Rooma Events veebruaris – mis toimub Roomas veebruaris?

Posted on

Rooma Events veebruaris - mis toimub Roomas veebruaris?
Kaunis Rooma, veebruar on jahe – keskmine temperatuur tõusud on keskel viiekümnendate Fahrenheiti (13 kraadi Celsiuse järgi) – ja aeg-ajalt vihmane. Aga rahvahulgad on tavaliselt õhem, mõned päikeselise päeva võib hiilida, ja seal on mõned olulised festivalid soojeneda oma südames.

Carnevale (Kuupäevad Vary)

Kõige olulisem festival Roomas veebruaris on kaheksa päeva pikkune festival nimega Carnevale. Carnevale on Itaalia nime Mardi Gras aastane tähistamine eelneva Christian paastu. Paastuaeg on religioosne vaatluse kus tema osalejad hoidke 40 päeva paastu ja palve. See algab tuhkapäeval ja lõpeb ülestõusmispühal: Sissetöötamis- kuni paast on üks suur pidu, eriti nädalavahetusel vahetult enne  Martedi grasso või Fat teisipäev, viimasel päeval pidulikud.

Kuupäevad Carnevale Itaalia erineda ametliku Vatikani kalender lihavõtted, kuid festival alguskuupäev on alati veebruarist 3 ja 9. märtsil Sündmused toimuvad kogu linna, alustades rongkäigus Via del Corso, täis Itaalia teesklus maskid ja töötada kostüümid. Kõik peamised piazzas Roomas-Piazza di Spagna, Piazza Navona ja Piazza della Repubblica-hoidke teatri ja lasteüritusi. Castel Sant’Angelo on tavaliselt kaunistatud kunstlik liuväli keskel talvel uisutamine.

Carnevale on ka vabandus, et laps olla vallatu, alates dousing sõbrad ja täiskasvanute peotäit Konfetit, isegi viskamine toorest muna ja jahu teineteist. Näete kõnniteed pikitud tuhandeid vähe tükki värviline Konfetit.

Sündmused ajal Carnevale-ja Pärast

Piazza del Popolo, kus äge riderless võiduajamistel üks kord toimus täna pakub hobuse-tagasi kostüümides paraadid ajal Carnevale, mis lõpeb Horse Show, kus ratsutamine tärni ja nende hobused täita akrobaatika, koolisõidu ja tantsu muusikat. Samuti võite leida ajaloolist reproduktsioonid 16. 17. sajandi Itaalia mängib (itaalia), mis karussell, nukuetendusi ja Pühadeteemalised maiustusi.

Kõik osapooled lõpeb Fat teisipäeval (tuntud ka kui vastlapäev või Mardi Gras). Kui olete viibib Roomas paastu, leiad Rooma vaiksem, enam peegeldav koht. Station kirikud hajutatud läbi linna on valitud Vatikani võõrustada kogunevad masside iga päev paastu algusega kell 07:00. Kuigi puuduvad rongkäikude kirikust kirikusse, iga kirik on oma päev kogu perioodi jooksul. Ajal Püha Week, kaunimaid Rooma valitakse kummardama Basilica di Santa Sabina, kus paavst tähistab tuhkapäeval.

Ystävänpäivä (14. veebruar)

Ystävänpäivä on pidu päev St. Valentine (Festa di San Valentino või La Festa degli Innamorati) Itaalias. San Valentino oli Roman preester, kes elas Roomas 3. sajandil; Ta oli alguses Christian kes abiellus Christian paarid salaja ja oli märtrisurma 14. veebruaril 269. Täna, kaasaegne roomlased tähistada andes üksteisele lilli, šokolaadi ja kaarte. Paljud restoranid pakuvad eripakkumist romantiline küünlavalgel õhtusöögid.

Muuseumide ja muude meelelahutusürituste ümber linna on sageli kaks-üks kirje hinnad ja maailmakuulus chocolatier Perugina teeb Ystävänpäivä väljaanne nende vapustav Baci šokolaadi, mis näete müügil kõikjal. Lovers kord kinnitatud tabalukud Rooma Ponte Milvio ja viskasin ära võti põlistama oma armastust. Kahjuks kohandatud sai liiga populaarne ja linnavalitsus oli sunnitud ära lõigatud tuhandeid tabalukud ja keelustada tava. Muud armastavad mäleta Audrey Hepburn ja Gregory Peck 1953 filmi Roman Holiday külastades film paikadesse Rooma sealhulgas Hispaania trepid, Trevi purskkaev ja suudme Truth (Bocca della Verita).

Winter Sales (saldi)

Kauplused Roomas ja ülejäänud Itaalia hoidke tohutu müük või  saldi , kaks korda aastas, talvel ja suvel. Winter müük algab jaanuaris ja kestab kuni märtsi alguseni või kuni Talve on välja müüdud. See on võimalus korjata tohutu mugavamaks, eriti moe ja tarvikud. Tehing jahimehed leida odavamaid kauplustes vooder kõik Via del Corso, keskmise ja kallimate ostude Via Cola di Rienzo lähedal Vatikani ja super-high-end disainer shopping ümber Via Veneto ja Hispaania trepid.

Kuid olenemata sellest, kuidas stiilne poodi, igaüks ripub välja “saldi” märk jaanuaris, ja te leiate hea hinnaga kui kaupmehed teha ruumi kevadel väljaanded.