hepsi size zaman kazandırabilir, ama onlar birkaç daha Roma konumlar ziyaret etmeyi planlıyoruz özellikle eğer aynı zamanda düşük maliyetli bir çözümdür. Not: Eğer Colosseum ulaşmadan geçtiği ve kartları satın alınmalıdır çünkü önceden plan gerekir.

  • 48-Saat Roman Geçiş . Bu 2 günlük geçiş (48 saat süresince) bundan sonra tüm diğer mekanlara yönelik 1 müze veya arkeolojik siteye ücretsiz giriş (biz Colosseum ilk Dur yapma öneriyoruz), Roma toplu taşıma sınırsız ve ücretsiz erişim, düşük ücretler sahiptir ve etkinlikleri, sergiler ve turistik hizmetlerine indirimler. Fiyatı: € 28. Bir 72-saatlik bir geçiş (€ 38.50) ilk 2 mekanlara serbest giriş ekler.
  • Vatikan & Roma Kart. Bu kombine kart Roma Pass ve tüm olanaklarına ek olarak Vatikan Müzeleri, Sistine Şapeli ve Aziz Petrus Bazilikası dahil Vatikan turistik ve mekanlara ücretsiz giriş 3 gün kapsamaktadır. Ayrıca ücretsiz Roma otobüs turu ve fast-track veya öncelikli giriş ile birlikte gelir. Fiyatı: € 113 yetişkin. 80 çocuk €.

Yer, Biletler, ve Saatleri

  • Yer: Piazza del Colosseo, 1, 00184 Roma
  • Saat: gün batımından önce 08:30 saat 1 Günlük. Site kapanmadan önce 1 Ocak, 1 Mayıs ve Aralık Kapalı 25. Bilet ofis 1 saat kapatır.
  • : Nasıl Gidilir Colosseo durağı – – Metro Hattı B veya otobüs 75, 81, 673, 175, veya 204 veya tramvay 3 alır.
  • Kabul: Bilet fiyatı € 12’dir. Ses turları € 17.50 (Audioguide kiralama ve giriş ücreti dahildir) mal oldu. Online satın alınan biletler için bir € 2 servis ücreti alınmaktadır. Bu fiyatlar Ekim 2018 yılında cari olduklarını unutmayın.
  • Ücretsiz giriş: Her ayın 1. Pazar günü konuk kimse (bu Pazar günleri giriş rezerve edilemez rağmen, bu kadar kalabalık ve uzun hatlar için hazırlık) olduğu gibi, 18 yaş altındaki çocuklar, ücretsizdir. Engelli ve bir arkadaşı olan kişiler geçerli bir tıbbi dokümantasyon ile serbesttir, ancak hiçbir rezervasyon gerekmektedir.
  • Azaltılmış fiyat biletler : Avrupa Birliği vatandaşları, 18 ve 25 yaşları arasındaki gençler ve okul grupları € 7,50 indirimli kabul için uygundur.
  • İpucu Ziyaret: Colosseum korumalı ve hassas bir yapıdır çünkü yukarıdaki ipuçları, ancak, azaltmak veya bekleme süreleri ortadan kaldırabilir, bu girişinde güvenlik kontrollerine tabi bu. Metal dedektörü kuyruğunda bekleyenler güvenlik nedenleriyle gerekli olabilir tavsiye edilebilir. Not: Sırt çantaları, büyük çantalar ve bagaj Colosseum içine izin verilmez.