Rugsėjo Londone: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti

Posted on

 Rugsėjo Londone: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti
Kaip vasarą ateina į pabaigą ir mokyklos semestrus CV visoje Jungtinėje Karalystėje, žemesnes temperatūras atvyksta į Londoną kartu su rudens renginių priimančiosios, puikiai tinka turistų mėgautis vaizdais ir kultūrą Anglijos sostinėje be visų įprastų minios. Pasivaikščiokite praeityje Big Ben, Londono bokštas ir London Eye arba sustabdyti rasių, festivaliai, ir konvencijų vyksta šį mėnesį. Laimei, o temperatūra nukrito kai rugsėjo mėnesį, oras paprastai patogiai, kaip ilgai, kaip jūs supakuokite megztinį ar papildomą sluoksnį dėvėti pradžioje rytais ir vėlai vakarais.

Londonas Orai rugsėjo

Temperatūra nuolat patenka per rugsėjo mėnesį, tačiau bendra vidutinė temperatūra Londone per mėnesį yra malonus 61 laipsnių pagal Celsijų (16 laipsnių Celsijaus). Dienos aukštumas pradeda slysti į apatinį 60-ųjų F (toliau 20 ° C) iki rugsėjo pabaigos, ir nakties nuosmukių dažnai patenka į vidurio 40s F (žemiau 10 C) iki mėnesio pabaigos. Vis dėlto, galite susidurti per dieną ar dvi temperatūra pasiekė virš 70 laipsnių pagal Celsijų (21 laipsnių Celsijaus).

 • Vidutinis didelis: 66 laipsnių pagal Celsijų (19 laipsnių Celsijaus)
 • Vidutinis žemas: 51 laipsnių pagal Celsijų (11 laipsnių Celsijaus)

Galite tikėtis, kad apie pusę mėnesio jūs patirsite kritulių dušas ir teisingą sumą drumstas dienų, tik apie penkias valandas dienos šviesos per dieną, vidutiniškai. Laimei, šie liūtį praeiti greitai, todėl jie neturėtų įtakos jūsų kelionės planus per daug.

Ką Pack

Kadangi rugsėjo mėnesį prasideda rudenį, dera pareikšti savo kritimo drabužiui apie kelionę į Londoną. Tai nereiškia, kad jūs galite arba neturėtų pareikšti savo marškinėlius ir šortus. Galite gauti per dieną ar dvi dėvėti Vasariniai drabužiai, todėl pakuoti daiktų pora šiltesnio oro, taip pat. Nykščio taisyklė, kai esate ant šiltų ir šaltų temperatūrų smaigalys yra pareikšti drabužius, kurie gali sluoksnis gerai. Tikrai pakuotės šviesos striukė ir išmesti savo skėtį jūsų lagaminą; jei jūs planuojate daryti ekskursijų daug, duoti praktiškus batus vaikščioti aplink miestą.

Rugsėjo Renginiai Londone

Nors didelis nemokamas koncertas ir kino serijos vasarą galėjo ateiti į iki to laiko, rugsėjis ritininis aplink arti, vis dar yra daug laisvų ir bilietą renginiai vyksta Londone šį mėnesį. Atviros House Londone, kuri suteikia lankytojams pilną priėjimą prie daugiau nei 800 iš miesto labiausiai nusmukęs pastatų-į Tarptautinės Londono Tattoo konvencijos, yra daug būdų, kaip švęsti Londone kultūrą rugsėjį.

