Royal Observatory Greenwich: Wszystko, co musisz wiedzieć

Posted on

Royal Observatory Greenwich: The Complete Guide

Jeden z najpiękniejszych widoków na panoramę Londynu można znaleźć w Royal Observatory Greenwich, muzeum, które jest częścią Królewskie Muzeum Greenwich wraz z Narodowym Muzeum Morskie, Cutty Sark i królowej House. Ale Royal Observatory nie tylko widoki. Zwiedzający mogą zapoznać się z historią Greenwich Mean Time, jak również badania kosmosu, w zabytkowym kompleksie.

Historia

Znajduje się w Greenwich Park, Royal Observatory Greenwich jest w domu Greenwich Mean Time, znany również jako GMT. Struktura została stworzona po King Charles II mianował Królewskiej Komisji do zbadania astronomii. Jeden z członków Komisji, Sir Christopher Wren, zasugerował użycie Greenwich zamek, który siedział w gruzach, jako miejsce dla nowego obserwatorium naukowego. Budynek pierwszy rozpoczął się w sierpniu 1675 roku i rozwinął na przestrzeni lat. To było miejsce na południku zerowym od 19 wieku, oficjalnie wybrany do zaznaczenia globalnego czasu w 1884 roku na Międzynarodowej Konferencji Meridian w Waszyngtonie

The Royal Observatory Greenwich oficjalnie otwarty dla publiczności w 1960 roku, pierwszy pozwalając użytkowników na Flamsteed House. Został ponownie otwarty w 2007 roku z nowymi fotografiami, centrum edukacji i Peter Harrison Planetarium.

Jak się tam dostać

Royal Observatory Greenwich jest łatwo dostępny od centrum Londynu. Zwiedzający mogą przyjechać pociągiem, lekkim szynie znany jako DLR lub łodzią. Istnieje kilka stacji w pobliżu obserwatorium, w tym przystanku Cutty Sark DLR, Greenwich Pier i trzech stacji kolejowych, Greenwich, Blackheath i Maze Hill. Kiedy odchodząc od centrum Londynu, najlepiej zostawić z przystanków są Cannon Street, London Bridge lub stacje bankowe, z których łączą się z metra. trasy autobusowe 53, 54, 202 i 380 również zatrzymują przy Monitorowania.

Ważne jest, aby pamiętać, że od każdej stacji kolejowej, użytkownicy będą musieli chodzić pod górę do pod górę, aby dostać się do Royal Observatory Greenwich, chociaż nie jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych trasy.

Rozważmy dostępne ograniczone parkowanie wokół Greenwich jeśli jedziesz, zwłaszcza w weekendy. Istnieje kilka parkingów wokół Greenwich Park, z których każdy pozwala na parkingu przez maksymalnie cztery godziny. Istnieje również parking publiczny w Narodowym Muzeum Morskim, który wita odwiedzających do każdego z muzeów Greenwich, w tym Royal Observatory Greenwich.

Co robić i zobaczyć

Nie ma wiele do zobaczenia w okolicach Royal Observatory Greenwich, więc należy dać sobie co najmniej kilka godzin. Goście mogą rozpocząć stojąc na rzeczywistej linii głównego południka, które wliczone jest w cenę biletu do obserwatorium i zbadać Wielki Teleskop Równikowa, Wielkiej Brytanii na świecie historyczny teleskop, który ma ponad 100 lat. Szczegóły Głównym wystawa historii czasu opowiadał, jak to odnosi się do południka zerowego, a także jak Obserwatorium zostało wykorzystane do badania przestrzeni.

Inne istotne elementy na wyświetlaczu obejmują zegary Harrisona, pasterza Brama zegara i czasu piłkę i Octagon pokój jest szczególnie pamiętne miejsce w Obserwatorium.

Chociaż nie jest zawarte w bilecie Observatory, zwiedzający mogą także wystąpić jeden z pokazów kosmicznych wrażeń w Peter Harrison Planetarium. Należą Moons „Beyond Counting”, o wiele księżyców Układu Słonecznego, a „Teda Space Adventure”, program edukacyjny przeznaczony dla osób w wieku poniżej 7.

