Rudens Travel Itālijā – Ko gaidīt, kad jūs apmeklējat Itālija Fall

Posted on

Rudens Travel Itālijā - Ko gaidīt, kad jūs apmeklējat Itālija Fall
Rudens vai kritums, ir brīnišķīgs laiks, lai ceļotu Itālijā. Tūristu pūļiem ir retināšana, cenas un temperatūra krītas, un pārtika ir fantastiska. Lūk, par to, ko Itālija ir piedāvāt rudenī.

Kāpēc ceļot rudenī?

  • Atrast zemākas aviobiļešu cenas un izmitināšanas cenas
  • Izbaudiet kritums pārtikas produktus, piemēram, trifeles un savvaļas sēnēm
  • Apmeklēt kritums festivāli un kultūras pasākumus
  • Ceļojumu un staigāt bez vasaras karstumā
  • Apmeklējiet tūrisma objektiem un pilsētas bez lieliem pūļiem
  • Pieredze dramatisko skaistumu Itālijas rudenī

Fall laika apstākļus un klimatu

Early kritums joprojām ir patīkami daudzās Itālijas daļās, bet tā kā sezona beidzas, tas noteikti ir gotten auksti. Rudens ir vairāk vieglas gar krastu, bet vēsāks iekšzemē, īpaši kalnos. Oktobris parasti rada asus, atdzesē rītos un vakaros, bet ir daudz saulainas dienas. Novembris ir viena no Itālijas rainiest mēnešus, bet parasti vēl ir labs skaits, saulainās dienās. Tuvojoties novembra beigās un stāšanās decembrī, sniegs sāk krīt daudzviet Itālijā. Venēcija bieži piedzīvo kādu, kas plūst no plūdmaiņas vai Acqua alta rudenī.

Atrast vēsturisko laika un klimata informāciju lielākajās Itālijas pilsētās Itālijā Travel Laiks.

Festivāli un Kultūra

Nozīmīgākās rudenī ir Visu svēto diena, mūzikas festivāli, un pārtikas festivālos, tostarp trifeles, kastaņiem, sēnēm, vīnogas (un vīns), šokolāde, un pat torrone. Opera un teātris sezonu sāk daudz vietas rudenī, too. Itālijas Nacionālie svētki kritiena laikā ir Visu svēto diena 1. novembrī un svētku diena Bezvainīgās Ieņemšanas gada 8. decembrī, šajās dienās, daudzi pakalpojumi tiks slēgts. Ap 8. decembrī, Itālijā sāk dekorēšana Ziemassvētkiem, un tur būs mazi Ziemassvētku tirdziņi un horoskops ainas varētu izveidot Piazza vai baznīcā.

Apmeklējot Itālijas pilsētās rudenī

Pilsētas nereti izputināt un restorānus un veikalus ciešas augustā, kad lielākā daļa itāļi veikt savas brīvdienas. Šajā rudenī, restorāni un veikali pilsētās ir atvērti. Lai gan ir mazāk saules gaismas stundas, agrāk saulrieti nozīmē vairāk laika, lai baudīt pilsētas tumsā. Daudzās pilsētās gaismas savus vēsturiskos pieminekļus naktī tik klejojošs caur pilsētu pēc tumsas var būt skaists un romantisks. Kamēr jūs atradīsiet mazākas pūļus un zemākas viesnīcu cenas vairumā vietās, Florence un Roma ir ļoti populāri septembrī un oktobrī.

Ir kritums mūzikas un teātra festivālos dažās pilsētās, tostarp Romā un Florencē.

Neietilpst tūrisma jomās

Ja jūs esat prom no tūrisma jomām, jūs atradīsiet muzeji un apskates vietas ir īsāks laiks, nekā vasarā. Dažas lietas var būt atvērts tikai nedēļas nogalēs. Piejūras kūrortiem un kempinga teritorijas var sākt slēgt vēlā rudenī, un tur ir mazāk naktsdzīvi gan kultūras pasākumi, piemēram, teātra un operas, uzsākšana un ir gadatirgi un festivāli, īpaši pārtikas festivāli.

Italian Food rudenī

Rudens ir labākais laiks, gardēžu ēdienu cienītājiem. Kas var būt labāks par svaigām trifeles? Apmeklējiet trifeļu gadatirgus nobaudīt trifeļu pārtiku vai vienkārši baudīt aromātu iekļūst gaiss. Ir daudz svaigas sēnes rudenī tik daudzi restorāni būs iespēja tos īpašos ēdienus. Vīna un olīvu raža ir rudenī.

Iepakojums rudenī

Tā kritums laiks var būt neparedzams, tas ir labākais, lai pack apģērbu, ko var valkāt slāņos. Pat novembrī, joprojām var būt siltas dienas gar krastu. Veikt daudzpusīgs, bet ne pārāk smags džemperis, lietus jaka, izturīga apavi, ko var valkāt lietū, un labs lietussargs. Vēlā rudenī, jūs varat smagāku mētelis, too.