 • Atviras Namas Londonas: Trečią rugsėjo savaitgalį, daugiau nei 800 Londono geriausių pastatų atverti savo duris lankytojams kaip šio metinio švęsti architektūros ir dizaino. Visi Priėmimo yra nemokamas, tačiau jums reikia iš anksto užsisakyti įvesti kai kurie iš populiariausių pastatų.
 • Visiškai Temzės : Šį mėnesį trunkantis festivalis atneša Temzės upę į gyvenimą per kultūrinius renginius, įskaitant regatose, upių rasių, meno parodos, ir muzikos spektakliai serijos.
 • Angelas kanalas festivalis : Held kartu Regents kanalas Islington, tai šeimai renginys siūlo amatų veiklą, gyva muzika, ir vietos maisto prekystalių rugsėjo pradžioje kasmet.
 • BBC Proms parke : didžiausia Britanijos atviru dangumi klasikinės muzikos renginys, BBC Promenade Koncertai parke yra įvykis serija, kuri vyksta nuo liepos vidurio iki rugsėjo vidurio kasmet.
 • Londono mados savaitė : Kas dvejus metus vykstantis renginys grįžta rugsėjo viduryje kasmet kito sezono didžiausių mados dizaineriai, redaktoriai, pirkėjų, ir Bloggers pristatymas. Užkliūti kai bilietus už plataus Londonas-du kartus per metus parodoje anksti, nes jie paprastai išparduoti greitai.
 • Londonas Dizainas festivalis : Įrengtas visą kalendorių derybų, parodų ir kūrybinių projektų rugsėjo vidurio, tai kasmetinis renginys yra visų dalykų dizaino Londone šventė.
 • Didžiosios upės lenktynės: Tai 21,6 mylių Lenktynės palei Temzės upę pritraukia daugiau nei 300 įgulų iš viso pasaulio kasmet varžosi rugsėjo pradžioje.
 • Raitelis savo sekmadienis:  Trečias sekmadienį rugsėjo yra taip pat žinomas kaip raitelis anketa sekmadienį Londone ir yra daugiau nei 100 arklių paradas per Hyde Park vadovaujamą Jono bažnyčios vikaru.
 • Didžiosios gorila Vykdyti : Tai labdaros paleisti vyksta, norėdami surinkti pinigų ir supratimą už Gorilla organizacijos. Žiūrėti bėgikų Gorilla kostiumai sekti 8 kilometrų maršrutą (maždaug 5 mylių) per Londone.
 • Paveldo Open Days : Tai kasmet šventė istorijos, architektūros ir kultūros visoje Anglijoje yra daug nemokamų renginių Heritage vietų Londone, pavyzdžiui, Big Ben, London Eye ir Vestminsterio vienuolynas.
 • Tarptautinis Londonas Tatuiruotė konvencija : Ši metinė konvencija pritraukia daugiau nei 300 iš prestižiškiausių pasaulio tatuiruotė menininkų į miestą kasmet rugsėjo pradžioje.
 • BP Portretai Apdovanojimai : Nuo birželio vidurio per rugsėjo viduryje, naršyti šių metų BP Portretas apdovanojimuose gavėjus Nacionalinėje portretų galerijoje Londone. BP Portretas apdovanojimas yra prestižiškiausias portretas konkurencija pasaulyje ir atstovauja pats geriausias šiuolaikinio portreto tapyba. Apdovanojimas skirtas skatinti menininkų dėmesį nuo ir plėtoti portretams savo darbą.

Rugsėjis Kelionių patarimai

 • Rugsėjį vienas iš tik dviejų metų mėnesius, kad Anglijos karalienė sveikina lankytojus peržiūrėti savo karališkosios namuose Bekingemo rūmuose kajutės. Tačiau nereikia tikėtis per savo kelionę pamatyti karalienę; ji eina į vieną iš savo šalies rezidencijos, kai rūmai yra atviri visuomenei.
 • Gauti  London Pass  ir galėsite patekti į daugiau nei 60 Londono lankytinų vietų, su transportavimo įtraukti, už labai diskontuota kaina.
 • Londone, išpylimas nėra privaloma, bet bus dėkingi, jei norite padaryti. Tačiau, jei jūs neturite padaryti, aptarnaujantis personalas nekamuos jį. Kai kuriose vietose, galite gauti 10 proc aptarnavimo mokesčiais savo sąskaitą, ir dauguma gerų serveriai leis jums žinoti, paslaugų mokestį.
 • Jei planuojate vykti į Londoną rugsėjo pirkti bilietus ne mažiau kaip tris mėnesius prieš išvykdami nuo tarptautinių bilietų kainos yra geriausias per šį laikotarpį.
 • Rugsėjo pradžioje vis dar laikoma sezono turizmo Londone, todėl lėktuvų ir apgyvendinimo gali būti šiek tiek pricier nei jei jūs laukti, kad knygą vėliau dalis mėnesį. Rugsėjo vidurio prasideda “pečių sezoną”, kuris yra laimingas Pusiaukelė tarp sezono ir ne sezono metu.