Rõõm Vesi: Cruising kanalid ja veeteed Pariisis – Tour Ettevõtted, kruiisipakette ja edasi

Posted on

Rõõm Vesi: Cruising kanalid ja veeteed Pariisis - Tour Ettevõtted, kruiisipakette ja edasi
Kui olete juba võtnud vaatamisväärsusi ja / või õhtusöök kruiisi Seine jõgi ja otsivad rohkem Pentsik laadi ekskursiooni, seal on palju rohkem Pariisi veeteed kui maailmakuulus jõgi. Miks mitte teha midagi erinevat ja minna uurida linna 81 miili kanaleid ja maa-alune veeteed , töötab kogu tee Ile Saint Louis lähedal Notre Dame Cathedral põhjatipus linn on Canal de l’Ourq? Või saada linnast välja päev ja laevaliinid uhke pankade Marne jõgi, jälgedes impressionism maalikunstnikud nagu Manet, Renoir ja Pissaro?

Kui olete juba teinud vooru Pariisi vaatamisväärsusi ja ekskursioonid soovitatav keskmine reisijuhi, ma kindlasti soovitada läheb kõrvaline tee ja uurides vetes ja selle ümbruses Pariisis väga erinevad Vantage.

Universaal Canal St Martin: Teine külg Paris

Ajalooliselt kasutati tööstuslik veetee, Canal St Martin kestab 4,5 miili, ühendades Seine jõgi on põhja Canal de l’Ourq. Unbeknownst kõige, kanali jookseb maa all venitada, vahel Bastille ja Republique metroo jaamad Pariisi paremal kaldal ( rive droite ).

Mitmed tour firmad pakuvad regulaarselt kruiisid kanal, mis võimaldab teil näha mõned linna Tule vähem sissetallatud valdkondades, millest paljud on võluv. Kanal tegutseb viimistletud süsteemi lukud, muutes intrigeeriv näidatava voolab vesi läbi ja tõuseb ja sillad on tõstetud lase paadid läbima.

Canauxrama: ekskursioone Canal

Canauxrama pakub kahe ja poole tunni kruiisid Canal Saint Martin, sealhulgas elav kommentaar ajaloo Kirde Paris, Pariisi ühes paremini hoitud saladusi. Kruiisid algavad “Marina Arsenal” docking punkti ja lõpeb elav ja ultramoodne Parc de la Villette ja Cite des Sciences (või võite alustada ja lõpetada vastupidises suunas), mis võimaldab teil jätkata uurides saladus nooks linna.

Marne jõgi Tours: Võtke päev reis Impressionistid “Trail

Huvitatud võttes ühepäevareis haljendav pankade Marne jõgi , mis on inspireeritud impressionist maalrid lisada Camille Pissarro, Auguste Renoir ja Edouard Manet? Canauxrama korraldab ka daylong kruiisid seda kaunist ja järjekindlalt alahinnatud ala Pariisi piirkonnas. Paki piknikukorvi päikesepaistelisel päeval ja naudi oma sööki Riverside. Olen püüdnud seda tour ja soovitan seda.

Väljumine teave: Boarding on võimalik mitmes kohas. Consult see leht ametlikul koduleheküljel üksikasjalikku teavet boarding punkti, jooksevhindades, piletite hinnad, ja püsikiiruse sõiduplaanid.

Keeled: Tours on saadaval kümnes keeles, sealhulgas inglise, hispaania, saksa ja itaalia keeles. Paadid on varustatud baar.

Aadress: Bassin de la Villette – 13 Quai de la Loire
Tel:   +33 (0) 1 42 39 15 00
Külasta ametlikul kodulehel

Paris Canal

See on veel üks hästi kinni tour firma pakub kruiisid Seine ja kanalitel. Paris Canal pakub poole päeva kruiisid Seine ja Canal. Vaatamisväärsustest Musée d’Orsay, Louvre’i ja linna lõpetamise võrgu maa veeteed. Tours on saadaval inglise ja mitmeid teisi keeli.

Kontaktandmed ja sõiduplaanid:

Tour sõiduplaanid ja info aasta jooksul muutuda. Helistage või kirjutage lisainfot kehtivate hindade ja teha reservatsioone: resa@pariscanal.com või külastada ametlikul kodulehel (inglise keeles).
Tel: + 33 (0) 142 409 697