Skip to main content

Rozpočet Travel Guide pro Finding Londýn nabídky hotelů

Rozpočet Travel Guide pro Finding Londýn nabídky hotelů

Pro mnohé cestovatele, kteří najít skvělé nabídky London Hotel je rozhodující. V ceně ubytování je sám mohl vystrašit některé z plánujete takovou cestu. Ceny za prosté místnosti jsou strmé.

Jak prudký?

V Londýně, stejně jako mnoha světových metropolích, poměrně nevýrazné místnosti může stát několik set dolarů za noc. Dokonce i lůžko v koleji stylu ubytovny může stát více než $ 100 USD / den.

Mnoho lidí se nikdy dostat přes tyto ceny. Oni poškrábat město ze svých plánů, aniž by se provádí vyhledávání v Londýně hotelu. Potom, když se na ty, kteří jdou závistí. Mohou dokonce vidět je jako snobové pro mluví o jejich výletu (y) do Londýna.

Není třeba, aby se v této první skupiny, a není důvod platit velké ceny v Londýně, a to buď.

Londýn na napjatém rozpočtu

Hostelworld vyhledá v Londýně jsou dobrým způsobem, jak začít plánovat těsně rozpočtované cestu. Typický dotaz bude zase až desítky ubytovny, jako Astor Kensington, kde lůžka koleji stylu začínají na asi $ 25 / noc a vy jste jen pár kroků od zastávky Gloucester Road trubice (ve věku 18 až 35 pouze).

Nyní slovo o postel a snídaně ve Velké Británii: Obvykle nejsou fantazie, starožitné-naplněné hadů. Jsou to často rozpočet lodgings alespoň častěji, než ve Spojených státech.

Rodiny pronajmout pokoje doplnit své příjmy. Často, toaleta je dole v hale. Obrázek alba a výkon zařízení mohou být uloženy pod postel na noc.

Jsou to nádherné místa k oběma ušetřit peníze a prolíná s místní kulturou. Lidi, kteří je provozují často znát jejich sousedství a přilehlé oblasti lépe než jakýkoli autor průvodce po.

Dobrý databáze pro hledání pokoje nebo byty k pronájmu je Airbnb.com/London .

Neexistuje žádná „denně“ nebo recepční, ale často dobrý rozhovor a krásný snídaně jsou součástí dohody.

Máte-li pustit do anglického venkova nebo do Skotska, náklady často klesnout. V těchto místech, možná budete muset půjčit auto využít těchto ubytovacích služeb.

Pokud jste ochotni zaplatit o něco více, tam jsou hotely, které nabízejí dobrou cenu, taky.

V blízkosti letiště Heathrow, Radisson Blu Edwardian nabízí dobrou hodnotu v ceně ubytování, které jsou obecně levnější než to, co by bylo účtováno v centru Londýna pro podobné kvalitním zařízením.

Další stránky s řadou různých cenových výběrů je LateRooms.com . Dalo by se najít několik výběrů v kategorii rozpočtu za méně než £ 80 / noc K dispozici jsou také místa, zde bylo zjištěno, že zbytek si hlavu na stovky nebo dokonce tisíce dolarů. Jedna malá útěcha: budete rádi věděli, daně jsou zahrnuty v těchto uvozovkách.

Pro ty, kteří chtějí zůstat v jednom z hotelů největších světových, Claridge Hotel nabízí nadčasové Víkendová nabídka . Platíte 540 £ ($ 704 USD) za noc. Rozpočet pokoj? Stěží. Ale můžete snadno zaplatit takové množství, které v těchto dnech za poměrně standardním čtyřhvězdičkového hotelu v Londýně, Paříži nebo New Yorku. Jednorázový marnotratnost být jistý, ale ten, který už není pravděpodobné, že zapomenout. Šťastně, všechny poplatky jsou zahrnuty v tomto kurzu.

Žádné místo jako domov

Jestliže hotely a ubytovny se nedělá radost, proč ne půjčit něčí prázdného bytu (byt) Studia 92 nabízí ceny v Londýně, které jsou někdy srovnatelné s levných hotelů a ubytoven.

Pokud máte větší skupinu zůstat alespoň týden v Londýně, podívejte se na The London Connection . Nabízejí apartmány v různých čtvrtích, a oni se sídlem v Ogden, Utah. Říká se, že jim umožňuje koordinovat výlety z obou stran Atlantiku.

A konečně, pokud nemáte dostatek peněz k pronájmu, jak se o obchod? Klikněte HomeExchange.com a přečtěte si o tom, jak nastavit členy s ostatními členy za účelem „swapping“ domů na dovolenou. Není to pro každého, ale pokud můžete přijmout podmínky, můžete do značné míry eliminovat své ubytovací náklady a dosáhnout big-time výlety cenově dostupné.

You may also like