Romos Palatino kalva: Complete Guide

Posted on

 Romos Palatino kalva: Complete Guide
Romos Palatino kalva yra vienas iš garsaus “Septynios Romos kalvos” -The kalvų šalia Tibro upės, kai skirtingų senovės gyvenvietės, kai išsivysčiusių ir palaipsniui sujungti, kad sudarytų miestą. Palatine, vienas iš kalvų arčiausiai upės, tradiciškai laikomas Steigimo svetainėje Romos. Legenda konstatuoja, kad jis čia buvo 753 pr kad Romulas, po žuvo jo brolis, Remus, pastatytas gynybinės sienos, įsteigti valdymo sistemos, ir pradėjo gyvenvietę, kad būtų augti tapti didžiausia galia senovės Vakarų pasaulyje.

Žinoma, jis pavadino po savimi, ramiai.

Palatine kalva yra dalis pagrindinio archeologinės zonos senovės Romoje ir yra greta Koliziejus ir Romėnų forumas. Tačiau daugelis lankytojai Romoje tik pamatyti Koliziejų ir forumas ir praleisti Palatine. Jie trūksta. Palatine kalva yra pilnas įdomių archeologinių griuvėsių ir priėmimas į kalvos yra įtraukta į Kombinuotosios Forumas / Colosseum bilietą. Ji visada daug mažiau aplankė nei tų kitų dviejų vietų, todėl galime pasiūlyti gražią atsikvėpti nuo minios.

Štai keletas iš svarbiausių svetainių Palatino kalva, taip pat informacija apie tai, kaip aplankyti.

Kaip patekti į Palatino kalva

Palatine kalva gali būti pasiekiamas iš Romėnų forumas, kurį guolis liko po Tito arka, kai jūs jau įrašytas Forumas iš Colosseum pusėje. Jei prisijungėte prie forumo nuo Via di Fori Imperiali, pamatysite Palatine smarkus didelis virš forumo, nesusiję su Vestals House. Galite imtis forumo įžymybių, kaip jūs galvą Palatine-jūs tikrai negali pasiklysti kelyje kryptimi.

Mūsų mėgstamiausia vieta patekti į Palatine iš Via di San Gregorio, įsikūręs tiesiog į pietus (už) Koliziejus. Iš patekti čia privalumas yra tai, kad yra mažiau žingsniai laipioti, ir, jei turite ne įsigijote bilietą į Palatino, Koliziejus ir forumo, galite jį nusipirkti čia. Yra beveik niekada linija, ir jūs neturite laukti labai ilgai eilėje prie Colosseum bilietų eilėje.

Jei jūs vartojate viešuoju transportu, artimiausia metro stotelė yra Colosseo (Koliziejus) dėl B linijos. 75 autobusas nuo Termini stoties ir sustoja šalia “Via San Gregorio įėjimo. Galiausiai, tramvajai 3 ir 8 langelio rytinėje pusėje Koliziejus, kelios minutės pėsčiomis iki Palatino įėjimo.

Svarbiausi Palatino kalva

Kaip ir daugelis archeologinių vietų Romoje Palatino kalva buvo nuolat žmogaus veiklos ir plėtros svetainė per daugelį šimtmečių. Kaip rezultatas, griuvėsiai nustatyti vieną ant kito, ir tai dažnai sunku pasakyti vieną elementą iš kito. Taip pat, kaip ir daugelis vietų Romoje, aprašomojo ženklų nebuvimas daro tai sudėtinga žinoti, ką jūs ieškote. Jei esate labai domina Romos archeologijos, tai verta nusipirkti vadovas, arba bent jau geras žemėlapis, kuris siūlo daugiau informacijos apie svetainę.

Priešingu atveju, galite tiesiog vaikščioti į kalną laisvalaikiu, mėgautis žalios erdvės ir įvertinti ten pastatų platybes.

