Royal Ascot – ļoti īpaša diena sacīkstēm

Posted on

Royal Ascot - ļoti īpaša diena sacīkstēm

Ja esat kādreiz prātoju, kāpēc viņi sauc tīrasiņu sacīkšu sporta karaļi , dienā Royal Ascot jūnijā būs viss skaidrs.

5 dienu sacensības satiekas pie Ascot Racecourse in Berkshire – tikai līdz ceļam no Karalienes nedēļas nogalē rok, Windsor Castle – piesaista labākos un visvairāk labi izskatījās pēc zirgu pasaulē. Viņi nāk, lai konkurētu par bagātākajiem somiņas Lielbritānijā – 2015. gadā naudas balvas tika lēstas miljoni £ 5,5 – un to īpašnieki ir viens no bagātākajiem un visvairāk svinēja cilvēku visā pasaulē, tai skaitā sultānu un sheiks, filmu moguls, kapteiņu rūpniecības un lielākā daļa no vainagojušies galvas Eiropā.

Bet Royal Ascot ir daudz vairāk nekā svarīgu notikumu starptautiskā sacīkšu kalendārā. Tas ir viens no galvenajiem sociālajiem notikumiem Anglijas ļoti sociālo pavasara un vasaras sporta sezona (kas ietver arī Vimbldonas tenisa čempionātu un Henley Royal Regatta). Un, protams, ja jūs esat kādreiz dzirdējuši par Ascot vispār, jūs droši vien jau zināt, ka tā ir slavena ar saviem modes, jo īpaši ar ekstravaganto un dažreiz nežēlīgos Ascot cepures.

Par laimi, par pārējo mums, kas nav pieder vairāku miljonu dolāru ērzeļi un nav bijis kronām uz mūsu galvām nesenā atmiņā, Royal Ascot ir arī ļoti demokrātiska lieta. Ikviens, kurš var paaugstināt cenu biļetes – mazāk kā £ 27 par to, kas ir pazīstams kā Silver Ring (vairāk par cenām un sliežu ceļa zonās vēlāk) – un kas var vilkt kopā apģērbs, kas atbilst dress code ir apsveicami. Lai gan to, ka trase atrodas uz zemes, kas pieder pie Crown Estate, tā tiek aizsargāta kā sabiedriskai iekārtai ar aktu Parlamenta iepazīšanās atpakaļ uz 1813.

Kāpēc Royal Ascot?

Pasākumā Royal savienojumi ir gan vēsturisks un mūsdienu. Tie esam sacīkšu pie Ascot vairāk nekā trīs simti gadus. Kurss tika izveidota ar Queen Anne 1711, jo viņa bija mazliet derības par zirgu un gribēja novirzīšanu pie Windsor, viņas mīļākie pilī.

Royals ir saglabāja interesi zirgiem un zirgu skriešanās sacīkstēm kopš un pašreizējā karaliene Elizabete nav izņēmums. Zirgi no viņas stallī regulāri konkurēt un 2013. gadā, viņas zirgs, tāme, izcīnīja zelta kausu – centrālais rasi Ladies diena. No karaļa puses ierašanās, viņu atklātos vagonos, sākumā katru dienu Royal Ascot ir viens no izceļ skatītājiem.

Sieviešu diena Royal Ascot

Liels rase Royal Ascot ir zelta kauss, dzīvoklis sacensību četrus gadus veciem, kas ir darboties vairāk nekā 200 gadus. Tas darbosies uz Sieviešu dienā, ceturtdienā pēc tikšanās, kad modes un rota gandrīz aizēnot liels skrējiens.

Ja jums gadās būt Waterloo Station, ka dienā, jūs redzēsiet vietu mudžekli ar sievietēm ekstravaganto cepurēm un krāsains kleitas. Jūs varētu redzēt arī vīriešus rīta mēteļi un top cepures. Dizaineri, slavenības un parastiem sacensību cienītāji konkurēt pārspēt viens otru.

Līdz 2012. gadam, modes bija tik briesmīgs, ka dress code ir uzlikta, lai viesiem Royal Enclosure un tribīnes. Tas norādīts minimālu kailas miesas, pieticīgas svārki garumus un atbilstošas cepures. Tika prasīts Vīrieši Royal Enclosure valkāt kaklasaites un nu rīta kostīmi, vai kostīmus ar bija nepieciešami vestes. Tagad, ja jūs apmeklēt oficiālo Royal Ascot mājas lapā (kas ir ļoti interesants starp citu), jūs atradīsiet modes video un lejupielādējama Royal Ascot stila rokasgrāmatu .

Ja vēlaties, lai Go

Biļetes būs pieejamas caur Ascot mājas janvārī un populārākajiem dienām (Ladies diena ceturtdien, kā arī sestdienās un svētdienās no notikuma) tiek izpārdotas ļoti ātri. Tas parasti ir iespējams, bet, lai saņemtu Sudraba gredzens biļetes vismaz līdz maija beigām. Tie ir biļetes uz Royal Ascot kategorijas:

  • The Royal Enclosure – Ieeja ir tikai ielūgumu, un pretendentiem jābūt sponsorē kāds, kurš ir apmeklējis Royal Enclosure vismaz četrus gadus. Šis korpuss ir visstingrāko ģērbšanās un vīrieši parasti valkā top cepures vai oficiālu valsts kleita.
  • Queen Anne Korpusa (agrāk tribīnēs) – Ikviens var iegādāties biļetes uz Ascot ir state-of-the-art tribīnes (pārbūvēta par izmaksām £ 200million starp 2004. un 2006. gadā). Dress code ir nedaudz brīvākas, bet joprojām salīdzinoši formāla. Grandstand biļetes 2016 maksā £ 75 līdz £ 85, atkarībā no dienas.
  • Windsor Korpusa (Agrāk Sudraba gredzens) – Šī ir āra zonā pāri dziesmu no tribīnes. Tā piedāvā labāko skatu Ascot dramatisko tribīnēs. Nav ģērbšanās bet cilvēki parasti saģērbt godu. Biļetes 2016. gadā svārstījās no £ 34 līdz £ 43. Piknikos, segas un saliekamie krēsli ir atļauts, taču tas nebūtu Royal Ascot bez dažiem noteikumiem, un ir pat noteikumi, kas attiecas uz pikniku. Ja jūs gatavojas un plāno celt pārtikas, pārbaudiet pikniku politiku (patiešām) pirmais.
  • Biļetes tiešsaistē Royal Ascot mājas lapā.