Rooma Soodus möödub ja kombineeritud piletid

Posted on

 Rooma Soodus möödub ja kombineeritud piletid
Külas Rooma iidsed monumendid ja muuseumid võivad olla kulukad ning mõned kuulsamaid saite, nagu Colosseum, on pikad read kassas. Lugege mõned möödub ja kaardid, mis aitavad säästa aega ja raha oma Rooma puhkust.

Ostes neid läbib ette, saate vältida veavad suuri summasid maksma iga sissepääsu ja mõned läbib, siis ei pea ostma metroo või bussiga piletid.

Märkus Umbes esmaspäeviti

Mitmed saidid ja kõige muuseumid, sealhulgas neli riiklike muuseumide Rooma esmaspäeviti suletud. Colosseum, Forum, Palatine Hill ja Pantheon on avatud. See on hea mõte kontrollige selle asukoha tundi enne reisile minekut.

Roma Pass

Roma Pass sisaldab tasuta transporti kolm päeva ja tasuta sissepääs oma valiku kahe muuseumide või saite. Pärast esimest kahte kasutusviise, Roma Pass annab omanikule vähendatud sissepääs hind valige muuseumid ja arheoloogilised paigad, näituste ja ürituste.

Enim alade hulka Colosseum, Kapitooliumi muuseumid, Rooma foorum ja Palatine Hill Villa Borghese galerii, Castle Sant’Angelo, varemed Appia Antica ja Ostia Antica ja paljud kaasaegse kunsti galeriid ja muuseumid.

Sa võid osta oma Roma Pass Internetis Viator (soovitatav, et teil on seda enne külastada linna), ja see võimaldab ka vahele read Vatikani muuseumid, Sixtuse kabel ja Püha Peetruse basiilika. Kui teil oodata, kuni olete oma jalad maa peal, Roma Pass saab osta turismiinfokeskuste, sealhulgas rongijaama ja Fiumicino lennujaam, reisibürood, hotellid, Atac (buss) kassades ja ajalehelett. Roma Pass saab osta ka otse valige muuseumide või saidi pilet aknad.

archeológia Card 

Archeológia  Card või arheoloogia kaardi, on hea seitsme päeva jooksul alates esimesest kasutamisest. Archeológia Card sisaldab sissepääsu Colosseum, Rooma foorum Palatinukselta, Roman National Museum alade Caracallan ja haud Cecilia Metella iidsele Appiuse tee.

Arheoloogia kaardi saab osta sissepääsu juures enamik nimetatud alade või Rooma Visitor Center  Via Parigi 5 . Kaart on hea seitsme päeva tasuta sissepääs (üks kord saidi kohta) alates kuupäevast esimest kasutamist. See kaart ei sisalda transporti.

Rooma Colosseum Piletid

Teadupärast oli kõige kuulsam vaatamisväärsus iidsetest aegadest, ja täna, Rooma Colosseum on top vaatamisväärsused koht Roomas. Pilet joone Rooma Colosseum võib olla väga pikk. Et vältida ootamist, saab osta Roma Pass, Archeológia kaardi või liituda tour grupp Colosseum. Samuti saab osta Colosseum ja Rooma foorum läbib Internetis USA dollarit Viator, ja see hõlmab juurdepääsu Palatine Hill.

Neli muuseum Kombineeritud pilet

Neli muuseumi kombinatsioon pilet, mida nimetatakse Biglietto 4 Musei hõlmab üks sissepääs iga nelja riiklikud muuseumid Rooma Palazzo Altemps, Palazzo Massimo, Diocletianuse termid ja Balbi Crypt. Kaart on hea kolm päeva ja saab osta mis tahes saite.

Transport tõendavad

Transport läbib, hea piiramatu seljas bussid ja metroo jooksul Rooma, on võimalik ühe päeva, kolm päeva, seitse päeva ja üks kuu. Läbib (ja üksikpiletid) saab osta metroojaamad tabacchi või baarides. Bussipiletite ja läbib ei saa osta bussist. Pass peab olema valideeritud esimest kasutamist. Läbib (ja piletid) peab kinnitama nende templiga valideerimise masin bussis või masin sisse metroojaama enne sisestada metroo tavalist.