Skip to main content

Royal Ascot – Races at Çok özel bir gün

Royal Ascot - Races at Çok özel bir gün

Onlar Thoroughbred yarışlarına diyoruz hiç merak ettiyseniz kralların sporu , Haziran ayında da Royal Ascot bir gün her şey açık hale getirecektir.

Berkshire Ascot Hipodromu’nda 5 günlük yarış buluştuğu, – sadece Kraliçe’nin haftasonu kazılarda yoldan yukarıya, Windsor Kalesi – en güzel ve en iyi dünyada atları sonra baktım çekiyor. 2015 yılında Para ödülü £ 5,5 milyon olarak tahmin ediliyor – – Onlar İngiltere’de en zengin çantalar için rekabet gelip sahiplerinin sultanlar ve şeyhlerinin, sinema moguls, sanayi liderleri dahil, dünyanın en zengin ve en ünlü insanlar arasındadır Avrupa taçlı başları çoğu.

Ama Royal Ascot uluslararası yarış takviminde önemli bir olay çok daha fazlasıdır. Bu İngiltere’nin çok sosyal bahar ve yaz spor sezonunun anahtar sosyal etkinlikler (yani aynı zamanda Wimbledon tenis şampiyonluğu ve Henley Kraliyet Regatta’ya içerir) biri. Hiç hiç Ascot duydum eğer, tabii ki, muhtemelen zaten onun moda, özellikle abartılı ve bazen çirkin Ascot şapkalar ünlü olduğunu biliyorum.

Neyse ki, milyonlarca dolarlık aygır ait olmayan ve son bellek başımıza taç olmadı bizi geri kalanı için, Royal Ascot da çok demokratik bir meseledir. az £ 27 olarak (fiyatlar ve iz alanlar hakkında daha üstü) Gümüş Yüzük olarak bilinen için – – Bir bilet fiyatını artırabilir herkes kimin birlikte kıyafet açığız uygun bir kıyafet çekebilir. yarış pisti Taç Estate ait bir alanda bulunmaktadır rağmen, 1813 kadar uzanan Parlamentonun yetkisi ile bir kamu tesisinde olarak korunur.

Neden Royal Ascot?

Etkinliğin kraliyet bağlantıları tarihi ve çağdaş hem de. Onlar fazla üç yüz yıldır Ascot’un yarış oldum. o ata oynamaya biraz zevk ve Windsor, en sevdiği saraya yakın derivasyon istediği için kurs 1711 yılında Kraliçe Anne tarafından kurulmuştur.

royals zamandan beri atları ve at yarışları bir ilgi korumuştur ve mevcut Kraliçe Elizabeth istisna değildir. Onun ahırdan Atlar düzenli rekabet ve 2013 yılında, onun atı, tahmin, Altın Kupası’nı kazandı – Bayanlar Günü merkezinde yarışı. Kraliyet Ascot her günün başında onların açık vagonlarda kraliyet partiye gelişi, izleyiciler için önemli biridir.

Kraliyet Ascot’un Bayanlar Günü

Kraliyet Ascot büyük yarış Gold Cup, 200 yılı aşkın kadar çalıştırıldıktan dört yaşındaki çocuklar için düz yarış. Bu modası ve kuşam neredeyse büyük bir yarış gölgede Bayanlar Günü buluştuğu Perşembe günü çalıştırılır.

O gün Waterloo İstasyonu’nda olmak olur, sen abartılı şapka ve renkli elbiseler kadınlarla iç içedir yer görünür. Ayrıca sabah kat ve üst şapka erkekleri görebilirsiniz. Tasarımcılar, ünlüler ve sıradan yarış müdavimleri birbirlerini geçmeye yarışırlar.

2012 yılına, modası bir kıyafet Kraliyet Muhafaza ve Grandstand misafirler için dayatılan o kadar çirkin oldu. Minimal çıplak eti, mütevazı etek uzunlukları ve uygun şapkalar belirtilmiş. Kraliyet Muhafaza Erkekler yelekler istendi bağlarını ve ya sabah takım elbise ya da takım elbise giymek gerekiyordu. Ziyaret Şimdi, eğer resmi Royal Ascot web sitesi (Bu arada çok eğlenceli), moda videolar ve bir bulacaksınız indirilebilir Royal Ascot tarzı kılavuzu .

Gitmeden isterseniz

Biletler çok çabuk satıldı Ocak ayında Ascot web sitesi ve popüler günlerde (Bayanlar Günü Perşembe yanı sıra Cumartesi ve olayın Pazar) üzerinden kullanılabilir hale gelir. En az Mayıs ayı sonuna kadar Gümüş Yüzük bilet almak için olsa o, genellikle mümkündür. Bunlar Kraliyet Ascot için bilet kategorileri şunlardır:

  • Kraliyet Muhafaza – Giriş Davet üzerine olan ve başvuranların en az dört yıl süreyle Kraliyet Muhafaza katılmıştır biri tarafından sponsor olması gerekir. Bu muhafaza sıkı kıyafet vardır ve erkekler genellikle üst şapka veya resmi ulusal elbise giymek.
  • Queen Anne Muhafaza (eski Tribün) – Herkes (2004 ve 2006 yılları arasında £ 200million bir maliyetle yeniden inşa) Ascot’un state-of-the-art tribün için bilet satın alabilirsiniz. Kıyafet biraz daha rahat ama yine de nispeten resmidir. 2016 yılında tribün biletleri günün bağlı olarak £ 85 ile £ 75 mal oldu.
  • Windsor Muhafaza (Eski adıyla Gümüş Yüzük) – Bu tribün gelen pist boyunca açık alandır. Bu Ascot’un dramatik tribün iyi görünüm sunmaktadır. Orada hiçbir kıyafet ama insanlar genellikle fırsat için giyinmek. 2016 yılında biletleri £ 34 ile £ 43 arasında değişmekteydi. Piknik, battaniye ve katlanır sandalyeler izin verilir ama bu birkaç kurallar olmadan Royal Ascot olmaz ve piknik için geçerli olan kurallar bile vardır. Gidiyor ve yiyecek getirmek için planlıyorsanız, kontrol Piknik Politikasını ilk (gerçekten).
  • Royal Ascot web üzerinden online bilet.

You may also like