Skip to main content

Rozpočet Travel Guide pre Finding Londýn ponuky hotelov

Rozpočet Travel Guide pre Finding Londýn ponuky hotelov

Pre mnohých cestovateľov, ktorí nájsť skvelé ponuky London Hotel je rozhodujúci. V cene ubytovania je sám mohol vystrašiť niektoré z plánujete takúto cestu. Ceny za prosté miestnosti sú strmé.

Ako prudký?

V Londýne, rovnako ako mnohých svetových metropolách, pomerne nevýrazné miestnosti môže stáť niekoľko stoviek dolárov za noc. Dokonca aj lôžko v internáte štýle ubytovne môže stáť viac ako $ 100 USD / deň.

Mnoho ľudí sa nikdy dostať cez tieto ceny. Oni poškriabať mesto zo svojich plánov, bez toho aby sa vykonáva vyhľadávanie v Londýne hotela. Potom, keď sa na tých, ktorí idú závisťou. Môžu dokonca vidieť je ako snobi pre hovorí o ich výletu (y) do Londýna.

Nie je potrebné, aby sa v tejto prvej skupiny, a nie je dôvod platiť veľké ceny v Londýne, a to buď.

Londýn na napätom rozpočte

Hostelworld vyhľadá v Londýne sú dobrým spôsobom, ako začať plánovať tesne rozpočtovanej cestu. Typický dotaz bude zase až desiatky ubytovne, ako Astor Kensington, kde lôžka koľaji štýlu začínajú na asi $ 25 / noc a vy ste len pár krokov od zastávky Gloucester Road trubice (vo veku 18 až 35 iba).

Teraz slovo o posteľ a raňajky vo Veľkej Británii: Obvykle nie sú fantázie, starožitné-naplnené hadov. Sú to často rozpočet Lodgings aspoň častejšie, než v Spojených štátoch.

Rodiny prenajať izby doplniť svoje príjmy. Často, toaleta je dole v hale. Obrázok albumu a výkon zariadenia môžu byť uložené pod posteľ na noc.

Sú to nádherné miesta k obom ušetriť peniaze a prelína s miestnou kultúrou. Ľudí, ktorí ich prevádzkujú často poznať ich susedstve a priľahlé oblasti lepšie ako akýkoľvek autor sprievodca po.

Dobrý databázy pre hľadanie izby alebo byty na prenájom je Airbnb.com/London .

Neexistuje žiadna “denne” alebo recepčná, ale často dobrý rozhovor a krásny raňajky sú súčasťou dohody.

Ak máte pustiť do anglického vidieka alebo do Škótska, náklady často klesnúť. V týchto miestach, možno budete musieť požičať auto využiť týchto ubytovacích služieb.

Ak ste ochotní zaplatiť o niečo viac, tam sú hotely, ktoré ponúkajú dobrú cenu, taky.

V blízkosti letiska Heathrow, Radisson Blu Edwardian ponúka dobrú hodnotu v cene ubytovania, ktoré sú všeobecne lacnejšie ako to, čo by bolo účtované v centre Londýna pre podobné kvalitným zariadením.

Ďalšie stránky s radom rôznych cenových výberov je LateRooms.com . Dalo by sa nájsť niekoľko výberov v kategórii rozpočte za menej ako £ 80 / noc K dispozícii sú aj miesta, tu bolo zistené, že zvyšok si hlavu na stovky alebo dokonca tisíce dolárov. Jedna malá útecha: budete radi vedeli, dane sú zahrnuté v týchto úvodzovkách.

Pre tých, ktorí chcú zostať v jednom z hotelov najväčších svetových, Claridge Hotel ponúka nadčasové Víkendová ponuka . Platíte 540 £ ($ 704 USD) na noc. Rozpočet izbu? Ťažko. Ale môžete ľahko zaplatiť také množstvo, ktoré v týchto dňoch za pomerne štandardnom štvorhviezdičkového hotela v Londýne, Paríži alebo New Yorku. Jednorazový márnotratnosť byť istý, ale ten, ktorý už nie je pravdepodobné, že zabudnúť. Šťastne, všetky poplatky sú zahrnuté v tomto kurze.

Nieje miesto ako domov

Ak hotely a ubytovne sa nerobí radosť, prečo nie požičať niečí prázdneho bytu (byt) Studia 92 ponúka ceny v Londýne, ktoré sú niekedy porovnateľné s lacných hotelov a ubytovní.

Ak máte väčšiu skupinu zostať aspoň týždeň v Londýne, pozrite sa na The London Connection . Ponúkajú apartmány v rôznych štvrtiach, a oni so sídlom v Ogden, Utah. Hovorí sa, že im umožňuje koordinovať výlety z oboch strán Atlantiku.

A napokon, ak nemáte dostatok peňazí na prenájom, ako sa o obchod? Kliknite HomeExchange.com a prečítajte si o tom, ako nastaviť členmi s ostatnými členmi za účelom “swapping” domov na dovolenku. Nie je to pre každého, ale ak môžete prijať podmienky, môžete do značnej miery eliminovať svoje ubytovacie náklady a dosiahnuť big-time výlety cenovo dostupné.

You may also like