Kaip jums vaikščioti, ieškoti šių svarbiausių svetainių Palatino kalva:

 • Imperial gyvenam:  Tai didžiulis kompleksas apima “Domus Flavia ir Domus Augustana ir buvo Romos imperatorių namų nuo Augusto laikų iki Vakarų imperijos žlugimo į 5-ojo mūsų eros amžiuje buvo išplėstas ir renovuotas per metus, S ir ką šiandien išlieka fragmentai penkis šimtmečius ar daugiau statybos. Svarbiausi renginiai apima stadiono, kuris gali būti naudojamas lenktynėse arba kaip privatus sodas imperatoriaus Domicianas ir 3. amžiaus batų Septimijus Severas, pastatytas per vieną iš paskutinių didelių irimą rūmuose.
 • Vaizdas Circus Maximus:  Nuo Palace srityje, galite vaikščioti į Palatino kalva krašto ir pažvelgti žemyn per Circus Maximus, didžiulės lenktynių žinoma žemiau Palatine. Jūs būsite atsižvelgiant į paties nuomone, Romos imperatoriai patiko-jie stebėjo vežimų lenktynes ir kitus akinius nuo šio ešerių aukštai virš Fray.
 • Palatine muziejus:  Šis mažas muziejus yra daug skulptūros, dauguma iš jų fragmentų, rastas kasinėjant apie Palatine. Ji yra nemokama įvesti, verta greitai sustoti, ir yra tualetai čia taip pat.
 • Namai Augusto ir Livia:  imperatoriaus Augusto ir jo žmonos Livia turėjo pusė-by-side namus dėl Palatine. Abu buvo Paiešką papuoštas freskomis ir mozaikomis, kurių daugelis lieka. Tuo Augusto rūmų, jūs netgi galite pamatyti imperatoriaus asmeninį tyrimą, kuriame jis parašė savo autobiografiją, Dieviškojo Augusto darbų,  14 AD “Modest vaikinas. Galite aplankyti abu namus ant kombinuoto bilieto, bet jūs turite užsisakyti iš anksto, ir svetaines uždaryti dažnai išsaugojimo ir remontui. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite COOP Kultūra svetainėje .
 • Į Romulan barakai:  netoli Augusto ir Livia namų, pamatysite ženklą nukreipta į Casa Romuli . Padaryti apvažiavimas į toli pusėje Palatino kalva arčiausiai upės, ir jūs galite pamatyti, kas liko iš ko archeologai tiki, yra anksčiausiai svetainė žmonėms gyventi dėl Palatine. Kai paprasti Gāzelēties ir DAUB nameliai, padengtos šiaudinius namų stogus, kas lieka dabar post skyles ir fondai supjaustyti į tufas roko lova. Būstų grupė buvo pavadinta “Romulus House” -though nėra tvirtų įrodymų, kad Romulas vis čia gyveno. Vis dėlto, jie yra svarbus gabalas pirmai Romos plėtrai. Iš šio taško, jūs taip pat turite gražus vaizdas į Šv Petro bazilika tolumoje kupolu.
 • Cryptoporticus:  Tai 130 metrų ilgio apėmė praėjimas buvo pastatyta imperatoriai keliauti iš vienos rūmų į kitą santykinį paslapties ir apsaugoti nuo oro ir būsimieji Assassins. (Tai ne dirbti despotiška Caligula, kuris tariamai buvo nužudytas šiame koridoriuje 41 AD) koridorius yra kai skliautinis, raižyti lubos fragmentus, o karštą, saulėtą dieną Romoje, nėra aušintuvas vieta būti.
 • Farnese sodai:  pastatyta kardinolo Alessandro Farnese į 1500, kad Farnese sodai buvo pirmoji privati botanikos sodas Europoje. Šiuolaikinių archeologų nusivylimui, sodo padengti daug kas buvo Tiberijaus rūmai ir įtraukti kai kurie iš griuvėsių. Nors tai nieko panašaus savo buvusios šlovės, sode yra dar gana vieta vaikščioti aplink, ir yra daug šešėliai, žolės srityse, kur galite pailsėti ir atvėsti. Būtinai antis į Nymphaeum, dirbtinės grotos pastatytas sukelti ankstesnius romėnų struktūras. Taip pat tuo Farnese sodus, yra keletas terasos su vaizdu į Romėnų forumas, Kapitolijaus kalva ir už jos ribų. Šie Vantage taškų pasiūlyti kai kurie iš labiausiai iconic vaizdai Romoje ir yra negalima praleisti.