Specjalne wydarzenia i działania są częste w Obserwatorium Królewskiego. Doprowadzić dzieci do młodej Astronomers Workshop ręcznie na działaniach prowadzonych przez „Obserwatorium Explainers”, albo zapisać się na kurs Astronomicznej, który prowadzony przez cały rok. Muzea królewski Greenwich znajduje się również szereg pokazów filmowych zwanych „Srebrny ekran Science Fiction”, gdzie goście mogą cieszyć się klasyki i nowszych filmów, które na centrum nauki. Każdy jest po rozmowie przez jednego z astronomów Obserwatorium.

Jedzenie i picie

Astronomii Café & Taras jest otwarty codziennie od 10 rano do 4:30 po południu, oferując przekąski i dania obiadowe dla gości (choć nie trzeba bilet muzeum otworzyć kawiarnię). Odkryty taras jest pokryta w przypadku deszczu. Inne w pobliżu lokali gastronomicznych znajdują się w Narodowym Muzeum Morskim, który jest domem dla dwupiętrowym Parkside Café & Terrace i Wielkiej Mapa Café. Obie oferują specjalne menu dla dzieci, dla młodszych użytkowników i są w odległości spaceru od Królewskiego Obserwatorium. Kolejną opcją jest Cutty Sark Cafe, mieszczący wewnątrz Cutty Sark, który serwuje codziennie podwieczorek.

Cena herbaty obejmuje wstęp na zabytkowym statku. Alternatywnie, przynieść własne jedzenie i picie na pikniku w parku Greenwich.

Wskazówki dla odwiedzających

Opcje bilet na Królewskiego Obserwatorium może być mylące, ponieważ istnieje wiele sposobów, aby uzyskać wpis do serwisu. Najlepsza oferta jest bilet Dzień Explorer, który obejmuje dostęp do obserwatorium, a także Narodowe Muzeum Morskie, Cutty Sark i południka Line. Istnieją oddzielne koszty biletów dorosłych i dzieci, a każdy bilet zawiera przewodnik audio. Inną opcją, jeśli myślisz, że odwiedzić więcej niż raz w roku, to członków rodziny, który obejmuje pokazy Planetarium i jest równy kosztowi dwóch biletów jednodniowych dorosłych.

Pokazy na Peter Harrison Planetarium księgowane są osobno, więc zrobić trochę kopania, na których będziemy chcieli pokazać doświadczyć podczas swojej wizyty. Zaleca się wcześnie rezerwacja online, szczególnie w weekendy i święta.

Rodzice z dziećmi znajdą obiektów baby-zmiany i toalety w Obserwatorium Królewskiego na dolnym parterze i tam są również szatnie na miejscu, jeśli trafiłeś obarczony wieloma torby i płaszcze. Choć Royal Observatory nie ma wystawy specyficzne dla dzieci, National Maritime Museum posiada dwa dedykowane galerie i gospodarze dzieci „Play Tuesday” z zaprogramowanym zajęć dla najmłodszych.

Jak w przypadku wielu popularnych londyńskich atrakcji, Royal Observatory (i innych pobliskich muzeów) może być bardzo tłoczno, szczególnie jeśli wizyta na weekend. Aby uniknąć tłumów starają się dotrzeć rację, kiedy otwiera się w trakcie tygodnia. Większość grup szkolnych odwiedzić w godzinach popołudniowych, które również przyczyniają się do tłumów, więc plan się tam dostać wcześnie. Udać się najpierw do głównego południka Line, gdzie linie mogą być długie, aby zrobić zdjęcie przed wyjazdem za pośrednictwem wystaw.

Atrakcje w pobliżu

Oprócz innych muzeów Greenwich oraz Greenwich Park, obszar ma wiele do zrobienia i zobaczenia. Weźmy na koncercie w ogromnej hali O2 Arena, w którym organizowane występy muzyczne przez cały rok, lub spacer po Greenwich Market, która sprzedaje rzemiosła i antyków siedem dni w tygodniu. Kolejka linowa Linia Emirates Air przenosi gości z Greenwich całej Tamizy do doków Królewskich i jest to świetny sposób, aby dostać się widok na Londyn i Katedra św. Greenwich jest także domem dla Eltham Pałac, Art Deco rezydencji wita publiczność na zwiedzanie pokoje i tereny.