Royal Ascot – дуже особливий день в скачках

Posted on

Royal Ascot - дуже особливий день в скачках

Якщо ви коли – небудь задавалися питанням, чому вони називають чистокровних гоночних спорт королів , день на Royal Ascot в червні зробить все ясно.

Гонка зустрічаються 5 днів, на іподрому Аскот в графстві Беркшир – тільки по дорозі від вихідні риє королеви, Віндзорський замок – залучає кращих і найбільш добре доглядають коней в світі. Вони приходять, щоб конкурувати за найбагатші гаманці в Великобританії – в 2015 рік призовий фонд оцінюється в 5500000 £ – і їх власники є одними з найбільш багатих і знаменитих людей в світі, в тому числі султанів і шейхів, моголів кіно, капітанів промисловості та більшість з коронованих осіб Європи.

Але Royal Ascot набагато більше, ніж важливу подію в міжнародному календарі гонок. Це одна з ключових соціальних подій дуже соціальної навесні і влітку спортивного сезону в Англії (яка також включає в себе тенісні чемпіонати Вімблдон і Henley Royal Regatta). І, звичайно ж, якщо ви коли-небудь чули про Ascot взагалі, ви, ймовірно, вже знаєте, що він відомий своїми моди, особливо екстравагантної, а іноді і обурливу Ascot капелюх.

На щастя, для решта з нас, хто не володіють багатомільйонними жеребцями і не мали віденців на наших головах останнім часом, Royal Ascot також дуже демократичне справу. Той, хто може підняти ціну квитка – всього £ 27 за те, що відомо як Срібний перстень (докладніше про ціни і трекових областей пізніше) – і хто може стягувати одяг, яка підходить дрес-код вітається. Хоча іподрому сидить на землі, яка належить Crown Estate, вона захищена в якості державної установи актом парламенту, починаючи з 1813 року.

Чому Royal Ascot?

Королівські з’єднання заходи є історичними і сучасними. Вони були скачки в Аскоті протягом більше трьохсот років. Курс був створений королевою Анною в 1711 році, тому що вона насолоджувалася трохи ставки на конях і хотіла диверсії біля Віндзора, її улюблений палацу.

Члени королівської сім’я зберегла інтерес у коней і скачок з тих пір, і нинішня королева Єлизавета не є винятком. Коні з її стайні регулярно конкурувати і в 2013 році, її кінь, Прикиньте, виграла Золотий кубок – головний центральні гонки жіночого дня. Прихід королівської партії, в своїх відкритих вагонах, на початку кожного дня Royal Ascot є одним з основних моментів для глядачів.

Жіночий день в Royal Ascot

Велика гонка Royal Ascot є Золотим кубком, плоскою гонка за чотири-річні, які були працювати протягом більш ніж 200 років. Він працює на жіночий день, в четвер встречаній, коли мода і наряди майже затуляти велику гонку.

Якщо вам трапиться бути на станції Ватерлоо в той же день, ви побачите місце кишить жінку в екстравагантних капелюшках і барвистих костюмах. Ви також можете побачити чоловіків в візитках і циліндрах. Конструктори, знаменитості і звичайні гонки глядачі конкурувати перевершити один одного.

До 2012 року мода стала настільки обурливо , що дрес – код був введений для гостей в Royal Enclosure і Грандстанд. Це зазначено мінімальна гола плоть, скромні довжини спідниці і відповідні капелюхи. Чоловіки в Royal Enclosure повинні були носити краватки і або ранкові костюми або костюми з була потрібна жилети. Тепер, якщо ви відвідаєте офіційний сайт Royal Ascot (що дуже цікаво, до речі), ви знайдете моди відео і завантажений стиль керівництва Royal Ascot .

Якщо Ви хотіли б піти

Квитки стали доступні через веб-сайт Ascot в січні і популярні дні (Ladies Day в четвер, а також в суботу та неділю події) продаються дуже швидко. Це, як правило, це можливо, хоча отримати квитки Silver Ring, принаймні до кінця травня. Це категорія квитків на Royal Ascot:

  • Royal Enclosure – вхід є тільки запрошенням і кандидати повинні бути авторами , хто взяв участь в Royal Enclosure , принаймні в протягом чотирьох років. Цей корпус має строгий дрес – код , а чоловіки зазвичай носять циліндри або офіційне національне плаття.
  • Queen Anne Enclosure (раніше Трибуна) – Будь-яка людина може купити квитки на впроваджених трибуни готелю Ascot (перебудовано за ціною £ 200 млн в період між 2004 і 2006). Дрес – код є трохи більш розслаблений , але все ще відносно формальною. Grandstand квитки в 2016 році коштував £ 75 до £ 85, в залежності від дня.
  • Windsor Enclosure (Раніше Silver Ring) – це відкритий майданчик по трасі з трибуни. Він пропонує кращий вигляд драматичних трибун готелю Ascot. Там немає дрес – коду , але люди зазвичай одягаються з цієї нагоди. Квитки в 2016 році коливалася від 34 £ до £ 43. Пікніки, пледи і складні стільці допускається , але це не було б Royal Ascot без кількох правил і є навіть правила , які застосовуються для пікніків. Якщо ви збираєтеся і плануєте принести їжу, перевірити пікнік політику ( на самом деле) в першу чергу.
  • Квитки онлайн через веб-сайт Royal Ascot.