Planuoti savo vizitą į Palatino kalva

Priėmimas į Palatino kalva yra įtrauktas į kombinuoto bilieto į Koliziejus ir Romėnų forumas. Kadangi jums labai tikėtina norite aplankyti šias svetaines savo kelionę į Romą, mes primygtinai rekomenduojame jums pamatyti Palatino kalva taip pat. Galite įsigyti bilietus iš anksto iš oficialaus COOP Kultūros svetainės  arba per įvairių trečiųjų šalių tiekėjų. Bilietus 12 € suaugusiems ir nemokama asmenims iki 18 metų amžiaus. COOP Kultūra rinkliavų 2 € vienam bilietui mokestis pirkti internetu. Atminkite, kad jei jūs neturite bilietus iš anksto, galite eiti į Palatino kalva įėjimo Via di San Gregorio ir įsigyti bilietus su šiek tiek ne laukti.

Keletas kitų patarimų Jūsų apsilankymo:

 • Dėvėti geros vaikščiojimo batai.  Pirmame kojomis svyruoja nuo pakuoti purvo kelius cemento šaligatvių nelygių grindinio akmenų ir nustatytų romėnų laikais keliuose. Taip pat yra laiptai keliose vietose. Turėtumėte būti gana geros formos už vaikščiojimą ir dėvėti tvirtas, patogūs vaikščioti pėsčiomis.
 • Pareikšti vandens butelį. Ypač, jei jūs aplankyti vasarą, jums bus vaikščioti pagal karšta saulė, dažnai tose srityse, be atspalvio, todėl pareikšti Daugkartinė vandens butelį. Yra vandens fontanai dėl Palatino kalva, kur Jūs galite papildyti savo butelį pora, bet nėra vandens buteliuose parduodamas ant kalvos.
 • Pareikšti užkandžių arba iškylą, bet būti diskretiškas. Ypač prie Farnese sodus, yra suoliukai ir keletas sričių, kur galima pūkštelėti ant žolės ir valgyti sumuštinį jūs atnešė kartu. Tačiau neatneša antklodė ir iškylų krepšį ir suprasti apie ilsėdamiesi po kelių valandų. Iškylauti savaime negali ant Palatino kalva, tačiau niekas persekioti jums išjungti, jei nustosite kelias minutes greitai įkandimo. Atkreipkite dėmesį, kad nėra maisto ir gėrimų pardavimai Palatino kalva, todėl, jei neatneša užkąsti, laiko savo vizitą prieš arba po pietų.
 • Nesistenkite pamatyti visas tris vietas per vieną dieną.  Bendras archeologijos plotas Palatino kalva, Romos forumas ir Koliziejus yra ant, perkrautas ir absoliuti. Negalima bandyti imtis visų trijų vietų per vieną dieną-youll vėjo iki išnaudotos ir galiausiai nebus įvertinti tai, ką matote. Jūsų bilietas geras 24 valandų nuo to laiko kai Įveskite pirmą atrakcija. Taigi, jei jums aplankyti forumas ir Palatino kalva pirmą dieną ir įėjo, pavyzdžiui, 10 val, jūs galite pamatyti Koliziejų Kitą dieną, kaip ilgai, kaip jūs įvedate 10 val Mes primygtinai rekomenduojame jums skleisti savo vizitą per du dienų.